30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

geçen gün okuduğum habere göre adam prostatmış,otobüsle istanbula giderken tuvalet için durdurmak istemiş otobüsü, otobüs durmamış yer uygun değil diye, adam pet şişeye yapmak zorunda kalmış,bu yüzden taraflar birbirine girmiş,olay adliyeye intikal etmiş.:KK14:
bizim arkadaşlardan biri anlattı.
biliyorsunuz OSYM'nın yaptıgı sınavlarda WC yasagı var. OSYM'nın yaptıgı sınavlardan bırı olan YDS'de salon baskanı olan arkadasıma 40 yaslarında bır adam WC'ye gıtmesı gerektıgını soyluyor. Kızcagız ızın vermıyor tabı. adam su şişesini boşaltıyor sınıfın kösesıne gıdıyor ve işiyor. bizimkiler dumur

Aslımm bende inan öyle yorgunum ki. Haftasonu da çalıltım ya inan hüç hafta sonu olmamış gibi geliyor resmen.

Bakalım bunüki hafta bana çok zor olacak. Çok yoğundum hiç yetiştiremedim işlerimi.

Byza kıs sen çok güldürdün beni. O zaman uzanamazlar demişin ya buda senden beklediğim şeydi :)))

Minerva sen git sevgülünün yanına uzan :)))

Aslımm bende inan öyle yorgunum ki. Haftasonu da çalıltım ya inan hüç hafta sonu olmamış gibi geliyor resmen.

Bakalım bunüki hafta bana çok zor olacak. Çok yoğundum hiç yetiştiremedim işlerimi.

Byza kıs sen çok güldürdün beni. O zaman uzanamazlar demişin ya buda senden beklediğim şeydi :)))

kuzum aramızda kilometreler var :) yoksa kaçmaz bende

uzansınlar ondan sonra forumun baska bolumlerıne takılırlar

Tabi efendim ne demek. 24 yaşındayım, bekarım, mezunum iş arıyorum. İkizlerim :KK52:
Hem İade-i ziyaret hem sizleri tanıma maksadıyla burdayım. :KK54:
Ben tanıyordum da kızlar da tanımış oldu. :KK66:
estafifi ikizler burcu güzeldir candır :)
Ama benim takıldığım "EN" lafı :)
bilirsiniz iki burç vardır biri akrep ötekisi ise diğerleri
TERAZİ ve diğerleri
Bir tek burcum konusunda mütevazı olamıyorum. :-)

Ben onu ikizler diye biliyorum :p
Yanlış canım TERAZİ o! :-)
Fakat ben İkizler burcu insanlarını da severim.
HAVA GRUBU burçlarıyız. Anlaşırız genelde. :KK66:

çok ciddiyim
madenciler goçük altındayken su ihtiyaçlarını çiş içerek karşılıyolarmış
:KK61:

düşen uçaktan kurtulanlar da idrar ve kanla sağ kalmış...
:KK61:

iyiyim canım şükür. yarın doktoruma gidicem. inşallah bebeğim de iyidir. zaten bir şey olsa herhalde ağrım sancım falan olurdu.
Canım sonucu yaz bize. Bence de bebek hareket ettiğine göre bir sorun yok. :KK66:

X