3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Bizim hastanede bir arkadas erkenden soyledi bos gebelik cikti 8 haftalikti kurtaj oldu.insanlarin nazari cok degiyor.Rabbim nazarlardan kotu niyetli insanlardan korusun

Bizim hastanede bir arkadas erkenden soyledi bos gebelik cikti 8 haftalikti kurtaj oldu.insanlarin nazari cok degiyor.Rabbim nazarlardan kotu niyetli insanlardan korusun
AMİN CANIM BENDE SEVİNÇTEN HERKESİ ARADIM KALBİ DURDU.ELTİM NASIL TUTTURDUN KIZ DEDİ BANA ONUN OLMUYOR.ŞİMDİ ÇOK SEVİNDİM DEDİ AMA 1,5 AYDIR NE GELİYOR NE ARIYOR BİYERDE HAYIRLI OLSUN BEBİŞ DEMİŞLER SURAT ASMIŞ BEN ANLAMIYOM İÇİ FARKLI DIŞI FARKLI İNSANLARI O YÜZDEN SÖYLEME DEDİM.ANNE BABADIŞINDA KİMSEYE 3 AY SÖYLEME DERİM

çocugu olmuyosa hamıle gormeye dayanamıyordur kötu nıyet arama canım

çocugu olmuyosa hamıle gormeye dayanamıyordur kötu nıyet arama canım
günaydın canım kötü niyet aramıyorumda onun kalbini bildiğim için artık öyle düşünmeye başladım.ilaç kullanıyor hiç deneme yapmadı yaza yapacakmış.bizim kadar duygusal değil o.eşimin tahsili iyi benim nişanlandığımızda kaç kez sordu sen ne mezunusun diye eşimede ben sana birini bulmuştum acele ettin falan demiş.beni bugüne akdar çok kırdı artık onun kalbini anladım o yüzden öyle dedim canım.

Gunaydin kizlar garip ruyalarimdan birini daha gordum yorum yapamaycaginizi biliyorum ama olsun

Ruyamda bir takimin icindeyim 5 6 kisiyiz cok becerikli ajan takimi gibi bisey cok yuksek bir binaya tirmandik ama cok hizli bir sekilde icerde onemli bi adam var onu alicaz neyse askerler falan geliyo elimizde bi buton gibi bisey var olecegimizi anladigimizda o butona basiyoruz baska bir paralel evrende uyaniyoruz ikinci uyanisim karadenizli bi evde oluyo sofraya oturuyoruz falan bir kac sefer daha evren degistirip tabi arada olaylar var ben hatirlayamiyorum su anda en son su an kendi yasadigim evrende toplaniyoruz servise biniyorum oluldan arkadaslar orda bi kiz var kapali onu goruyorum saclari sapsari siyah tokalar takmis ama bu kapaliydi niye basini acmis diyorum cantamdan bir sigara cikariyorum yakmiyorum ama esim biniyo arabaya dugun kurulmus sozde orda iniyoruz bakiniyoruz bi inek orta buyuklukte kesecekler de yemek yapacaklar oyle ama kesildigini gormedim uyandim

Not yuksek fizik uzay gezegenler aynstayn rolarivite karadelikler solucan delikleri paralel evrenler bunlar hakkinda okumaya ogrenmeye bayilirim

Bir keresindede ruyamda jupiterin halkasi varmis kucuk taslardan olusan o taslari ben donduruyirdum falan

Nasil bir bilincaltim var benim yaa

Yani sen taniyosun bilemem de ben de oyle hamilelere dayanamiyorum bakmiyorum ortamda varsa bi bahane bulup cikiyorum belki oyledir o da

hayırdır canım ilginçmış bildiğim yerleri yorumlayayım yükseğe çıkmak iyi hedefine ulaşacaksın asker görmek devletten alınan güç demek canım ama uzayı bilmem

Yani sen taniyosun bilemem de ben de oyle hamilelere dayanamiyorum bakmiyorum ortamda varsa bi bahane bulup cikiyorum belki oyledir o da
canım görümcelerimde bende dikakt ediyoruz beni nazlamıyorlar bile onun yanında üzülmek başka kıskanmak başka bence sen üzülüyorsundur onu anlarım bende bebek görünce ağlardım hamile görünce dua ederdim. ama asla kıskanacağını düşünmüyorum o kötü bişey neyse inş onunda isteyen herkesinde olur hep duamda var beni sevsin sevmesin

hayırdır canım ilginçmış bildiğim yerleri yorumlayayım yükseğe çıkmak iyi hedefine ulaşacaksın asker görmek devletten alınan güç demek canım ama uzayı bilmem
Hatta hatirladim bi yere gidiyorum orda cocuk seviyorum bi kiz var o kadarcguzel ki masmavi buyuk gozleri var beyaz tenli sari sacli seviyorum onu bir cocuga bakiyorum erkek cocugu yikiyorum onu ama cocuk benim degil oyle bisey iste

Hatta hatirladim bi yere gidiyorum orda cocuk seviyorum bi kiz var o kadarcguzel ki masmavi buyuk gozleri var beyaz tenli sari sacli seviyorum onu bir cocuga bakiyorum erkek cocugu yikiyorum onu ama cocuk benim degil oyle bisey iste
güzel canım inş bir kız bir oğlun olacak güzel yorumlayayım öyle çıksın

Bazen kiskanabiliyorum benimkiler beden gitti diye bu cocuk hasreti baska bisey cnm Allah kimseye yasatmasin hamile kalinca unutursun herseyi ama kalamiyorsan uzun zaman ofke basliyo ve bunu yenmek hic de kolay degil uzulsum onun icin insallh tez zamanda onun da bebegi olur gercekten ofkesi uzerine burunmus belli artik bebegi olunca siniri gecer rahatlar diye dusunuyorum o ofke inan bende de var ve cevremde coxcugu olmayan yok herkes cocugundan bakicisindan ondan bundan aglarken ben dinliyorum onlari sadece cok uzuluyosun cok sinirleniyorsun bunu cogu zaman kontrol ediyorum caktirmiyorum ama bazen tutamadigim oluyo onu anlayinca da kaciyorum ordan

Mesela seni her gordugumde uzuluyorum niye diyceksin ben salati fatih ve ya latif cekiyordum seni de eklemistim duama ikimiz de hamile kaldik ama benimki dustu seninki devam etti sen 18 haftaliksin benimki kalsaydi 20 haftalik olacakti buna katlanmak cok zor empati kuramassin bile ama kiskanmiyorum niye onun var benim yok demiyorum ama uzgunum sadece ve bazen bunu kontrol edemiyorsun iste gorumcen asmis olayi artik davranislarina yansimis

canım benim ya senin yaşadıkalrını ben asla kaldıramazdım çok zor allah seni çok seviyor inş en güzel ödülü alacaksın.inana buna.canım bende bazen burda bebek topiği ya bişeyler yazıyorum sevinçlerimi paylaşıyorum size sevdiğim için sonra diyorum acaba üzülürlermi.istersen dua bitince ayrılayım ben seni üzmek istemiyorum.

Yoo dua bitince ben ayrilacagim ama zaten beni uzen sen degilsin ki yada baska hamileler cicuklular degil uzuntu benim icimde ve en cok yalniz kaldigimda yanima geliyo demekki bunun disardakilee bi ilgisi yok bunu kendi icimde yenmeliyim Allah o zaman verecek mukafatimi tam anlamiyla teslim olabilirsem verecek anlatabildimmi bilmiyorum ama kacmak yerine sabredip takvami arttirmam gerekiyor ve sen ya da baskasi benim icin bir klavuz size ne kadar sabredebilirsem takvam da o kadar artacak niye bana yardimci olmak istemez misin bu konuda

Ewet dedigin gibi bence Allah beni cok seviyo veiman gucumu arttirmak istiyo ya imanim takvam guclenecek ya da tamamen bitecek ikisi arasinda secim yapmaliyim ben zaten secimimi yaptim aslinda

sende ayrılma ozaman ben özlerim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…