30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

turkoşumm nasıl anlatayım bulutların üzerlerine çıknak lazım yoksa birşey yok :)

Hııııı ama hiç bişi anlamadım yahuuu

bugun aslı ıle senın hakkkında epey bır dedıkodu yaptık valla
Yapın güzeller yeterki siz yapın
Dedikodu dedikodu olalı böyle güzel olmamıştır :)))
güçlü feraset keramete göt attırır derler :)
Kahkaha attırdın gce gce :)))

İyi geceler ben ingilizce çalışcammm

Uykum geldi dersde çalışamıyom anlamıyom

Beysoşşş aslııya bakma sen kat kat göbeği var 1.50 boyunda olmuş 80 kilo yunussss olmuş mübarek hala fitim diyor. :)))

Beyzoş anlamadım kıs gerçekten yarın anlat bana özelden bari :)))
Aslııı anlar tabiiböyle konular onun özel ilgi alanı oluyor :)))

Beyzoşşş beni amerikalara alıp öğretmedin ki üngilizce sürünüyom kurslarda .... Evünin bir odasında kıvrılır yatardım sesim çıkmadan temüZlersüm evini :)) kabul etmedin beni almadın kanatlarının altına :))))

Beysoşşş aslııya bakma sen kat kat göbeği var 1.50 boyunda olmuş 80 kilo yunussss olmuş mübarek hala fitim diyor. :)))

Beyzoşşş beni amerikalara alıp öğretmedin ki üngilizce sürünüyom kurslarda .... Evünin bir odasında kıvrılır yatardım sesim çıkmadan temüZlersüm evini :)) kabul etmedin beni almadın kanatlarının altına :))))

yaşayarak öğreneceksin yoksa sittin sene birşey öğrenemezsin
hayatının bir parçası yapacaksın
aslı 1.50 mi bana 1.70 demişti :)

yunus değil balina oldum:KK48:
kızım benim nereden özel ilgi alanım oluyormuş, her gün kese yaptıran,savaşmayın sevişin diyen sensin:eek::KK48:

X