3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Kızlar merhaba ben listenizde degilim ama sizden bir ricam olacaktı yogun bakımda bir hastamız var durumu cok kritik gönlünüzden ne koparsa ona dua edebilir misiniz? Cok tesekkurler simdiden Allah razı olsun :cry: Allah şifa versin deseniz bile bir âmin deseniz bile yeter :KK43:

Rabbim sifasini versin canim, hastaniz icin dua edecegim. Allah yardimcisi olsun, tez zamanda sagligina kavussun insallah.

Kızlar merhaba ben listenizde degilim ama sizden bir ricam olacaktı yogun bakımda bir hastamız var durumu cok kritik gönlünüzden ne koparsa ona dua edebilir misiniz? Cok tesekkurler simdiden Allah razı olsun :cry: Allah şifa versin deseniz bile bir âmin deseniz bile yeter :KK43:
RABBİM ŞİFA VERSİN İNSALLAH

RABBİM şifa versin inşALLAHo_O

YENİ LİSTE HAZIR KIZLAR
kızlar hepinizden Allah razı olsun. Rabbim ellerimizi boş çevirmesin.
bende kendim için 4 adet yasin okudum. 1 tane de fazladan okudum. Allah'ım hepimizin ölmüşlerini, benim canım babamın, ve özgecan aslan kardeşimizin de mekanını cennet eylesin. Rabbim isteyen herkese en hayırlı, en kısa zamanda aratmadan; hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, imanlı, evlat evlatlar nasip etsin. hamile arkadaşlarımızında hayırlısıyla, sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.

Kızlar birtanede yine hepimiz için okudum, Rabbim dertlilere deva, hastalara şifa versin. Başta efendimiz (s.a.v.) olmak üzere tüm ölmüşlerimizin ruhuna okudum. Yüce Allah'ım hepimizin gönlünden geçen dualara ses versin ve kabul etsin. Rabbim bizi evlat hasretiyle sınamasın. Günahlarımızı affetsin, tövbelerimizi kabul etsin. Âmin...
Aminnnn tum kalbimle canm

A
bende kendim için 4 adet yasin okudum. 1 tane de fazladan okudum. Allah'ım hepimizin ölmüşlerini, benim canım babamın, ve özgecan aslan kardeşimizin de mekanını cennet eylesin. Rabbim isteyen herkese en hayırlı, en kısa zamanda aratmadan; hayırlı, sağlıklı, sıhhatli, imanlı, evlat evlatlar nasip etsin. hamile arkadaşlarımızında hayırlısıyla, sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.
Amin cnm dillerin dert gormesin dualarin kabul olsun

Amin Allah kabul etsin ablacim

X