3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Ewet dedigin gibi bence Allah beni cok seviyo veiman gucumu arttirmak istiyo ya imanim takvam guclenecek ya da tamamen bitecek ikisi arasinda secim yapmaliyim ben zaten secimimi yaptim aslinda
rabbim seni bu imtihandan hayırlı nurlu çıkandan eylesin ben inanıyorum buna temiz kalplı arkadasım

Yoo dua bitince ben ayrilacagim ama zaten beni uzen sen degilsin ki yada baska hamileler cicuklular degil uzuntu benim icimde ve en cok yalniz kaldigimda yanima geliyo demekki bunun disardakilee bi ilgisi yok bunu kendi icimde yenmeliyim Allah o zaman verecek mukafatimi tam anlamiyla teslim olabilirsem verecek anlatabildimmi bilmiyorum ama kacmak yerine sabredip takvami arttirmam gerekiyor ve sen ya da baskasi benim icin bir klavuz size ne kadar sabredebilirsem takvam da o kadar artacak niye bana yardimci olmak istemez misin bu konuda
her konuda elımden ne geliyorsa yaparım hepimiz bir hafta sana ne istiyorsan okuyalım

sende ayrılma ozaman ben özlerim seni
Yok ayrilacavim derken kk dan cikacagim demiyorum zaten yha bu sorumluluk gercekten hani bitsin diye bekliyorum cunku her gun kontrol etmem gerekiyor ya oluyor ki girmek istemiyorum ama sorumlulugum var girmek zorundayim oyle yani 3 aydir takip ediyorum hani biraz ara veriyim diyorum

her konuda elımden ne geliyorsa yaparım hepimiz bir hafta sana ne istiyorsan okuyalım
Oyle degil cnm Allah sizden razi olsun sana sabredildigim zaman hakkiyla sabretmis takva sahibi olacagim herkesin icinde bir yolculuk var ben bunun icindeyim ve bulacagim icimdeki enerjiyi bu sadece bi basamak cnm bilmem anlatamiyorum pek kendimi ama iyiyim ben sanirim

Yok yha cok gunahim var nasil temiz kalpli olayim cok dedikodu yaptim kimbilir ne kadar kul hakkina girdim ayyy dusununce
HEPİMİZ YAPIYORUZ ALLAH AFFETSİN.BAZEN İNSANLAR ZORLUYOR BUNA KENDİMİ TUTAMIYORUM KIZIYORUM KONUŞUYORUM İŞTE.HAVA BURDA GÜNEŞLİ BUGÜN GÜZEL KARLARDA ERİYOR IŞIL IŞIL HAVA.BEN AKŞAMA AKDAR MESAİ YAPCAM İŞ ÇOK:KK34:

Sana kolay gelsin cnm yhaa bende ewde sıkıldım okula gitmem lazim carsambadan beri tatiliz hafta sonu da eklendi bugun direksiyon sinavim vardi ertelemisler hava sartlarindan dolayi

AMİN CANIM BENDE SEVİNÇTEN HERKESİ ARADIM KALBİ DURDU.ELTİM NASIL TUTTURDUN KIZ DEDİ BANA ONUN OLMUYOR.ŞİMDİ ÇOK SEVİNDİM DEDİ AMA 1,5 AYDIR NE GELİYOR NE ARIYOR BİYERDE HAYIRLI OLSUN BEBİŞ DEMİŞLER SURAT ASMIŞ BEN ANLAMIYOM İÇİ FARKLI DIŞI FARKLI İNSANLARI O YÜZDEN SÖYLEME DEDİM.ANNE BABADIŞINDA KİMSEYE 3 AY SÖYLEME DERİM
Canim benim esim dururmu beni herkese soylemeye basladi adam havalarda ucuyor durduramiyorum.nazar deger diyorum rahat ol diyor bu zamana kadar kafaya taktik ne oldu olmadi aklina getirme boyle seyler dedi.bende artik millet yavas yavas duymaya basladi bari hastaneyede soyleyeyim nobetten cikayim.artik Rabbime dua ediyorum Yüce Rabbim bebislerimizi korusun

Gunaydin kizlar garip ruyalarimdan birini daha gordum yorum yapamaycaginizi biliyorum ama olsun

Ruyamda bir takimin icindeyim 5 6 kisiyiz cok becerikli ajan takimi gibi bisey cok yuksek bir binaya tirmandik ama cok hizli bir sekilde icerde onemli bi adam var onu alicaz neyse askerler falan geliyo elimizde bi buton gibi bisey var olecegimizi anladigimizda o butona basiyoruz baska bir paralel evrende uyaniyoruz ikinci uyanisim karadenizli bi evde oluyo sofraya oturuyoruz falan bir kac sefer daha evren degistirip tabi arada olaylar var ben hatirlayamiyorum su anda en son su an kendi yasadigim evrende toplaniyoruz servise biniyorum oluldan arkadaslar orda bi kiz var kapali onu goruyorum saclari sapsari siyah tokalar takmis ama bu kapaliydi niye basini acmis diyorum cantamdan bir sigara cikariyorum yakmiyorum ama esim biniyo arabaya dugun kurulmus sozde orda iniyoruz bakiniyoruz bi inek orta buyuklukte kesecekler de yemek yapacaklar oyle ama kesildigini gormedim uyandim

Not yuksek fizik uzay gezegenler aynstayn rolarivite karadelikler solucan delikleri paralel evrenler bunlar hakkinda okumaya ogrenmeye bayilirim

Bir keresindede ruyamda jupiterin halkasi varmis kucuk taslardan olusan o taslari ben donduruyirdum falan

Nasil bir bilincaltim var benim yaa
Hayrolsun ruyan guzel bir ruya yukselmek cok guzel

Kuzum yha paralel evrenler falan bilim kurgu filmi gibiydi ama cok gercekti yha bu ruya siradan ruyalar gibi degildi
Benimde uzay merakim cok arastiririm okurum bende bu tarz ruyalar gorurum.mesala herkesin dunyayi gezmek hayali vardir benim uzaya cikma hayalim vardir

günaydın canım kötü niyet aramıyorumda onun kalbini bildiğim için artık öyle düşünmeye başladım.ilaç kullanıyor hiç deneme yapmadı yaza yapacakmış.bizim kadar duygusal değil o.eşimin tahsili iyi benim nişanlandığımızda kaç kez sordu sen ne mezunusun diye eşimede ben sana birini bulmuştum acele ettin falan demiş.beni bugüne akdar çok kırdı artık onun kalbini anladım o yüzden öyle dedim canım.
Benimde 15 ay hamile kalamadim ama kimsenin kalbini kirmadim.bizim hastaneds bir hemsire arkadas var bir cocugu var ikinciyi dusunuyor bir keresinde bana ne dedi biliyormusun benim cocugum olur sen kendine bak dedi.bur cocuk yapamadin dedi.o zamandan beri korunmuyorlar olmuyor gecen sordum ne yaptiniz diye doktora gittik tahlilleri verdik birsey cikmadi ama hamile kalamiyorum dedi.insan gercekten cok kiriliyor.hastanede ne dedikodular cikardilar esim istemiyormus bu yuzden cocugumuz olmuyormus.canim boyle insanlara sen hic yorum yapma.sadece Allaha havale et.gecenlerde arkadasim hamile okdugunu ogrendim hem sevindim kendim icin uzuldum ama hamilelerin duasi kabul olur diye ondan dua istedim.eltinin yerinde olsam senden dua isterim.

Canim benim esim dururmu beni herkese soylemeye basladi adam havalarda ucuyor durduramiyorum.nazar deger diyorum rahat ol diyor bu zamana kadar kafaya taktik ne oldu olmadi aklina getirme boyle seyler dedi.bende artik millet yavas yavas duymaya basladi bari hastaneyede soyleyeyim nobetten cikayim.artik Rabbime dua ediyorum Yüce Rabbim bebislerimizi korusun
AMİN CANIM

X