3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Amin Allah kabul etsin ablacim
Amin canım, hepimizinkini Rabbim kabul etsin.

:KK36:içim huzur buluyor bu topikte
katılıyorum canım. benimde içim huzur buluyor. Allah'ım nasip ettiği sürece dua topiğimiz hep devam eder inşallah. şuan aklıma geleni yazıyorum; burada yine birbirimizle oğlum, kızım üniversite sınavına girecek, güzel bir iş için mülakata gidecek, dua edelim diye buluşacağımızı düşünüyorum. ne güzel olur değil mi?

Devamli muhabbet edecem edemiyorum evdeyken cepten giriyorum internet cok zor cekiyor muhabbetlerinizi zor okuyorum o kadar yavas.hastanede rahat girebiliyorum.herkes kabul ederse tefriciyeye baslariz.

Evet adet olacakmisim gibi agiriyor abla ama ne zaman olacagimi bilmiyorum, takip etmiyorum bende senin gibi. Sende var mi birsey?

Kizlar sebebini bilmedigim bir nedenden dolayi icim kipir kipir, heycanliyim, sicak basiyor, sevgi saciyorum etrafima :) Duanin verdigi huzur mu yoksa sizin gibi güzel insanlarin etrafimda olusu mu bilemedim :KK36:

Evet adet olacakmisim gibi agiriyor abla ama ne zaman olacagimi bilmiyorum, takip etmiyorum bende senin gibi. Sende var mi birsey?

Kizlar sebebini bilmedigim bir nedenden dolayi icim kipir kipir, heycanliyim, sicak basiyor, sevgi saciyorum etrafima :) Duanin verdigi huzur mu yoksa sizin gibi güzel insanlarin etrafimda olusu mu bilemedim :KK36:
Canim benim ne zaman olacagimizi bilmiyoruzya onun heyecani var.bende heyecanliyiz.bu ay insallah hepimiz hamileyizdir.sen ne zamandan beri adet gununu takip etmiyon ben hayatim boyunca hep hesapladim hayatimda bir ilk yaptim bu aydan itibaren takip etmiyecem.

Canim benim ne zaman olacagimizi bilmiyoruzya onun heyecani var.bende heyecanliyiz.bu ay insallah hepimiz hamileyizdir.sen ne zamandan beri adet gununu takip etmiyon ben hayatim boyunca hep hesapladim hayatimda bir ilk yaptim bu aydan itibaren takip etmiyecem.

O da olabilir abla, gercekten sebebini kestiremedim tuhaf bir duygu :) hayirlisi olsun bakalim...
Bende hep hesaplardim, telefonuma özel bir uygulama indirdim her Allahin günü bakardim, 4 önce yavas yavas düsürdüm, belki ayda 2 kere falan bakiyordum. Son iki aydir takip etmiyorum diyebilirim. Sadece adet oldugum zaman girip onu not aliyorum o kadar. Insallah ablacim, hayirlisiyla bizimde hasretimiz sona erer Allahin izniyle.

ben de hesap etmiyorum kızlar
eşim çok ısrarcı ben de yaşım gereği düşünmeye başladım ikinciyi

rabbim önce size sonra bana versin

X