30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Günaydın kızlar herkese mutlu haftalar...

Saç bakımlarınızı yaptınız mı

Sonuçlar nasıl merakla ekliyorum. Annem yaptı Annem hayatı boyunca saç boyası süren biri olarak o kadar met ettim ki o bile yaptı. Saç boyasının içine benim badem yağı+ ampül kürümü kattı . çok az döküldü saçım dedi. Yalnız 40 çşt kür biraz dökmüş. Benim badem yağım daha güçlüymüş. Ama saçları pırıl pırıldı 40 çştlik kürden sonra :)

Bu arada Mepo hoş geldin..

Hoşbuldum tesekkurler :)

Çaylar kahveler çikolatali pastalar hepsi olsun.. :)
Şartlar kabul edilmiştir..
o zaman fiskos masasına geçelim

mepoo , ne güzel oldu. Yeni arkadaşlar iyidir.

Şu havalar nedeniyle acayip saç dökülmesi ve kepeklenme sorunu yaşıyorum. Geçen hafta bakım kürü yaptım olumlu sonuçlar aldım. Seniin var mı böyle probemlerin...

teşekkürler kuzumm.. :)

ah tatlım iki tel saçım var benim de bir gün biri dökülüyo diğer gün o çıkıyo malisef..
şaka bir yana malisef dökülme oluyo ama en iyi çözümü bıttım sabunu ama ev yapımı katkısız olmak şartıyla onu kullandım çok iyi geliyo...yağlanmayı da geciktiriyo..tabi doğalını ben doğuda çalıştığım köyden getirttiriyorum bulmak zor..

hıım. Benim saçım kuru bana sabun yasak maalesef.
bebe sapunu kullanıyorum. kuaför onlar temizlemez diyor ama en yumuşak saf şampuan o. çok da güzel temizliyor bence.bir tek saçımda boya var o yüzden arada saç bakım maskesi yapıyorum.

İnsan bekar olunca. Yapcak bir şeyi olmayınca ve tek sorunu saç olunca

canım aşure çekiyor canım komşularım gönderseler

Komşular bana da aşure gönderin de evde kendi duyabileceğin şekilde....

Allahın dua kapısı açıktır. Gönülden iste bence bir teyze getirir

Meraklıdır komşular... Birde öğretmensiniz ya kesin bugün, yarın komşular gelir... Bizim memlekette olsan % 90 gelmişti aşure Memleket adı vermemmm yalnız

merhaba kızlar,
aşure gününüz hayırlı olsun. bugün bolca tevbe ve dua edelim.
saçım için henüz bşy yapamadım mavili, h.sonu misafirlerimiz vardı.
insan bekar olunca daha çok zamanı oluyormuş böyle şyler için
ama akşam eve giderken o niyetle bşyler alacağım, bereket getirsin diye.

canım okulum sitenin içinde ben de sitede oturuyorum her yerim öğrenci veli çok kasıntı bir ortam ya. :) bir kaçıyla selamlaştım tatlı insnalarda var. karşı komşumu sevmedim kadın fazla meraklı yalnız da yaşayınca annem mesafa koy dedi. rahatsız oldu oğlu fln da var galiba fazla soru sorunca tıstılar :) inşallah getiren olur. eski komşumun aşuresini çok severdim ya be çok duygusallaştım her şeyi özlüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…