30 Ağustos' ta İstanbul

:)ah patrisyacım kıms ehemn beşiktaşın dibinde deel bizlerde nırelerden gelcezz yok oyle kaytarmaca herkes gelıyoo:))a.s.

kıslarrr kontratı yaptık vatana millete hayırlı uğurlu olsun anacım...büyük ihtimal cuma günü taşınacağız...cumartesi ben 2 saat sizin yanınıza kaçacağım inşallah....bayramdan sonrada bize bekliyom ona göre....bana bakın benim internet 2-3 güne kesilir...malum nakil olacak...tam nerde bulcam sizi...tutun ki 16.00 da geldim..nereye geleyim..kararlaştıralımda bileyim....

hadi hayırlı olsun canımcım yardım lazım mı yardım :)))beşiktaş iskelesi dediler orad abi cafe varmış ama adını bilmiyorlardı en son bende sorduğumda en iyisi tel almak dıye dusunuyorum erken gıdebılecek olan bırınden:)):1hug:

1-lady34
2-nestle76 de geliyooooo hihoyyyt
3-g_b_k_
4-nudem
5-sinem
6-cimcimeeses
7-bayankahkaha
8-patricia
9-gündüzün karanlığı

ee kimse yok mu 15 olmazsa gelmem bak :dilcikar:
türkan ablanın açtığı konuya yorum yazan arkadaslara özelden msj attım tek tek bi iki kişi döndü bana kaydirigubbakcemile

a.s.a.s.a.s. Kızlar merhaba , çok yoğun olduğum için sitede fazla aktif olamadım . Kızıma staj yeri aradım hatta siteye bile yazdım ama hala bulamadım . Bir yandan çalışıyor sizinde bildiğiniz gibi bir yandan da hasta annemle uğraşıyorum . Geçen defa olduğu gibi gelememekten korkuyorum ve net bir şey yazamıyorum . Ama siz benim adımı yazın belkide gelebilirim . İnanın sizleri tanımayı o kadar çok istiyorum ki anlatamam . Görüşmek dileğiyle diyor hepinizi öpüyorum , sevgiyle kalın Şeniz Şeniz Şeniz

kafayı yedirttin Türkan abla yaakaydirigubbakcemile
haklısın merak ettik ama seni benneyaptımki
tamam gelebilirsen gelirsin :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…