3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

canım ismi silebilirmisin.
değişik bir isim olduğu için direk googlede üst sırada çıkıyor. ben o yüzden boşluk bırakarak yazdım

güzel isim. hissetmek anlamı. benimkide değişik:)
düzenleyemiyorum caniiim sildirebilirmiyim birine?

GÜNAYDIN GÜZELLER DR GİTTİM HERŞEY YOLUNDA ÇOK ŞÜKÜR
Cok sükür ablacim, saglicakla kucagina alirsin insallah

İnsanın Allah'a en yakın olduğu an; Secde.
İbadetlerin en önemlisi Namazdır. Namaz ibadetinin en önemli ve anlamlı bölümü Secde’dir. Ve secde, insanın Allah’a en yakın olduğu andır. Secde tam bir boyun eğiş ve teslimiyettir. Nefsini, gururunu simgeleyen alın ve burun yerdedir. Secde insanın, yaratıcısı karşısında bir hiç olduğunun kabulüdür.
Yüce Allah, biz secdedeyken bütün mesafeleri yok eder, yanına yakınına gelir. İşte secde böyle önemli bir andır. İnsanın ne sıkıntısı, derdi, isteği varsa secdedeyken istemelidir. Secde, Allah’ın bize bir lütfudur.
Bu yakınlığı dile getiren ayetlerden birinde, “Allah’a secde et ve yaklaş!” (Alak, 19) ve bir hadis-i şerifte de, “Kulun Allah’a en yakın olduğu an, secdede bulunduğu andır.” (Müslim, 482; Nesai, 1125; Ebu Davud, 741; Ahmed, 9083) buyrulmuştur. (alıntıdır.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…