3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

SADECE NE HİSSEDİYORUM BİLİYORMUSUN HİÇBİR BELİRTİ YASAMADAN HAMİLE KALACAGIMI NEDEN BÖYLE HİSSEDİYORUM CÜNKÜ ADET BELİRTİLERİDE YASAYAN BİRİ DEGİLİM
O zaman oyle olacak canim cunku adet belirtilerinin aynilari geliyo zaten sende adet belirtisi de olmadigina hgore insallah cnm ya cok kisa zamanda gelsin bebislerimiz

CANIM BENİM BENDE SENİ SEVİYORUM NE BİLEYİM KAN CEKİYOR GALİBA
Cekiyordur cnm benim bu gece uyurken cok guzel ruyalar gorecegim diye dusunerek uyu sabahina anlatirsinn gorursen ben de gorursem bende anlatayim bu aralar pek gormuyom bebekler gorelim ciksinlar

O zaman oyle olacak canim cunku adet belirtilerinin aynilari geliyo zaten sende adet belirtisi de olmadigina hgore insallah cnm ya cok kisa zamanda gelsin bebislerimiz
İNSALLAH CANIM.ÜÇÜNÇÜ KURAYI CEKMİŞTİNYA İLK SIRALARDA CIKACAGIMI HİSSETMİŞTİM VE İKİNCİ CIKTIM.HİSLERİMDE COK YANILMIYORUM.TABİ RABBİMİN İZNİYLE OLUYOR HERSEY RABBİM HİSSETTİRDİĞİ İÇİN HİSSEDİYORSUN.

İNSALLAH CANIM.ÜÇÜNÇÜ KURAYI CEKMİŞTİNYA İLK SIRALARDA CIKACAGIMI HİSSETMİŞTİM VE İKİNCİ CIKTIM.HİSLERİMDE COK YANILMIYORUM.TABİ RABBİMİN İZNİYLE OLUYOR HERSEY RABBİM HİSSETTİRDİĞİ İÇİN HİSSEDİYORSUN.
Dikkat et 2. De sonda olanlar 3. De en basta cikti

X