3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

CANIM BEN HACCA GİTTİM KABEYİ İLK GÖRDÜĞÜNDE ETTİĞİN DUALAR KABUL OLUYOR.BUAY BENİM ARKADASIM UMREYE GİTTİ.ONA DEDİM KABEYİ İLK GÖRDÜĞÜNDE BENİM İÇİN DUA EDERMİSİN COCUGUM OLMUYOR.KIZ EDERİM DEDİ.KIZ DAHA UMREDEN DÖNMEDEN GÜZEL HABERİ VERDİM.NE KADAR COK SEVİNDİ.ARKADASIMINDA 3 YILDIR COCUGU OLMUYOR KENDİNEDE DUA ET DEDİM.ANNEN KABEYİ İLK GÖRDÜĞÜNDE BİZİM HEPİMİZİN ADINI KULLANIP DUALARIMIZI AYRI AYRI YAPARSA DAHA İYİ OLUR.BİRAZ KALABALIĞIZ ZOR OLACAK AMA BEN BEBİŞİMİ SAGLIKLA KUCAGIMA ALMAK İSTİYORUM.HERKES BİR DUA SÖYLERSE ANNENE ZOR GELMEZ BELKİ.BUARADA ANNEN KAÇ YAŞINDA
annem bir kez umreye, bir kez hacca gitti canım
bu ikinci umresi olacak
can atıyor gitmek için orası beni çağırıyor diyor allah da kısmet etti çok şükür hacı da oldu
annem 53 yaşında

Tatlim ebru ikinci turda katildi onun yasin hatmini tamamlamak icin bir kere daha okuyacagiz o yuzden oyle yaziyor kuzum ben okurum senin yerine bu aksam berirem icin 4 tane senin icin okuycam sen okuma tamam adetinin gelmesine sevindim iyice sokuldun mu
CANIM BEN AYRIYETEN EBRUYA 6 TANE OKUDUM.ALLAHA ŞÜKÜR İYİYİM EKSİK OLURSA BANADA YAZ OLURMU

annem bir kez umreye, bir kez hacca gitti canım
bu ikinci umresi olacak
can atıyor gitmek için orası beni çağırıyor diyor allah da kısmet etti çok şükür hacı da oldu
annem 53 yaşında
ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH.RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN.İYİ ANNEN GENÇMİŞ.SEN Bİ ANNENE DANIŞ İSTERSEN EGER EDERİM DERSE HERKES BİR DUA OLMAK ŞARTIYLA ÖZ Bİ ŞEKİLDE DUALARIMIZI YAZARIZ.BEN O ARKADAŞIMIN DUASININ KABUL OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM.YAZIN BASKA BİR ARKADAŞIM UMREYE GİTTİ ONDANDA İSTEDİM O ORALI BİLE OLMADI KIZ CVP BİLE YAZMAMISTI.

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH.RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN.İYİ ANNEN GENÇMİŞ.SEN Bİ ANNENE DANIŞ İSTERSEN EGER EDERİM DERSE HERKES BİR DUA OLMAK ŞARTIYLA ÖZ Bİ ŞEKİLDE DUALARIMIZI YAZARIZ.BEN O ARKADAŞIMIN DUASININ KABUL OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM.YAZIN BASKA BİR ARKADAŞIM UMREYE GİTTİ ONDANDA İSTEDİM O ORALI BİLE OLMADI KIZ CVP BİLE YAZMAMISTI.
eder canım seve seve
ama dediğim gibi çok akıcı bir okuma yazması yok

Kızlar nasılsınız?

Gulucuk arkadaşımız için 4 adet Yasin okudum.

Hepimiz için;

100’er adet ; salavat, estağfirullah, subhanallah, elhamdülillah, allahuekber, lailaheillallah, subanallah vebihamdihi, La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym, la ilahe illallahu vahdehu la şerike leh lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yumitu ve hüve ala küllü şeyin kadir ve Fatiha süresi okudum. Rabbim kabul etsin inşallah. Amin…

X