30 Ağustos' ta İstanbul

bende sizleri ama özellikle seni çok merak ettim, gelmeyide çok istedim ya seni daha önceden tanıyormuşum gibi sana karşı bi sıcaklık oldu içimde neden acaba?? size ablacım diyebilirmiyim abla ablacım (küçük emrah misali)kaydirigubbakcemile3

ben 26 yasındayım bilmem senin ablan mı oluyorum -tatlicadiarzu-
inşallah daha önce tanışmıyoruzdur
tesadüfleri sevmem :1closedeyes:
:roflol::roflol::roflol:

hani resimler valla meraklandım handancığım seni çok merak ediyorum

Buluştunus de mi kızlarrr ya :)
Bende gelmeyi çok istedim sağolun özel mesajlada haber verdiniz ama kursum ve fuar vardı gelemedim. :KK43:

resimler hala yok arkadaş dışarya çıkmış gelince yükleme yapacak
kız ne yapcan beni yaşlı başlı ir kadınım ben :nazar:

yaşlı yaşlı diyo ya
heç öle değildi ben handan ablanın yasına gelsem çürük dururum be:nazar:
asuman hala eve gitmemiş Çok üzgünüm çoook saat kaç hala dışarda
bizi meraklandırıyo burda yaa kafamçokkarıştı

yaşlı yaşlı diyo ya

canım benim saol o kadarda değil yani yaş olmuş 44 az değil artık

evet güzel bir geçirdik hep beraber
olsun her evde yaşanan sorunlar oluyor
inşallah kadıköy buluşmasında yine hep beraber oluruz

eşimle yaşadığım bir sorun değildi
neyse şimdi evet güzel birgündü
tekrarlanması dileğimle:1hug:

Son düzenleme:
hadi artık millet buraya yazmayın resimlerin sayfasına geliniz gelinizde iç çekiniz gelmedıgınız için heheheh

a.s.
kız kambersiz düğün yapmayı planlıyorsunuz demek...anacım ben bugün yeni evime taşındım...balkonu yıkarken bi güzel de düştüm...şimdi ayaklar yastık üstnde yatıyorum..malum hamişlik var..allahtan kanama filan olmadı...ağrım sızım olmazsa, doktor yürü git derse yarın gelmeyi çok istiyorum...olur da gelemezsem bayramdan sonraki hafta bana davetlisiniz ona göre...130 metrekare eve boşuna mı çıktım ben...pişirip-taşırıp misafir ağırlayacağım...foto çekmeyi sakın unutmayın..bu arada son olarak saat 14.00 beşiktaş motor iskelesi di mi?? bi de beltaş cafe...yazılanların hepsini okuyamadım..biri bana ses verir umarım bu saatte....

canım çok gecmıs olsun nasıl yaptın evde tasındı yardımcın varmıydı barı :)aman bebıse de kendınede cok dıkakt etttt kularklarını cınlattık zaten merak etme:))

Allah kahretsin geriden takip ediyorum bugün iletişime ancak geçebildiğim için site ile. Az daha bende varım deyip pazar günü kek gibi oralara gidip sizi arayacaktım tüh ya kaçırdım inanın çok üzüldüm üstelik bugün benim doğum günüm bense evde kös kös oturuyorum.Kaçırmasaydım ne güzel hem sizinle tanışacak, hem doğum günümü güzel bir kalabalıkla kutlayıp pasta kesmiş olacaktım.Neyse bana geçmiş olsun size iyi eğlenceler kızlar benim yerimede eğlenin.

e tatlım gelseydın ayarlayamadınmı neys ebır dahakı sefere inşallah canım bu arada nıc emutlu yılalra :1hug:a.s.

ben gelmedim de noldu sanki eşim ekti beni gitti gezdi.güya ondan çekindim de gelmedim benim salak kafam işte:mymeka: ama bi dahakine affetmem AlimallahÇok üzgünüm çoook

ahh ahhh kocalrı ıkna edın demedıkmı ısterlerse onlarda gelsınler bızı gorsunler aslında bakmayın onalrın bakıs acısı bızım gıbı degıl onlar gibi dusununce aynı oluyo :))):enbuyukkk:

helal bacım öyle olmak lazım neyse artık bi dahaki sefere.ben şeyi merak ettim birbirinizi ilk görünce naptınız

heheheh ben gırıste lady ardım baktım akrsımda hatun telı acıyo basladık gulusmeye eh saclarımıda savura savura gelınce tanınmamak elde degıldı asıl ebrulı sultanın gelısı cok hostu basımızd adurmus bırını arıyor telde sen benım kk sıtesıne bır gırsene deyınce bız he bır agızdan bızız bızız dedık cok hostu:)))gündüzün karanlıgıda sesızce gelıp canım benım cok sesszıdı sıkkındı rahatlayamadı bırturlu cocouklard abırkmadı masallah pekd eguzelelr alalh bagıslasın sessızce kadınalr kulubumu dıye sorunca tabı bız atakd abeklıyoruz hemen oturtuverdık onuda guzel bır gundu sızlerı sevıyorum ıyıkı geldınız:))

bende sizleri ama özellikle seni çok merak ettim, gelmeyide çok istedim ya seni daha önceden tanıyormuşum gibi sana karşı bi sıcaklık oldu içimde neden acaba?? size ablacım diyebilirmiyim abla ablacım (küçük emrah misali)kaydirigubbakcemile3

cımcıme bızım oncekı toplantıdan resımelrı vardı onlardan gostersene :))))))

yaşlı yaşlı diyo ya

heheheh nasıl merak ettıınzı ama resımlerı dımı ohhh bak sen gıtmısın ben geldımm:)))))kaydirigubbakcemile

X