3 senelik ilişkim bir kız yüzünden bitti :(

Yorumunuza katılıyorum. Tek bir şey hariç oda ilk cümleniz. Kızın onunla koşa koşa buluşacağımdan hiç şüphem yok. Sabah akşam arayan kız buluşmaya da gider.

Silmeyi bırakın, erkek arkadaşıma yanlış anlamakta haklı deyip aynı davranışları yapmaya devam etmezdi. Biz uzun bir aradan sonra buluştuğumuzda ondan rahatsız duyduğumu bildiği halde saçma bir sebep bulup mesaj atmıştı benim yanımda olduğunu bilmesine rağmen sırf kavga edelim diye. Ve ben bunları görüp anlayıp söyleyince ben kötü oldum erkek arkadaşımın gözünde. Ne kadar kötü niyetlisin deyip durdu bana. Ne diyebilirim bilmiyorum.

Yorumunuza katılıyorum. Tek bir şey hariç oda ilk cümleniz. Kızın onunla koşa koşa buluşacağımdan hiç şüphem yok. Sabah akşam arayan kız buluşmaya da gider.

Belki kız buluşmamak için, vakit kazanmak için burnunu öne sürdü ya buluşmak gibi bir amacı yoksa :)

Evet o çekinme mevzusuna çok bozulmuştum. Ne alaka yani? Arkadaş olabilirsiniz ama internetten tanıdığın birinin sevgilisiyle barışıp barışmaması seni neden bu kadar gersin? Sözde sevgili olmamamıza değil de erkek arkadaşımın ondan saklamasına bozulmuş. Çünkü kız onunla herşeyini paylaşıyormuş en yakın arkadaşıymış bunu ona nasıl yaparmış yalan söylermiş bla bla.. Tabii ben doğruları söyleyince karşımdakide hala onun iyi niyetli olduğunu düşününce kavga çıkıyordu. Bil bakalım kim suçlu oluyordu tabii ki ben. Ama kendimi tutamıyordum bir şey düşününce illa söyleyeceğim kız gibi sinsi sinsi davranmayı beceremedim. Belki de böylesi daha iyi oldu gerçekleri görmüş oldum.

Yorumunuzda çok haklısınız. Bende aynı sizin gibi düşünüyorum.O taktik yaptıkça ben anlayıp sevgilime anlatmaya çalıştım ama bana hiç inanmadı. Kız gözünü öyle bir boyamıştı ki onun hakkında en ufak kötü bir şey düşünmüyordu.

Belki kız buluşmamak için, vakit kazanmak için burnunu öne sürdü ya buluşmak gibi bir amacı yoksa :)
Yok kız gerçekten ameliyat olmuş. Hatta erkek arkadaşım geçmiş olsun çiçeği yollamayı düşündüğünü söyledi ama hastane adını sormayı unutmuş. Cidden bana söylediği şeyleri düşündükçe kendime acıyıp üzülüyorum.

O kadar çok uzun yazmışsınki yarısında kestim. Şu gerçeği kabul etseniz iyi olur, erkek arkadaşım kızın niyetini anlamıyor vs demişsiniz. Kusura bakmayın erkek arkadaşınız bal gibi de anlıyor kızın niyetini. Mesafe koyması gereken kızdan önce erkek arkadaşınız. Çünkü kızın size karşı bir sorumluluğu yok, kıza değil erkrk arkadaşınıza suçu yüklemelisiniz

İkiside suçlu ama evet erkek arkadaşım daha suçlu. Çünkü kıza o yüzü veren kendisi.

Valla nasıl çekmişsiniz bunları sizde de iyi sabır varmış. Böyle birinin yüzüne gelse de bakmayın artık.

Bence ilişki yaşayan siz değil onlar canım ayrıldığın iyi olmuş geçmiş olsun.Hiçbir erkek arkadaşımın resimlerini telefonumda saklamıyorum gerek yok.

Keşke kendinizi öyle ezdirmeseydiniz. Erkek arkadaşınız amaç neymiş yani bazı insanlar gerçekten kötü. Devir kötü yani ben hemcinslerimden utanıyorum artık

Bosşverin Allah karşınıza hayırlı insanlar çıkarsın ben sizi anlıyorum. Siz şimdi kendinizi o kızın oyununa gelmiş gibi hissediyorsunuz ama olay öyle değil bence . Sevgilin herşeyin farkındaymış ama o kızla işi garantilemeden seni yedekte bırakmış yani olay kızın oynadığı oyundan ziyade senin erkek arkadaşınınn karaktersizliğinmiş mesele. Sen ne yapsan olmazmış hiç kıskanmasan olay çıkarmasanda bunlar reelde görüşüp işi iyice pişirince sana yolu gösterirdi sevgilin o zaman daha kötü hissederdin salak yerine konulduğun için emin ol. Artık önüne bak hiç görmediği kıza gösterdiği hassasiyeti sana gösterse ilişkiniz bitmezdi öyle düşün. Umarım karşına değerini gerçekten bilen biri çıkar.
Burada bazı arkadaşlar internetten arkadaş olur mu olmaz mı olayına çok takılmış. İnternetten tanışılabilir. Gerçek hayatta da görüşmeye başlanıldıktan sonra dostta olunabilir. Ancak gerçek hayatta yüzünü bile kçrmediğiniz biri ile gece gündüz mesajlaşıp konuşmak, onu ilişkine bu ladar müdahil etmek hatta ilişkinin tekrar başladığını saklamak normal bir arkadaş ilişkisinin çok ötesinde bence konuşmalarımdan da anlaşıldığı üzere bunlar alenen flörtleşmişler. Ne demek beni şimdi görme burnumu yaptırayım öyle gör. Ama genede internetten tanıdığın bir insana gerçekte görmeden bir paylaşımın olmadan yok kankam yok dostum arkadaşım demek bana gerçekçi gelmiyor. Ama bu benim görüşüm.

Arkadaşlar merhaba, konuyu tekrar canlandırmış olacağım ama yorum yapan arkadaşlar belki daha sonradan neler olduğunu merak etmiştir diye yazmak istedim. Bu insan o kızla buluştuktan sonra beni engelleyip sildi. Hiç arayıp sormadım yoluma baktım. Şimdi son 2-3 haftadır bana geri dönmeye çalışıyor. Arıyor sadece bir şey yazmıyor bende meşgule bile basmadım. Cevap vermeyi de hiç düşünmüyorum. Demek ki kızla sevgili olamayacağını anladı ve ya anlaşamadılar bilemiyorum ama bana yaptığı yanına kar kalmadığı için mutluyum.

erik93 çok iyi bir karar almışsınız böyle bir adama geri dönülmez. Özleseniz bile geri dönmeyin elalemin kızıyla arkadaşlık edicek diye sizi satmış bir insan bu. Sürünsün.

Cevap verdiniz mi? Geri dönmeye ulaştığını nasıl anladınız? Merak açısından soruyorum yanlış anlaşılmasın. O dönemde okumuştum üzülmüştüm. Umarım karşınıza iyi birisi çıkar. Affetmeyin bence

Kız tekmeyi basmıştır. Bazı kadınlara başkasının hayatında olan adam kıymetli geliyor. Adam tüm kaprisini odunluğunu
hayatındaki kadına yaptığı için egosunu bu şekilde tatmin ediyor.Kendini aklınca o kadından üstün görüyor. Ama sevgili aradan çekilip ilişki normal rutine dönünce senin zamanında katlandığın adamın tüm öküzlüklerini artık o kadına yapıyor öyle oluncada o kadın katlanmıyor. Ve adamın gözünde eski eşi ya da sevgilisi tekrar kıymete biniyor.

kız arkadaş ayağına sevgiline yazıyor. ve sinsice ayrılmanızı bekliyor. tipik gurursuz elalemin sevgilisine kocasına bakan kaşar tiplerinden. ancak senin sevgilinde iyi ayak değil. senin şuan bu konuda rahatsız olman çok normal. benden sana tavsiye bir daha hiç dönmemek üzere bitir. çünkü sıradan biri için bile seni hiçe sayan biri. sevgilin tam güvenilmez insanı ortada bırakacak bir tip. ayrıl kurtul. senin için çokta önemli olmamalı. çünkü ikiside kalitesiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…