3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

CANIM BENİM BENİM EŞİMİN SPERMLERİDE YAVAŞ HAREKET EDİYOR.BENİM GÜZEL ŞEYLER YAZDIGIMA BAKMA HİÇ UMUDUM KALMADI.
Keci boynuzu yedir iyi gelir hakiki pekmezini bulursan kasik kasik yedir sen de ye benim kocam cok zayifti 64 65 kiloydu o pekmez ballarla 71 yatim su anda 69 71 arasi geliyo ben afedersin guclendigini de hissediyorum yani bence bunlar ise yariyor en etkilisi de ari sutu al polen sute karistir icir sen de ic yumuslari duzeltir esinin de hareket hizlanir bir de cnm fshin yuksek cikiodu dimi sinirda demistin folik asit icmelisin cok iyi geliyor icmiyorsan ic derim sana ama sen benden daha iyi bilirsin canim

ACABA COKMU GÜÇSÜZ B
KENDİM İNOFOLİC İÇEYİM O ZAMAN ESİMEDE ARISÜTÜNÜ İÇİREYİM.TABİKİ PARAMIZ NE ZAMAN OLURSA

RÜYALARIMDA OLMASA İYİCE UMUDUM KALMAYACAK.
23 haftalik bebek daha hic ortada yok ruyamda kulagima 3 kere talha ismi okundu hamile oldugumu ogrendim erkek bu dedim erkekti dogsaydi yusuf talha koyacakyim adini ruyalarina inan bence cnm bebehim dusmeden 20 gun once erken dogum yaacagimi ve cok zor bi dogum yaptigimi gordum duvarlari tirmaliyordum ruyamda hakikaten de cok zor dogum yaptim rahim agzim acik degilken adam eliyle rahimagzimi acti ve cocugumu dondurdu ayaklarindan geliyordu aynen ruyamdaki gibi oldu ruyalar isaret canim

Rabbim oyle uygun gormus ki ismini talha kavusmak demek cennetin kapisinda kavuscaz ogullarimla ruya der gecersin iste ama cikiorlar

HADİ YA COK ACI CEKMİŞİN ARKADAŞIM RABBİM BU SABRININ MÜKAFATINI VERSİN İNSALLAH.BENDE BU GECE RÜYAMDA GEBELİK TESTİ YAPIYORUZ ÜÇ TANE EŞİMLE İNANAMIYORUZ HAFTASONUYMUS MEGERSE TEST ALMAK İÇİN ECZANE ARIYORUZ DİYORUMKİ KIZLARA HABER VEREYİM SİZE ŞUNU YAZIYORUM.KIZLAR SİZE BOMBA BİR HABERİM VAR.

ACABA COKMU GÜÇSÜZ B

KENDİM İNOFOLİC İÇEYİM O ZAMAN ESİMEDE ARISÜTÜNÜ İÇİREYİM.TABİKİ PARAMIZ NE ZAMAN OLURSA
Yani bunlar tup bebege gore cok daha uygun ben folbiol iciyorum 3 aydir bir ay da dk hapi kullandim ileri derece polikistik yumurtaliklarim normale dondu cnm ama simdilik pko illeti yakami hic birakmiycak senin o yok iyi bisey bu da inofolik cok iyi 25 lira kutusu ama cok iciosun ondan cabuk bitio colbiolu gunde birkere aliosun folikplus var bide onu da gunde 3 kere iciosun

RÜYAM ÇOK GÜZELDİ AMA GERCEK OLACAKMI BİLMİYORUM.EŞİMDE BİRKAC GÜN ÖNCE RÜYASINDA BİRİNİ HAMİLE BIRAKMIS YÜZÜNÜ GÖRMEMİŞ

Ruyan cikar insallah canim hamileyken boyle seyler goruyor insan kasimdaki gebelikde ruyamda gozbebeklerim oyle buyuyor ki aaa diyorum demekki bu gozbebegi buyumesi boyle oluyomus hani gebelik belirtilerinde var ya

BUAY OLMAZDA BİR DAHAKİ AYA BELKİ

Ruyan cikar insallah canim hamileyken boyle seyler goruyor insan kasimdaki gebelikde ruyamda gozbebeklerim oyle buyuyor ki aaa diyorum demekki bu gozbebegi buyumesi boyle oluyomus hani gebelik belirtilerinde var ya
HADİ YA HEP RÜYALARINDA GÖRMÜŞŞUN BENİMDE HİÇ UMUDUM YOK AMA RÜYAMDA GÖRÜNCE BİRAZ UMUTLANDIM

HADİ YA HEP RÜYALARINDA GÖRMÜŞŞUN BENİMDE HİÇ UMUDUM YOK AMA RÜYAMDA GÖRÜNCE BİRAZ UMUTLANDIM
Hamilelik ruyalari cikio bence cunku bilincaltin hamile oldugunu biliyo gosteriyo sonrada isteristemez acaba diyosun o bile gebelik belirtisiymis

Rabbim evlerimize bereket versin ama kimseye de kaldiramayagi yuk vermezdi eger evlat vermeyecek olsaydi da istetmezdi en basindan verecek ama vakti var demekki bakkimizda hayirlisi olsun
AMİN CANIM RABBİMİN VAR Bİ BİLDİĞİ

SADECE NE HİSSEDİYORUM BİLİYORMUSUN HİÇBİR BELİRTİ YASAMADAN HAMİLE KALACAGIMI NEDEN BÖYLE HİSSEDİYORUM CÜNKÜ ADET BELİRTİLERİDE YASAYAN BİRİ DEGİLİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…