Makyaj Ürünleri 3. Temaya Uygun Göz Makyajı Yarışması (Vamp)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce temayı en iyi yansıtan makyaj hangisi?

• 1. yarışmacı

OY: 92 35,2%
  • 2. yarışmacı

OY: 56 21,5%
  • 3. yarışmacı

OY: 14 5,4%
  • 4. yarışmacı

OY: 91 34,9%
  • 5. yarışmacı

OY: 8 3,1%

• Ankete Katılan
    261
  • Anket Kapalı .
landsarc
cnm teşekkur edrm

ayyyyyyy cok ccekışmeli gıdıyoo valla arada nerdeyse fark yok 1 le 4 arasında oylamada..:lepi:
bide 1. arkadas kim

kısslar hepiniz çok wampsınız yaaaawww.
arztez nasıl bir güzelliksin sen kıss bakmaya doyamadım vallahi. o kadar masum bir güzelliğin varki maaşallah ilk defa gördüm seni .aşık mı oldum ne ???:asigim:

ilarzu bebşim döktürmüşsün yaaaaaa. çok kararsız kaldım vallahi oy verirkene emme...-tatlicadiarzu-
tablo gibi çizmişsin hayatım ya. nasıl bir uyumdur oöle. alkisalkisalkis
artı o nasıl bir bakıştır. bittim resmen tam anlamıyla wamp bakmışsın şeker))):lepi:

bu arada bir türlü po... kaldırıpta makyaj yapıp gönderemedimya nasıl kzıyorum kendime!!!!... :eek:klava:

ne olmuş burada böyle...kıran kırana bir çekişme...:1shok: çok harika bir yarışma oluyor..hihoyyyt.merakla sonucu bekleyenlerdenim...hihoyyyt

makyajlar arasında en cok ikinci makyaj güzeldi.. ama 4.makyaj acayip eglenceliydi.. oyumuda 4ten yana kullandıgımı söylemekte sakınca görmüyorum... vamp makyaj konulu bi yarısma ama 4 gercekten cok tatlı olmus...bu yüzden benim favorim 4 =)

aaaa kızlar ben geldim.. Sineks nickimin yerine yeni bi nickle geldim... (beni bilen bilir artık:emir_bebek:) bayadırda ugramadım siteye... oyumu kullandım.... burada neler olmus böyle....

hepsi güzel bayıldım ne yetenekler var beeeeeee
ama arzuunun makyajını çok kışkırtıcı ve sexi buldum bence vamplık budur

anaaaaaaaa bu nasıl yarışmadır ya başa baş gidiyorlar resmen. sonucu merakla bekliyorum. ha gayret arzu bunuda kazanacan gülüm:)):lepi:

bu arada harbiden çatlatırsınız adamı yaaaaaa. 1. yarışmacı kim yaaa. delikafadulden

kıss hiç mi takip etmiyorsun yarışmayı çık ortaya artıkın.:1ninca:

evet bende birinci yarısmacıyı merak ettim.. digerleri tanıdık isimler ama o arkadas kimfisfisfis makyajıda ayrıca cok basarılı.. ama ben arzudan yana kullandım oyumu....

evet yaa çok fenaaaaaa

:KK70:

kız sewengirl elden gidiyor birincilik insan gelir de bekler şurda kampanya neyim yapar dimi bak promosyonlarla ta burnunun dibine geldim naabeeerrrr:)))))))))

sinex çok teşekkür ederim bal köpüğümm

aha da oyumu kullandım geldimmmmm Şeniz arzummm yerim seni de gözünüde makyajınıda Şeniz kaydirigubbakcemile3 çok harika makyajlar çıkmış ortaya hepinizi tebrik ederimmm. ben araziyim yaz ayı olunca :gitme: okadar yoğunum ki aklıma gelseniz de pcye ulaşamadım bileee :gitme: özledimmmm :gitme:

85. oy bana ait arzumm isterim makarnalarımı tarhanalarımı. geçen seferden kalan borçlarını da koy gönder bakem. kaydirigubbakcemile3

kıs nazannn senden sonra biri daha oy vermiş oy veren elleriniz altın tutsun emiiiii:)))))

nazanım ekonomik kriz olduğundan bu yarışmada dualarımı gönderiyorum

ama diğer yarışmadan olan borçlarım borçtur tarhanaları gönderecem :)))))))))

X