30 Ağustos' ta İstanbul

arkadaşlar günaydın kaydirigubbakcemile
biriniz de burayı güncelleyin bee :mymeka:
ah g_b_k_ ahh nerden banlandın be güzelim su 7 gün hiç geçmicek be anamm

tek başına gelemiyon mu Dilcikar
gelmeyen pişman olur dimi
ben nası yanmıştım o güne ah ahh o kadar ayağınıza geldim görmediniz beni
görünmeyecek kadar da çirkin değildim Dilcikar

evet yaaaaa sen oraya kadar gel ve bızı goreme hemde kapının tam karsısına oturduk kı gorunelım dıye hemıde benım gıbı kızılı nasıl farkemezsın yaaaaaa ayy ben postıs takım bu sefer kesın tanırsın hahahahha gel cumartesı gelllllllll:1hug:

postiş mi taktın
ben de de var ytaksım mı acep
benden güzel olmayasın sonra :dilcikar:

valla canım benım beycağzı seferber ettim kendi şirketleri olmazsa bile mutlak biryerlerde bul diye hehehehe üzme kendını bulunur inşallah
umarım gelırsın senıde gormekten coookkk mutlu oluruzzzza.s.:1hug:

niye kimse bakmıyo buraya ya
ne bicim estanbullusunuz
başka memlekete geçem ben

kesin beni görünce diceksın ha bu kızı haliçte gördüm diye o kadar dikkat çekerim yani :dilcikar:

hahhahaha sende benı gorunce aynını dıyecen ben nasıl kacırdım bu guzellıgı dıye hahahah bugun megolamanlık günüm napim ara:teytey:da gelıyo

senağlama
postiş mi taktın
ben de de var ytaksım mı acep
benden güzel olmayasın sonra :dilcikar:

yok takmamıstım ama bu sefer takacam hemide negüzel olacam artık bilemem heheheh
bizim kızlar nerelrde tıfıl dılek cımcıme aloooo ses verin nerelerdesinizz dileğin telı var arar sorarımda dıgerlerınden ses cıkmıyo ya

dilek_88 gelmiyo
problemleri varmış bu ara benneyaptımki
tifilin bi yazısını görmedim terketti gitti garıı
türkan abla inşallah gelicek diyorum
eski konuya yorum yazanlara tek tek özelden msj attım :1closedeyes:
kimse gelmiyo ne kadar nazlılar ya kafamçokkarıştı

eeee sen benı nıye ezip duruyosun bakem bak gene beni beğenmemişlülülülülülü kımse yok dıyo benı adamdan saymıyo yaaaklava:

ay olur mu öle şey
du bi tanışalım da ona göre yorumlarım :dilcikar:

ben bu sabah kırklarelıne gıttım küçük kızımı yurda yazdırddım ve döndüm ne hamaratım dimi şimdide aşagıda mevlüt var komsuda mecburen oraya gıdecem anacım işsiz olunca ınsan mecbur katılmaya offfff offfffff dertlendım gene gıdıp dua edım :)

aa ne işin vardı ya orda kaç yaşında kızın
benim için de dua et şu kocemin ailesi bana huzursuzluk vermesin diye benneyaptımki

valla sorunun alası bende ama genede gelıcem kendıme ayırmalıyım ogunu eglenecem sızlerı gorecem yaaaaaa:1hug:

ya ben de gelmek istiyom da kocam koymazki:sm_confused::çok üzgünüm:

canımcım ben burdayım işte baştan beri hep cvp atıyorum, bu aralar iş değiştirme sorunları var o nedenle çok ilgilenemiyorum. Ama gelicem Allah izin verirse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…