30 Ağustos' ta İstanbul

Kiz kaybolmazsin, ben açiklarim...bencede beşiktaş sahili....ordaki cafe daha güzel hem...hamişlere de yürüyüş olur işte... :)))

karar verin yer için merkezi bi yer olsun hamişler zorlanmasın hem ben öyle uzaklara gidemem korkarım -tatlicadiarzu- kaybolursam kocama durumu siz açıklarsınız ona göre :mymeka:

ne kaybolcan be koca garısın işte kaydirigubbakcemile3
benimki sizinle buluşmaya gönderiyo sanki
daha izin almadım bile almıcam da :dilcikar:
btas sahili diyorum ben
btas sahiline okey diyen var mıı
nestle 76 btasa gelirmisin

ben ne derseniz varım bana ikiside deniz otobüsüyle tek vesait kadıköy de olabilir beşiktaş konuyu başlatan fzibilite raporunu hazırlıayıp önüme sunsun ona göre karar vereceğim şakkıdı

gız sen beni bilmiyom muuu ben cahil garıyem :1ninca:
bana her yer uyar bak bi daha söylemicem ona göre hıhhhh

Son düzenleme:
ben ne derseniz varım bana ikiside deniz otobüsüyle tek vesait kadıköy de olabilir beşiktaş konuyu başlatan fzibilite raporunu hazırlıayıp önüme sunsun ona göre karar vereceğim şakkıdı

FİZİBİLİTE BENİM BRANŞIM DEĞİL...:icecream::icecream:

AMA BEŞİKTAŞTA BULUŞALIM DAHA İİ...gamyoncuiremsu

gız sen beni bilmiyom muuu ben cahil garıyem :1ninca:
bana her yer uyar bak bi daha söylemicem ona göre hıhhhh

bi de senle mı uğrascam ya :mymeka:
hey kk sitesi sakinleri şu hanıma göz kulak olcak var mııı
ben yokum da :dilcikar:

Şeniz

g_b_k_ özelini aç be bacım msj atamıyom sana
mesajlarını sil yada dolu heralde gönderemiyorum

anacım ne hatunlarsınız koca kadıköyünde bir yer bulamadınız buluşmaya....iyi beşiktaş olsun bana farketmez...gelirim ben üsküdardan bir motorla...yalnız kızlar bakın ben hamile kadınım çabuk acıkırım, çabuk çişim gelir ona göre sabit mekan belirleyelim....çok da kalabalık olacaksak rezervasyon filan yapalım...ordaki kafeleri mekanları ben bilmiyom...bilen arkadaşlara attım topu...anacım görmemiş hamile kalmış böyle olmuş:)))) idare edin artık beni...5 ay kaldı şurda doğurmama....bu arada bu yakınlarda benim taşınma durumum var daha büyük bir eve...eğer gerçekleşirse bir sonraki buluşmaya ben sizleri benim evde ağırlarım...her gelen bişi getirir...yer, içer, sohbet ederiz....sokaklarda hayta gibi dolanmayız...

ohh süpersin ya
değerini bil bak sana göre organıze ediyoruz
hayır deseydın kadıkoy olcaktı
bize büyük iyilik yaptın yane-tatlicadiarzu-
orda hersey var çişini de yaparsın yemeğinide yersin park var çocuklarla oynarsın yürüyüş yaparsın en güzel mekan söleyim şimdiden :lepi:

kızlar denizatı cafede hemfikirmiyiz, sonra bi sakata gelmeyelim, aslına ido deniz otobüslerinin kalktığı yerde bir cafe daha var orasıda olabilir...

evet bence dah ıyı degılmı ıdonun orası cok yogunda olmuyor karar verın yazın bız gelırık:))))))heheheh hamışlere gore yer secın sıcak olmasın kalabalık olmasın :))))eh bıde bızı kovamayacakları bır yer olsun dımı ama:içelim::dance:

anaa ben yanıt yazana kadar bunlar kac yer degısmısler yahuu nestle hadı hayırlısı en ıyıs sen tasın bız san gelelım :)))))))

valla ilk buluşma olmasa alıcam sizi benim eve oturtcam balkona...ama şimdi kimse kimseyi tanımıyor güvenemez belki insanlar...kadın satıcısı filan sanırlar:)))kızlar bana beşiktaş ta serin / yemekleri leziz / tuvaleti temiz bir yer ayarlayın vallaha karışmam....

hahahahha yok yaaa en guzelı halıccc tuvaletı temız yemklerı lezız :))))))))kızlar buyuk sozu dınleyın hgelın halıceee cımcıme desdek versene sende

:roflol::roflol::roflol:
çok iyisin yaa

arkadaşlar karar verildi
30 ağustos saat 14:00-18:00 arası beşiktas sahilinde buluşuyoruz

arkadaşlar karar verildi
30 ağustos saat 14:00-18:00 arası beşiktas sahilinde buluşuyoruz

tamam sahıldemı bekleyecez onca saat canlarım oturacagmı zyerın adını verınkı olduda gecıktık oraya gelelım dımı :))))))ben kendı adıma dogrusu ıskelede yarım saatten fazla beklemem cunku bekletmeyıde sevmem beklemeyıde ama otururuken beklemkde sorun olmaz canlar:)))))

30 agustos beşiktaş.iskelesınde ...............

buluşma saat 14:00 de gercekleşecek
ama işi olan olur vs 18:00 e kadar ordayız ona göre gelebilirsiniz

adını bilmiyuorum ki şimdi ya kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…