30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

senin arkadaş yemek film ve gezi sezonu açıldı
ben de güzellik uykumdan uyandım yeni.

ay ben film izledim uyuyamadım
Schindler listesini izledim uzundu ve ben bittim
dersde çalışamadım
uzancam biraz yaaa

Ohh :)) ben de iyiyim canım şükür. Yeni vücuduma ve ruh durumuma uyum sağlamaya çalışıyorum.

canım benim en güzel duyguyu yaşıyorsun.
Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin vaktinde.
napıyor senin oğlan bayağı büyümüştür

Ne olsun canım aynı devam. Top gibi yuvarlanıp gidiyoruz. :) ben de özledim sizleri. senin moraller düşük mü yoksa? İnancını kaybetme.
canım ya nası bebişle geçiyo zaman. bugün çok yakın arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim :) çok güzel duygular

benimde merak ettiğim bi film. hadi turko ders çalışak ben birazdan izlicem biraz ders :)

benimde merak ettiğim bi film. hadi turko ders çalışak ben birazdan izlicem biraz ders :)
yavrummm bol vakitli zamanda izle.
bu kadar uzun olduğunu bileydim izlemezdim.
sherlock holmes 3 ü izliyecektim ama açtımkki onun oyuncuları farklı
izlemedim sıkıldım sonra bunu izledim aklmdaydı bayadır.
deli gibi film izliyom yaaaa

kuzum sherlock holmesin dizisini izlesene. 3 sezon yayınlandı 3er bölümden toplam 9 bölüm ben bitiyorum :)

kuzum sherlock holmesin dizisini izlesene. 3 sezon yayınlandı 3er bölümden toplam 9 bölüm ben bitiyorum :)
yavrum ben dizi izlemiyorum.
film izliyosun bitiyor.
dizi izleyecek kadar vaktim zati yok
bide ben beğenirsem sürekli takılır izlerim
pek faydalı değil bünyeme

cidden ya çok tembelim. herkese ders çalışma programı haızrlıyorum kendme faydam yok
terzi kendi söküğünü dikemezmiş.

ben de şimdi film izliyorum.

bu güzel söz dikkat çekmesi için daha büyük puntoyu hak ediyor...
Ben de çok beğendim. Hatta arkadaşlarıma gönderdim.
ben her türlü dikkatliyim bugün tatildi sana da sanırım,sesin çıkmadı nasılsın,nasıl gidiyor,gündüzleri konuşamıyoruz seninle zaten,akşamları da sen yoksun normalde.
Çalıştım.
İşlerim vardı girmedim. Ben de dikkatliyim ama yaş geçtikçe dalgınlaştım sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…