Makyaj Ürünleri 3. Temaya Uygun Göz Makyajı Yarışması (Vamp)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce temayı en iyi yansıtan makyaj hangisi?

• 1. yarışmacı

OY: 92 35,2%
  • 2. yarışmacı

OY: 56 21,5%
  • 3. yarışmacı

OY: 14 5,4%
  • 4. yarışmacı

OY: 91 34,9%
  • 5. yarışmacı

OY: 8 3,1%

• Ankete Katılan
    261
  • Anket Kapalı .
12 dkk sonra oylama kapanacak durum 92 ye 92 eşitlik var. ne olcak bu skorla kalırsa. yaww ben 1 daha oy kullansam olurmukine:jeyyar:

evet sevgili oy veren arkadaşlar

sewengirl arkadaşımız firarı olduğundan yarışma başından beri

meydan bana kaldı

hemen promosyonlarımı açıklıyoum

baa oy viren herkesin bir özel gününde gidip makyajını yapecem :)))))))))) evinde yol parası da benden hadi

barbi baa verceksen kullan ben izin veriyom :))))))))))

yaw eşit olsun dostluk kazansın işteeee

sevgili yarışma birinci arkdaşımı en içten dileklerimle kutluyorum hak eden kazandı diyorum
sewengirl arkadaşım tebrikleeeeerrra.s.:nazar::teytey::dance::hooray::enbuyukkk::içelim:Şenizhihoyyyt

18 ne alaka yaf :) bucuk yapsaydiniz bare.

tebrikler sevengirl.. hayaletmisin nesin bilmios ama :)

nanaaa anket kapanmis 1. arkadasi tebrik ederim
bi de gelip tebrikleri kabul etse :KK70:
2. arzu'$
3. artez
tebrik ederim, mcx...

Kızlar birinci arkadaş önce olmak üzere hepinizi tebrik ederim arzumlada zaten bi puan fark var ikiside birinci sayılır öpüorumm opuyorumnanaktan

bu arada kısçeler şaka bi yana gerçekten makyajlar çok hoş olmuştu kedinin dudacıklarına da bittim bu aradaa opuyorumnanaktan

sevengırl kaçak arkadasımızı tebrık edıyorumm süper bi yarışmaydı kıyasıya gecti valla.arzumda 1.sayılır ama 1 oydan bişey olmaz.ben yıne 3.oldum kendımıde tebrık ederımzemuszemus

sewengilr tebrik ederim
arzum
artezim
hacerim
kedim

hepinizi kutluyorum makyajlar süperdi yaaa

ne yarışmaydı beeeee. kıran kırana dedikleri bu olsa gerek. hepinizi tebrik ediyorum önemli olna yarışmaktı. bizlere görsel şölen sunduğunuz için mersi boku.alkisalkisalkis
sewengirl kıss tatilde falanmısın sen yawwwww senide tebrik ederim canım kolay değil arzuyu geçipte 1. olmakvereliniortak:lepi:

ben geeldimmmm

ben de çok teşekkür ederim şekerlerrrr :)))

önümüzdeki yarışmada da güzel oylarınızı bekleriz

bu yarışma çok eğlenceli olacaakk

ay cancum öldüm kız gülmektenn

tüm yarışmada ben birinci gelsem tadı olmaz be yevrim

ayyyy kızlar birinci olmuşum sırnaşık şey zemuszemus yupppiiii oleyyy :teytey: hihoyyyt ayyy çok sevindim kızlar kusura bakmayın yeni girebildim ve geç oldu ama ancak :kedi:
arzuya demiştim ancak balayından sonra öğrenirim sonucu diye ben buarada bi evlenip geldim :kedi: delikafadulden
çok mutlu oldum ya ben oy bile kullanamadım
oy veren herkese ççoooook teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız içinde ben şu sayfaları bir okuyayım çokda olmuş yaw herkese tek tek yazamadım kusura bakmayın
kızlar ayrıca makyajlarınızda süper
arzum kız seni ramak kala geçmişim :jeyyar:

X