Makyaj Ürünleri 3. Temaya Uygun Göz Makyajı Yarışması (Vamp)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce temayı en iyi yansıtan makyaj hangisi?

• 1. yarışmacı

OY: 92 35,2%
  • 2. yarışmacı

OY: 56 21,5%
  • 3. yarışmacı

OY: 14 5,4%
  • 4. yarışmacı

OY: 91 34,9%
  • 5. yarışmacı

OY: 8 3,1%

• Ankete Katılan
    261
  • Anket Kapalı .

tamam bebegim onerim var, diger topikte konusalim o zaman,
bizim makyaj topiginde demi?

ben 4. yarışmacı yani ilarzu yu seçtim... :lepi: çok hoş olmuş... vamp vamp bakıyor.... :jeyyar: alkisalkisalkis

yaa aslında makyaj topiklerini azcık takip edipte vamp temalı makyaj olacağını bilseydim bende katılırdım hee :gitme:tühh kaçırdım

arzucum tamam cnm dedıgın gıbı yapalım dıger topıkımızde oylama yapalım.hangıısı olsun dıe yada herkes fıkrını sylesın kura cekelım sırayla yapalım=))
ama madem karar verılmış hayvanlı makyaj öncelık lı olsun=))

bambusim fantastık makyaj bazen fılmlerde fılan gercekdışı seylerı anlatmak için rengarenk farklı çizimlerle fılan yapılan makyajlar oluoyo.goole a yazarsan bir sürü örnek çıkar cnm secersın birini=))

anaaa kızlar 205 kişi oy kullanmış geçemeyecek miyiz önceki yarışma sayımızı yoksaaaa(((((((((

ilarzu ben senin hayranınım yaaa gerçeketen çok üzel makyaj yapıyosun bunu bile çok güzel yapmışsın canm

şeker kız candy im çok teşekkür ederim bal peteğim

oy veren ellerin altın suyuna bansın anaaaaamm

şeker kız candy im çok teşekkür ederim bal peteğim

oy veren ellerin altın suyuna bansın anaaaaamm

canım sen herşeyin en güzeline layıksın çok tatlısın ya maşallah.senin rimelinden aldım ne harika bişe o yaa çok sağol canım önerilerin için.opuyorumnanaktan

candyim şimdi tek sürüşte yine o rimele yakın etkide ve yine lorel den canısım isimini yazarım bitanem sana şimdi almadım ama denedim gerçekten güsel

yok bebem bitmedi sanırsam galiba cumartesi bitecek

yaw 5 kişiye inmiş fark koşturuyorum anaacımmmm :)))))))

ya bu sewengirl de koydu yarışmaya fotoyu gitti yaa
bi kavga edemiyoz şurda ona canım sıkıldı şimdi yaaaaa

hmm bu yarışma baya çekişmeli geçiyor..
bütün makyajlar çok güzel olmuş kızlar alkisalkisalkis
seçmek zor oldu,1.resimdeki ifade beni zorladı seçimde ama
ilk anda 2yi beğenmiştim,ve onu seçtim ama tanıyamadım,ismi yazmıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…