30 Ağustos' ta İstanbul

selam millet ooo bayankahkaha memleketten ne haber peynir getirmedin mi gız bize sırnaşık şey benide kocişim getirecek kaybolurum falan kaydirigubbakcemile3 başka kimi eşi getiriyor bakalım :sm_cool:

selam millet ooo bayankahkaha memleketten ne haber peynir getirmedin mi gız bize sırnaşık şey benide kocişim getirecek kaybolurum falan kaydirigubbakcemile3 başka kimi eşi getiriyor bakalım :sm_cool:

ben tek geliyom kocicimi getirmem utanmadan oturur bizimle resil olurum size :dance:

canımcım ben burdayım işte baştan beri hep cvp atıyorum, bu aralar iş değiştirme sorunları var o nedenle çok ilgilenemiyorum. Ama gelicem Allah izin verirse...

gell gell canım hayırdır hakkınd ahayırlıs olur ınsallah bende cıktım işten kızları yerleştireyim yeni bir iş arayacam insallah :)

Bakıyorumda o kadar çok İstanbullu varki ama hepsi sanal ortamı tercih ediyo galiba ben ise reel olsun istiyorum, yani dertleştiğim kişilerin kim olduğunu bilmek istiyorum....

Bakıyorumda o kadar çok İstanbullu varki ama hepsi sanal ortamı tercih ediyo galiba ben ise reel olsun istiyorum, yani dertleştiğim kişilerin kim olduğunu bilmek istiyorum....

rezil oldum ele güne baksana
o kadar dert anlattım size :1ninca:

beni beniiiiii de beycagzım getırecek ama kalmaz o sonra gelır alır :))

yok beyaa sabah gıttım oglene dondum beycagız sagolsun kıyamadı otobuslerde surunmemıze bu sıcakta heheheheh hem nasılsa 4 yıl kırklarelılıyız artık alırız be:)

size rezil oldum kime olcek :lepi:

sanal ortam guzel ama ınsan sohbet ettıgı kısıyı merak edıyor elbettekı reele dondurebılmek onu devam ettırebılmekde cok guzel kızlar:1hug:

kıslar ben kacıyrum mevlut bıtecek ben sonuna yetişecem bu giidişle hadı öptüm hepinizi mucuksssssss

Bak şimdi yaramı açtın, malesef beni getirecek koca, nişanlı, sevgili vb. mahlukatlar yok, sap gibi tek başıma gelicem

Bak şimdi yaramı açtın, malesef beni getirecek koca, nişanlı, sevgili vb. mahlukatlar yok, sap gibi tek başıma gelicem

Zaten aşklar hep yalan dolannnnn :içelim:
boşver canımcıım milletin kahrını çekeceğine oturur kendi kahrını çekersin eşim karşıma çıkmasaydı ben kimseye güvenip evlenemezdim çabuk yırtmışım sırnaşık şey kızzzz istersen bulalım sana bi koca kaydirigubbakcemile3 aaa kk da neden çöp çatanlık bölümü yok acep CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…