30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

yes çıkmıyor. uygun diildi galiba yazamadı bende bi daha yazamadım. iyim canım arkadaştan geldim doyurdu bizi güzel bi akşamdı. her yerim acıyoo yüzmeyi sağ salim öğrenebilecek miyim bilmiyorum
sen halledersin canım. hem kollarını hemde ayaklarınıda cırpıcaksın bakmıssın suyun ıcınde bır yunus balığı gıbı gıdıyorsun

ilgili sarkı attila ilhana ait bir şiirin bestelenmesidir.
bir kadın ismi sanılan müjgan ise eski dilde "kirpik" anlamına gelmektedir.
tebrik ederim hep çok etkilemiştir müjganla biz ağlaşırız ah ha. ahmet kayaya taktım 3 gündür :)

yavrum seni kim unutmuş söyle onu keseleyeyim :110: görsün gününü :KK53:
Canım sağ ol. :) :KK66:

empati kuran ve aylarca empati kitabını okuyan bbaında şey ettim hem de sempatik :)
:KK53: Aman Allah'ım hâlâ adım EMPATİ ile birlikte anılıyor. :))))))))))

müjgan ne demek bilin bakalım :)
Kirpik demek. :KK66:

süzme çeşmün gelmesün müjgan müjgan üstüne
urma zahm-ı sineme peykan peykan üstüne
Günümüz TÜRKÇEsiyle:
Ey sevgili! Gözlerini süzme ki, kirpik kirpik üstüne gelmesin; böylece bağrımda (gönlümde) açtığın yaraya ok üstüne ok atmış olma (üst üste kirpikler; üst üste ok demektir).

:KK53::KK53::KK53:

Eklentiler

• pucca.jpg
    pucca.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 46
Gunaydin bende gelebilirmiyim 30 yasinda degilim ama o_O
Gelebilirsin Migrenli Arkadaşım, Kaderdaşım. (Diğer başlıkta migrenli olduğunu okudum.)
Biz yaş ayrımı yapmıyoruz. Sohbetimiz çok güzeldir. :KK66: (Övünmek gibi olmasın.)
Peki kaç yaşındasın?
Adettendir kendinden bahseder misin? :KK66:

Gelebilirsin Migrenli Arkadaşım, Kaderdaşım. (Diğer başlıkta migrenli olduğunu okudum.)
Biz yaş ayrımı yapmıyoruz. Sohbetimiz çok güzeldir. :KK66: (Övünmek gibi olmasın.)
Peki kaç yaşındasın?
Adettendir kendinden bahseder misin? :KK66:
Ay canim benim seninle konuscak çok seyimiz var bence
21 yasindayim ben aof 2. Siniftayim suan calismiyorum senden kendinden bahsedermsn

Ay canim benim seninle konuscak çok seyimiz var bence
21 yasindayim ben aof 2. Siniftayim suan calismiyorum senden kendinden bahsedermsn
Senden 11 yaş büyüğüm, konu başlığından anlaşılacağı gibi bekarım.
muhasebe & finansta çalışıyorum.
sen hangi bölümü okuyorsun?
ben AÖF işletme bitirdim. :KK66:

X