30 Ağustos' ta İstanbul

aynen öyle buluşcaz tabi, ben kocamı kandırdım.son ana kadar bana döneklik yapmazsa ordayım...
yaparsa hastanede olcak kocamın kolunu tekrar kırcam da......

valla ben demirbaşım...girderim iskelede öylece tek başıma dikilirim valla....zabıta alıp götürene kadar da bir yere kıpırdamam....bu arada kızlar iskele de buluşmak tamam da sonrası...malum bendeniz hamişim...allahın bin derece sıcağında pek öyle sokaklarda dolanamam....bir yer belirlemek lazım...en azından geç kalanlar filan olursa oraya gelirler....

valla ben demirbaşım...girderim iskelede öylece tek başıma dikilirim valla....zabıta alıp götürene kadar da bir yere kıpırdamam....bu arada kızlar iskele de buluşmak tamam da sonrası...malum bendeniz hamişim...allahın bin derece sıcağında pek öyle sokaklarda dolanamam....bir yer belirlemek lazım...en azından geç kalanlar filan olursa oraya gelirler....

oy oy hamiş hamiş gelcekmiş seni bekletirmiyiz ya
liste tam olduktan sonra saati belirleyeceğiz

ha bi de buluşma yeri ile oturacağımız yer arasında çok mesafe olmaması gerekiyor gelenlere bakmak için

oy oy hamiş hamiş gelcekmiş seni bekletirmiyiz ya
liste tam olduktan sonra saati belirleyeceğiz

ha bi de buluşma yeri ile oturacağımız yer arasında çok mesafe olmaması gerekiyor gelenlere bakmak için

sağol canım..valla zaten bu bebeği araya araya anca 3 senede buldum...kıymetli yani anlayacağın:)) inşallah güzel bir gün olur...kızlar tembellik yapmayın buluşmaya gelin....

sağol canım..valla zaten bu bebeği araya araya anca 3 senede buldum...kıymetli yani anlayacağın:)) inşallah güzel bir gün olur...kızlar tembellik yapmayın buluşmaya gelin....

delikanlı sözü gelcem ben -tatlicadiarzu-
Allah izin verirse
liste çoğalsın ama yaa

kızlar denizatı cafede hemfikirmiyiz, sonra bi sakata gelmeyelim, aslına ido deniz otobüslerinin kalktığı yerde bir cafe daha var orasıda olabilir...

Bencede liste çoğalsin...ayrica ben kadiköyü hiç bilmiyorum, bilenler varsa tam olarak nerde oturcaz nereye gitcez belirleyebilsek keşke

kızlar denizatı cafede hemfikirmiyiz, sonra bi sakata gelmeyelim, aslına ido deniz otobüslerinin kalktığı yerde bir cafe daha var orasıda olabilir...

benden herşeye ok...

Ya aslinda kk da tüm istanbullulari aratma gibi bi durum yok mu?
Belki daha haberi olmayan bile vardir..

deniz atı cafede oturduğumuzda sonradan gelebilecek arkadaslarımızı görebilecek miyiz?
bir sürü iskele var btas iskelesi kabatas iskelesi vs...
denizatı cafe hangi iskeleye yakın?

günaydın yavrular :sm_cool:

ayy bide hamiş mi var kaydirigubbakcemile2.....
benden ok normal de çalışıyorum ama iznimi aldım :jeyyar: sizden haber bekliyorum hem ne yapacaz kaçta buluşulacak yemek yenilecek mi .... vs..vs.... haydin bakayım karar verir .... :kahve:

aynen öyle buluşcaz tabi, ben kocamı kandırdım.son ana kadar bana döneklik yapmazsa ordayım...
yaparsa hastanede olcak kocamın kolunu tekrar kırcam da......

ooohh ohhhh ne oluyor aklımızı çel hem döneklik yapmazsa ordayım de :mymeka:

onu bunu bilmem ben gelecen bacım o kadar :eek:klava:

günaydın yavrular :sm_cool:

ayy bide hamiş mi var kaydirigubbakcemile2.....
benden ok normal de çalışıyorum ama iznimi aldım :jeyyar: sizden haber bekliyorum hem ne yapacaz kaçta buluşulacak yemek yenilecek mi .... vs..vs.... haydin bakayım karar verir .... :kahve:

günaydın canım sen daha yeni mi uyandın :1closedeyes:
süpersin yerim seni
saat 2 civarı olur sanırım 2 den 6 ya kadar gelebilen gelir
sen ısmarlarsan yicem yemeğimi :dilcikar:
ne bilim nası bi yer şimdi cafe dediler ama

Yaaa gelicem allahin izniyle..ama tam olarak iyi bi yer belirlemek lazim, hazir daha vakit varken

deniz atı cafede oturduğumuzda sonradan gelebilecek arkadaslarımızı görebilecek miyiz?
[/QU

otobüs duraklarının ilerisinde ama bence orası merkezi bi yer, orada bildiğim kadarıyla 2 yer var birisi çay bahçesi zaten olmazsa boğanın oraya doğru çıkmak zorunda kalırız, hamişler için zor olur

[/QU

otobüs duraklarının ilerisinde ama bence orası merkezi bi yer, orada bildiğim kadarıyla 2 yer var birisi çay bahçesi zaten olmazsa boğanın oraya doğru çıkmak zorunda kalırız, hamişler için zor olur

yok daha neler ne boğası yaa
hamiş var gızım olmazz
başka yer mi belirlesek acep -tatlicadiarzu-

YOK BE CANIM DENİZATI İİ İŞTE TAM MERKEZİ YER....

haliç iyiydi aslında demi
tek sorun hamişler anadolu yakasından nasıl gelcekler
tamam madem öyle istiyorsunuz kadıköy iskelesi olsun ama hem kalabalık
hem birbirimizi bulabileceğimiz yer değil diye düşünüyorum
beşiktas sahiline nedersniz arkadaslar.ha kadıkoy ha btas
btas sahili küçük birbirimizi kolay buluruz

karar verin yer için merkezi bi yer olsun hamişler zorlanmasın hem ben öyle uzaklara gidemem korkarım -tatlicadiarzu- kaybolursam kocama durumu siz açıklarsınız ona göre :mymeka:

X