3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

kızlar bişi sorucam simir testi varmış o nasıl bişi ağrı oluyomu. bide özel hastaneler ek ücret alıyolarmı
Ozelde bi haftada falan devlette iki ayda anca cikiyo ucreti bilmiyorum ben devlette yaptirdim onu hic acimio sadece seffaf bi alet var onunla vajinayi aciyo o kadar kulak copu gibi biseyle ordan sivi alio kuzum

o_Oilk sayfada beriremden sonra ebrulim yazıyor
Tatlim ebru ikinci turda katildi onun yasin hatmini tamamlamak icin bir kere daha okuyacagiz o yuzden oyle yaziyor kuzum ben okurum senin yerine bu aksam berirem icin 4 tane senin icin okuycam sen okuma tamam adetinin gelmesine sevindim iyice sokuldun mu

ağrı olmuyor canım sadece spekulum takılıyor ya onun ağrısı
elindeki aletin ucuna içerden sıvı alıyor anlamıyorsun bile
ücret konusunu bilmiyorum
senede bir kez yaptırmak lazım
şimdi 5 testim var.
biride simir testiydi. yarın randevu aldım.inş herşeyim temiz çıkar....

Ozelde bi haftada falan devlette iki ayda anca cikiyo ucreti bilmiyorum ben devlette yaptirdim onu hic acimio sadece seffaf bi alet var onunla vajinayi aciyo o kadar kulak copu gibi biseyle ordan sivi alio kuzum
eşimle gideyim ozaman ben ordan bakılınca titreyip bayılcak gibi oluyom. çok utanıyom.

kızlar sadece berirem kaldı değilmi
ben biraz geç okurum
regl geldi şükür

Gözün aydin abla, bende seninkileri okuyabilirim.

Tatlim ebru ikinci turda katildi onun yasin hatmini tamamlamak icin bir kere daha okuyacagiz o yuzden oyle yaziyor kuzum ben okurum senin yerine bu aksam berirem icin 4 tane senin icin okuycam sen okuma tamam adetinin gelmesine sevindim iyice sokuldun mu

Allah razi olsun gülüm, nasil sevindirdin beni, duygulandim :KK61:
Yalniz siz tefriciyeye baslamak istiyordunuz benim yüzümden ertelemek zorunda kalmayin.

şimdi 5 testim var.
biride simir testiydi. yarın randevu aldım.inş herşeyim temiz çıkar....

Hayirlisiyla güzel sonuclar alirsin insallah canim

eşimle gideyim ozaman ben ordan bakılınca titreyip bayılcak gibi oluyom. çok utanıyom.
Gülüm korkma hic birsey anlamiyorsun ama tabi yinede utaniyor insan. Ben jinekologa gittigimde üzerime uzun tunik tarzi birsey giyiyorum öyle biraz olsun daha rahat hissediyorum kendimi.

Gözün aydin abla, bende seninkileri okuyabilirim.

Allah razi olsun gülüm, nasil sevindirdin beni, duygulandim :KK61:
Yalniz siz tefriciyeye baslamak istiyordunuz benim yüzümden ertelemek zorunda kalmayin.

Hayirlisiyla güzel sonuclar alirsin insallah canim
Yooo niye ertelensin tefriciye zor kuzum bir kisiyi bir haftada anca okuruz benim cok vaktim olmuyo ve kac kisi olacagiz bakalim sen rahat ol yarim birakmayiz seni sonradan gelmis olsanda bizim tatli kivircik kuzumuzsun :KK74:

Yooo niye ertelensin tefriciye zor kuzum bir kisiyi bir haftada anca okuruz benim cok vaktim olmuyo ve kac kisi olacagiz bakalim sen rahat ol yarim birakmayiz seni sonradan gelmis olsanda bizim tatli kivircik kuzumuzsun :KK74:

Allah razi olsun hepinizden, böyle düsünmeniz bile bana yeter:KK42:
Her birinize ayri ayri dua ediyorum

doğru ebruya 3.tur yapmamız lazım
benim fazladan okuduğum 5 tane yasin vardı
isimle niyet etmedim adet olupta okuyamadığım olursa diye okumuştum
isterseniz alın, isme niyet olsun derseniz bana kalsın :)

123 yasin okunmuş olacak herkesin adına
sonunda güzel bir dua da yapalım değilmi

doğru ebruya 3.tur yapmamız lazım
benim fazladan okuduğum 5 tane yasin vardı
isimle niyet etmedim adet olupta okuyamadığım olursa diye okumuştum
isterseniz alın, isme niyet olsun derseniz bana kalsın :)

123 yasin okunmuş olacak herkesin adına
sonunda güzel bir dua da yapalım değilmi
Ewet bakalim umreye giden birini bulursam yasinlerin duasini ona yaptirmayi dusunuyorum bakalim bulucam ama

X