3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Canim iki hamilelihimde de belirti olmadi yalniz bu kimyasalimda cok asiri usudum titremeler geliodu klasik gebelik belirtileri yoktu bu dedigin gibi cok var canim

Canim iki hamilelihimde de belirti olmadi yalniz bu kimyasalimda cok asiri usudum titremeler geliodu klasik gebelik belirtileri yoktu bu dedigin gibi cok var canim
BELİRTİ OLMADI DERKEN KASIKLARININ ORTASINDA AGRIN OLMADIMI BEBEGİ İÇİNDE HİSSETMEDİNMİ BEN HAMİLEYİM DİYE DÜŞÜNMEDİNMİ

DİYORLARYA KARNIM AGRIYORDU HAMİLE OLDUGUMU HİSSETTİM DİYE.ZATEN HAMİLE KALAYİM İLK YAPACAGIM BURAYA BELİRTİLERİMİ YAZMAK OLACAK.COK MERAK EDİYORUM GERCEKTEN BELİRTİ YASAMADAN HAMİLE KALAN VARMI

DİYORLARYA KARNIM AGRIYORDU HAMİLE OLDUGUMU HİSSETTİM DİYE.ZATEN HAMİLE KALAYİM İLK YAPACAGIM BURAYA BELİRTİLERİMİ YAZMAK OLACAK.COK MERAK EDİYORUM GERCEKTEN BELİRTİ YASAMADAN HAMİLE KALAN VARMI
Cok dinleme kendini canim goguslerini kontrol et degisim varsa birseyler var demektir ilk bebekte yemyesil damarlar cikti ordan anladim ama sonrakilerde damarlar hep vardi pek degisiklik olmadi

Cok dinleme kendini canim goguslerini kontrol et degisim varsa birseyler var demektir ilk bebekte yemyesil damarlar cikti ordan anladim ama sonrakilerde damarlar hep vardi pek degisiklik olmadi
GÖGÜSLERİMDE HAFİF AGRI VAR SADECE DÜN GİYİNİRKEN EŞİM DEDİKİ UCLARI KOYULASMIŞ BEN ANLAMADIM AMA BANA NORMAL GELDİ

DÖRT GEBELİĞİNDEDE ADET GÜNÜN GELMEDEN HAMİLE OLDUGUNU HİSSETTİNMİ
benim tedaviyle oldu ya hep zaten icinde buyuk bi beklenti oluyo ilk kimyasali anlamadim ikinciyi de anlamadim cunku tasiniyorduk kolilerdi temizlikti hicbir belirti anlamadim aslinda belki de oldu ama yogunluk telastan anlamadim bisey yerlestikten sonra gebe oldugumu ogrendim 23 haftalik bebek oldugunda gittim kan verdim 0.72 cikti betam hemsire nevatif bebek yok dedi ben illada tutturdum hamileyim diye bir hafta sonra adet gunumden bir gun once 115 cikti betam hakliydim herkes negatif dedi ben hayir hamileyim defim oyle kuvvetli biseydi son kimyasalimi da bi turlu inanmadim yha bi hamileyim bi yok degilim derken adetim 8 gun gecmisken dustu

GÖGÜSLERİMDE HAFİF AGRI VAR SADECE DÜN GİYİNİRKEN EŞİM DEDİKİ UCLARI KOYULASMIŞ BEN ANLAMADIM AMA BANA NORMAL GELDİ
Ayy canim hersey psikolojik sadece kasik batmasi ve gogusteki degisiklikler gebelik belirtisi digerleri adet olurken de oluyo sagli sollu hafif batmalar da iyi belirti

NEDEN HER BEBEK İSTEYEN KADIN GİBİ BENDE PSİKOLOJİK BELİRTİ HİSSETMİYORUM.

HAMİLE OLDUGUMU HİSSETMEK BİLE BANA YASAK.Bİ MİDEM BULANSA DESEMKİ ACABA HAMİLEMİYİM BÖYLE HİÇ BELİRTİ OLMAYINCADA HİÇ UMUDUM KALMIYOR.BUAYDA HAMİLE KALAMADIM DİYORUM
Ama bide soyle dusun hamileyim diye hevesleniyosun ne hayaller kuruyosun ve bi bskiuosun kirmizi kart o da cok zor tez insallah hamilelik belirtisi yasarsin adete kac gun var

HAMİLE OLDUGUMU HİSSETMEK BİLE BANA YASAK.Bİ MİDEM BULANSA DESEMKİ ACABA HAMİLEMİYİM BÖYLE HİÇ BELİRTİ OLMAYINCADA HİÇ UMUDUM KALMIYOR.BUAYDA HAMİLE KALAMADIM DİYORUM
Hem mide bulantisi 6. Haftadan sonra basliyo yani adetten on gun gectikten sonra oncesinde olmaz o

Ama bide soyle dusun hamileyim diye hevesleniyosun ne hayaller kuruyosun ve bi bskiuosun kirmizi kart o da cok zor tez insallah hamilelik belirtisi yasarsin adete kac gun var
BUNDAN SONRA ADET HESABI YAPMAYACAM NE ZAMAN GELİRSE ZATEN GÜNÜNDE GELİYOR MERAK ETME

CANIM BENİM BENİM EŞİMİN SPERMLERİDE YAVAŞ HAREKET EDİYOR.BENİM GÜZEL ŞEYLER YAZDIGIMA BAKMA HİÇ UMUDUM KALMADI.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…