3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

PKOLUSUN AYDA BİRDEN FAZLA YUMURTLAMA ŞANSIN VAR.4 KERE HAMİLE KALMİSSİN TÜPLERİN ACIK YASIN KÜÇÜK EŞİN SENDEN DAHA COK AZİMLİ HERKESİN DUASINI ALIYORSUN

Evet canim bu acidan sansliyim dogru diosun bi dr bana 50 yasinda bile cocugun olur demisti ama insallah cuma gunu buyumus olur yumurtam bakalim insallah olacak ama saberetmem lazim degil bir ay bi gun bile tahammulum kalmadi diyorum sonra sen Allahtan iyi mi biliyosun diyorum

Ya ben agliom gitti maca da rahat rahat agliyim surda insanlar korunurken hamile kalio rabbim cok buyuk ben elimden ne gelirse yapiyorum ama vakti gelmedi bi turlu sabir lazim
CANIM BENİM ERKEKLER AGLAYAN KADINA TAHAMMÜL EDEMEZLER BİZİM GİBİ DEGİLLER BİZ KADINLAR DAHA MERHAMETLİYİZ BENİM EŞİM HİÇ AGLAMAMI SEVMEZ

ERKEKLER NEDEN KIZAR BİLİYORMUSUN BENCE YANINDAKİ KADININ GÜÇLÜ OLMASINI İSTER.SEN AGLAMA ARKADASIM GÜÇLÜ OL
Bencede oyle kiz cocugu gibi aglayanlar hoslarina gitmiyo tamam ben guclu olcam corek bal tarcin karisim yaptim bi kasik yedim yatmadan bi kasik daha yiycem insallah buyuycek yumurta

Bencede oyle kiz cocugu gibi aglayanlar hoslarina gitmiyo tamam ben guclu olcam corek bal tarcin karisim yaptim bi kasik yedim yatmadan bi kasik daha yiycem insallah buyuycek yumurta
HA ŞÖYLE UMUDUNU KESME ARKADAŞIM BEBİŞLERİMİZ GÜÇLÜ ANNELER İSTİYORLAR

HA ŞÖYLE UMUDUNU KESME ARKADAŞIM BEBİŞLERİMİZ GÜÇLÜ ANNELER İSTİYORLAR
Benimki cok guclu istiyo demekki ya da Allah bana cok hayirli iyi bi evlat verecek bu kadar zamandir bekletiyor veriyor geri aliyor demekki sabrimi olcuyor en iyi sekilde mukafatlandiracak belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…