Anti-Aging 30 yaş ve üstüne hangi göz kremi, gündüz ve gece kremini önerirsiniz?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
30 YAŞ SONRASI KULLANILACAK EN GÜZEL KREM CAUDALİE VINE EXPERT EYE SERUM.TAMAMEN BITKISEL VE GERCEKTEN VERDIGINIZ PARAYA DEĞİYOR

30 YAŞ SONRASI KULLANILACAK EN GÜZEL KREM CAUDALİE VINE EXPERT EYE SERUM.TAMAMEN BITKISEL VE GERCEKTEN VERDIGINIZ PARAYA DEĞİYOR

Caudalie Vine Expert, gerçekten nefis bir seri. Parabensiz, yağsız, gözeneklerde tıkanma yapmayan ürünler içeriyor. Kesinlikle ücretini de hak ediyor, sözlerine sonuna kadar katılıyor lakin bu ürün 40 yaş üzeri için Azıcık erken başlamışsın galiba.

40 yaş üstü mü yapmayın naptınız :) sadece anti aging demek 40 yaş sonrası değil ki .ben yılda 2 ker kür olarak kullanıyorum

40 yaş üstü mü yapmayın naptınız :) sadece anti aging demek 40 yaş sonrası değil ki .ben yılda 2 ker kür olarak kullanıyorum

Canım, bu konularda oldukça bilgiliyim merak etme. Normal şartlarda derinlemesine araştırmadan baktığımızda her cilt tipine ve her yaş grubuna uygun gibi bir algı yaratılmış fakat öyle değil. Ürün 40 yaş üzeri kullanıma uygun veya, daha genç olup 40 yaş cilt hasarına sahip olanlara hitap ediyor. Senin cilt yapına bu bağlamda uyuyorsa sorun yok, ben şu an çizgi oluşumunu engellemek için dahi kullanamam.Ama dediğim gibi gerçekten harika ve temiz bir seri.

slm ben 34 yaşındayım ve tek cizgim yok. L colline göz altı maskesini, göz altı serumunu, göz altı kremini set olarak tavsiye ederim. ayrıca iyi bir makyaj temizleyicisini öneririm. son dönem la prairie ürünlerini kullanmaya başladım cilt serumu muhteşem. ayrıca kaliteli makyaj malzemelri kullanmanızı tavsiye ederim

çizgi ve kırışıklık başladıysa yaş olayı askıda kalır. cilt yaşı önemli olan benimki 25 yaş cildi çıktı

SİZE KESİNLİKLE LR ANTI AGING URUNLERİ ÖNEREBİLİRİM COK MEMNUN KALACAGINIZDAN EMINIM KIRISIKLIK SORUNLARINIZ İÇİN

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyati 200 kusur ama 6 ay kadar gidio.bende 29 yasindayim.23de basladim bu Tur kremlere.ve cogunu kullandim diyebilrm.ozellikle dermakozmetiklerin.en Etkili sonuc ddf de gordum

[Arkadaşlar, 33 yaşı8ndayım. Göz çevremde kırışıklıklar var. Acil bir krem önerirseniz seviniirm. Kesin etkili. Fiyatı önemli değil... lütfen....

Yeni bir konu açmıştım, kırışıklıklar için henüz Türkiye'de yeni başlayan Jeunesse Global var. İncelemenizi tavsiye ederim.

ben de 30 yaşındayım ve en çok korktuğum konu kırışmak.. Cildim çok yağlandığı için her kremş de kullanamıyorum. sizce hem kırışıklık önleyici hem de yağlandırmayan bir krem önerir misiniz bana arkdaşlar?

önce korkma,korku sonun olur,sonra dıştan önemli ama içten takvıye asıl önemli,ben yılarca içten doğru besledım,ve kaymapını yıyorum,eş doş çok hak ettin çok bedel ödedın,karşılığı dıyor,herkes botosk yaptırıyosun dıyor,yok dıyorum,güzellik uzmanı bile aa vıtamın yaptırmışınız yüzüne dedi :),halbuki yok öel bişey :)

Beslenmene mi dikkat ettin canım?beslenme önemli tabi ama genetik faktörleri de gözardı etmemek gerekiyor.

offf herşey beslenmeye çıkıyor. ben de son 10 yıldır özellikle sürekli çikolata yiyorum şeker herşeyi mahvediyor.. bırakmam lazım, cildim için, sağlığım için, kilo vermem için

çok methini duyup lancome un vissionaire kremini kullanmaya başlamıştım yapısını hiç sevmedim yüzümde kalıp gibi kalıyor sabah yıkarken temizlendiğini hissediyordum ama ufak kırışıklıkları çok kısa sürede doldurdu şok oldum sevmesem de bırakamıyorum ilgilenen olursa bi baksın belki benim yüzümde bıraktığı kalıp hissini siz yaşamazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…