30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

İyü geceler herkese

Minerva yavrum gülr güle giyin cnm.
Paran olursa indirim zamanı yüne bakarsın.
Ama zara ya bak sen inan çok sıcak tutan güzel hafif montları oluyor. Şiddetle tavsiye ederim :)

Beyza cnm brn o kadar kilolu değil. Etim sarkmıyor kolumda o kadar et yokki bende
Selülitim var mıdır bilmem vardır sanırım ama bacağım da öyle sarkık değil.
Ben yüzme öğrenmek için gittim havuza. Öğrenirsem böyle kendime güvenip rahat rahat yüzene kadar gitme niyetim var. Sonra da üyelik almak niyetim. Tabii parasal durumumla alakalı.
Kasımda da devam edicem. Sonra bakıcam duruma göre.
Tampon olayına gelince cnm sudan basınçdan çıkmaz :)
Ama havuz sonuçta bir sürü insan geliyor tükürüyor vs vs yani giderken göze alıcaksın mecbur.
Ben havuzdan her geldiğimde banyo yaparım. Kimisi orda iki dk suda durup öyle geziyormuş mesela bana da bu iğrenç geldi. Birde denize bile işeyen bir toplumuz. O yüzden şaşırmam yani tampon filan.
Minerva yavrum bide havuzda böyle olman çok normal zamanla vucüdun açılacak ve bu kadar yorulmayacaksın.
Birde sana önerim havuzdan çık üzerine bir su tut ama öok sıcak olmayan şekilde. Sonra hemen böyle kalın kalın giyme.
Çok sıcak basıp uykun gelir.
Mesela ortamdan kapıya çıkmaya yakın montunu giy.
Havuzdan sonra hemen bişiler yeme.
Hemen eve gitme biraz yürü.
Çünlü havuz sonrası hemen socak duş iyice mayıştırıp uykunu getîrir.
Zamanla vucüdun açılacak ve yüzme seni çok rahatlatacak.
Sakın pes etme. Su yüzme çok keyifli aslonda.

önerilerini dikkate alacağım canım. ben o pislik şeyini düşünmek istemiyorum. yok sayıyorum :)

bir kaç ay geçsin zaraya bakayım canım.
kuzum senden et sarkamazsın ki etin yok :) gayet fitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…