3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

RABBİMİN İZNİYLE HAMİLEYSEM ÖGRENDİĞİM ANDAN İTİBAREN YADA BİR HAFTA İÇİNDE TEFRİCİYEYİ OKUMAK İSTİYORUM.

HANİ ESKİDEN ŞÖYLE YAPARDIK.BİRİNE KENDİSİYLE ALAKALI GÜZEL BİR HABER VERECEGİMİZ ZAMAN MÜJDEMİ İSTERİM DERDİK.KENDİMİ ÖYLE HİSSETTİM.SANKİ BENİMLE ALAKALI BANA GÜZEL HABER VERECEKSİN MÜJDEMİ İSTERİM DEMİYORSUN AMA BEN SORAYIM ARKADASIM NE İSTERSİN
dua ısterım senden arkadasım :)

YA HAMİLE DEĞİLSEM ADET OLURSAMDA ADETİM BİTTİKTEN SONRA BİR HAFTA DA TEFRİCİYEYİ OKUYACAM RABBİMİN İZNİYLE

Kızlar birtanede yine hepimiz için okudum, Rabbim dertlilere deva, hastalara şifa versin. Başta efendimiz (s.a.v.) olmak üzere tüm ölmüşlerimizin ruhuna okudum. Yüce Allah'ım hepimizin gönlünden geçen dualara ses versin ve kabul etsin. Rabbim bizi evlat hasretiyle sınamasın. Günahlarımızı affetsin, tövbelerimizi kabul etsin. Âmin...

Kızlar birtanede yine hepimiz için okudum, Rabbim dertlilere deva, hastalara şifa versin. Başta efendimiz (s.a.v.) olmak üzere tüm ölmüşlerimizin ruhuna okudum. Yüce Allah'ım hepimizin gönlünden geçen dualara ses versin ve kabul etsin. Rabbim bizi evlat hasretiyle sınamasın. Günahlarımızı affetsin, tövbelerimizi kabul etsin. Âmin...
ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM.YÜCE RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNSALLAH

banyo yaptım hazırlandım 2 yasın okuycam 2sınıde yarın okurum bas agrım var bıraz aglayınca boyle basım agrıyo gececek dımı canım yhaa yumurtam olmasa da uzulmemelıyım bılıyorum herseyde bır hayır vardır

banyo yaptım hazırlandım 2 yasın okuycam 2sınıde yarın okurum bas agrım var bıraz aglayınca boyle basım agrıyo gececek dımı canım yhaa yumurtam olmasa da uzulmemelıyım bılıyorum herseyde bır hayır vardır
SIKINTI YAPMA ARKADASIM YUMURTAN VAR SIRAYLA GELİYORLAR.

X