3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

rahmim iyileşmidirki.
çok kanda kaybettim.
babamlar bursadan geldiya beni bi gördü sapsarı olmuşun sen dedi kızdı bana. diyemedim kanamam var diye babama. anneme dedim. oda iyi besledi 15 gündür beni ama gittiler.
RAHMİN TEMİZLENDİ SEN KORUNMA OLURUNA BIRAK

O ZAMAN ÇOK ZORLANIR.YAZIYI COK KISA YAZMAN LAZIM.MESALA ALLAHIM EBRUYA BEBEK VER.KISA CÜMLELER
annem çok dua eden biridir canım isimlerinizi ve kısa dileklerinizi yazar verirsem eder mutlaka
onu haricinde de genel dua eder hepimize
normalde de her gece hiç üşenmez teveccüh namazına kalkar, her namazdan sonra çocuklarına ayrı ayrı ayetel kürsi okur.

ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞIM.RABBİM KABUL ETSİN DUALARINI

MAŞALLAH NE GÜZEL

ay canım benim allah razı olsun...

allah razı olsun
sıkıntılı bir durumdayım aslında ama hafif atlatıyorum
duaların etkisi büyük çok şükür

ben kardeşim fatihin devlete atanmasını istiyom.

Son düzenleyen: Moderatör:
TMM CANIM SÖYLEME İÇİN NASIL RAHAT EDECEKSE ÖYLE YAPARSIN.HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIRSIN İNŞALLAH
ya canım korkuyoz eşimde bende.. hamile kaldığımda.. eşim o kadar korkuyoki. geceleri yataktan kalktığımda hemen ışığı açıyo.

O ZAMAN ÇOK ZORLANIR.YAZIYI COK KISA YAZMAN LAZIM.MESALA ALLAHIM EBRUYA BEBEK VER.KISA CÜMLELER

Bunu okumak bile heycanlandirdi beni

Sükür ablacim sen nasilsin?

Allah razi olsun, Rabbim tüm dualarini kabul etsin insallah.

Allah anneciginden razi olsun ablacim, baskasinin duasinda yer alabilmek ne kadar güzel birsey.

allah razı olsun
sıkıntılı bir durumdayım aslında ama hafif atlatıyorum
duaların etkisi büyük çok şükür

Allah en kisa zamanda derdine derman olsun ablam, hayirlisiyla atlatirsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…