Anti-Aging 30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Tamamen sertifikalı organik ürünlere yönelebilirsiniz. Son derece etkili çözümler sunuyor.
....

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağustos ayı indirimdeki en önemli ürünlerinden biri bence Nanogold set. SPF 15 korumalı bir krem olan gündüz kremi güneş kaynaklı yaşlanmaya ve güneş lekelerine karşı cildinizi koruyor. Gece kremi ise gündüz oluşan hasarları gece siz uyurken onarıyor.
Araştırmalar, nanogold-ipek kompleksinin cilt yaşlanmasına sebep olan serbest radikallerin oluşumunu azalttığını, ayrıca UV koruma etkisinin de olduğunu gösteriyor.
İpek proteininin yüksek su tutucu özelliği var. Bu sayede cildinizi her zaman ferah hissetmenizi sağlıyor. Ciltteki proteinlerle çok benzer olduğundan cilde uyumu da çok yüksek. İpek ayrıca tek başına UV ışınlarına ve statik elektriğe karşı da koruyucu.
30 yaş sonrası erken yaşlanma etkilerine karşı savaşmak için Nanogold serisi günlük kullanıma uygun, ideal bir başlangıç seti.
Setin içeriği:
- Temizleme Kremi
- Tonik
- Gündüz Kremi
- Gece Kremi
Üyelere özel fiyatı normalde 138,50 TL'yken, 30. yılımıza özel %30 indirimle bu ay 107 TL!

Sürekli her yerde reklam yapıyorsunuz. Site yönetiminin haberi var mı yoksa arada kaynayıp gidiyor musunuz? Artık o derece rahatsız etmeye başladı ki reklamlarınız, insanın alacağı varsa da uzaklaşıyor.

her yerde reklam yapıyorsunuz derken toplam açtıgım konuların sayısına baktım ve güldüm.. sizin için olumsuz olabilir fakat yorum ve konularımı beğenen ve takip eden insanlara da siz saygısızlık yapıyorsunuz.

canım ben 35 yaşındayım..yüzüme düzenli bakım yapan biri değilim..gece yatmadan önce mutlaka temizlerim ve aloe vera jell süreürm. göz çevrem ve kaş altı dahil..hiç kırışıklığım yok..ben forever markasının aloe vera jell kullanıyorum.hiç göz kenarı kremi kullanmadım..gündüzleri de sürüyorum dışarı çıkarken..tavsiye ederim tüm cilt için

Her yağı sürmeyin ama hanımlar, yağ bezesi yapar sonra. Hani o küçük küçük, beyaz oluyor ya.

Var bende onlardan :/ tavsiyesi olan yok mu?
Var ama pahalı. Yine de yazayım mı?
Neostrata. Bir araştırın ürünü, almaya karar verirsiniz. Arkadaşım kullanıyor, azıcık ben de sürdüm gözlerime ve yüzüme, böyle kadife gibi yaptı. Sonra araştırınca güzel bir ürün olduğunu anladım.

Biliyorum o markayı.bir araştırayım.teşekkür ederim size.

Ya birakin bu yuzune krem suren makyaj yapan kadin yaslanir safsatalarini. Bakimli kadin cildini nemli tutan kadin tam tersine gec yaslanir. Sucu makyaja atma zaman geciyo hepimiz yaslaniyoruz. Elbetteki makyaj yapilcak. Ben Eveline marka gece kremi kullaniyorum dehset harika bisey sabah piril piril parlayan bi yuzle uyaniyorum. Onun ozellikle Argan ve zeytinyagli kremi cok iyi ama ona biraz da badem yagi katarak gece sur mukemmel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…