3 senelik ilişkim bir kız yüzünden bitti :(

erik93

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
50
24
31
Arkadaşlar merhaba, benim yazacaklarım biraz uzun şimdiden okuyan herkese teşekkür ediyorum. Benim 3 senelik bir ilişkim vardı. Kıskançlık yüzünden sık kavga eden bir çifttik. Sonra benden ayrıldı. Ben kıskançlık yaptığım için çok pişman olmuştum. Aylarca peşinden koştum bana geri dönmesi için ama ben ne kadar gidersem o kendini o kadar geri çekti. Sonunda bana dönmeyeceğini kabullenmek zorunda kaldım. Tam bir daha dönmez derken bir gün ondan beni çok özlediğini söyleyen bir mesaj aldım. Çok mutlu olmuştum çünkü bu sürede pişman olmuştum hatalı davrandığım için ve herşeyin çok başka olacağına inanıyordum. Fakat bu konuşmadığımız süre zarfında yani bi 10 aylık dönemde internet üzerinden bir kız arkadaş edinmiş. İlk başta bir şey demesemde bir süre sonra samimiyetlerinin benim tahmin ettiğimden çok daha fazla olduğunu görmeye başladım. Mesela her gün birbirlerine günaydın yazmaları, gün içinde mesajlaşmaları, uzun telefon konuşmaları vs. bunlardan çok rahatsız oldum ve mesafe koymasını istedim. İlk başta kabul etti benden süre istedi ama davranışlarında bir değişiklik olmadı. Bana kız arkadaşının beni zaten bildiğini, barışmamız için ona çok destek olduğundan bahsetti bizi tanıştırmak istediğini söyledi. Fakat yinede bu kadar yakın olmalarından hoşlanmadım ve oda mesafe koymayınca bende kız için kötü konuştum. Erkek arkadaşımda bunu kıza söyleyince kızda benle görüşmek istememiş doğal olarak. Sonra bizim aramız bozuldu kıza küfür ettiğim için tekrar barıştık ama kıza barıştığımızı söyleyememiş, çekinmiş. Kız barıştığımızı anlayıp sorunca hayır demiş fakat yine aramız iyi olunca tüm arkadaşlarına söylemek istemiş. Kız öğrenince bana neden yalan söyledin ilk sorduğumda söylemedin ben sana herşeyimi anlatıyorum biz en yakın arkadaş değil miyiz diye saatlerce trip attı ve erkek arkadaşımda onu teselli etti. Konu bizim sevgili olmamız değilmiş, konu ona yalan söylemesiymiş. Ben çok bozuldum ama 2-3 saat kızı teselli etti. Ertesi gün bana aşırı soğuk davrandı kızla arası bozuldu diye sonra bir 2 saat daha telden konuşup aralarını düzelttiler. Benimle de o gün konuşurken ayrılmak istermiş gibi konuştu. Bende çok sinirlendim ve ona bir ayrılık mesajı yollayıp telefonu kapadım. 2-3 gün telefonu açmadım. Bu süre zarfında hem bana defalarca yazmış hemde kardeşime bir sürü mesaj atmış barışmak için. Sonra telefonu açtım benden özür diledi çaba göstericem barışmamız için dedi. Gerçekten çaba gösteriyordu fakat kız sürekli arayıp mesaj atmaya devam ediyordu. Daha sonradan erkek arkadaşımla konuştukça öğreniyorum ki bunlar buluşmayı düşünüyorlarmış. Fakat kız burnunu beğenmediği için ameliyat olacağım yakın zamanda ondan sonra görüşelim demiş. Bunu duyunca ben çok sinirlendim senden hoşlandığını anlamıyor musun? diye tartıştık. Fakat erkek arkadaşım kesinlikle öyle bir şey olmadığını aramızda bir şey olsa sana neden döneyim diye savunma yaptı. Ben kızdan hoşlanmadığım için yanıma geldiğinde telefonunu temizliyordu konuşmaları siliyordu. Çünkü ben gerçekten çok kıskanç bir insan olduğum için en ufak bir mesajdan bile rahatsız olup kavga çıkarabiliyorum. Oda mesaj ve galerisini temizleyip yanıma geliyordu. Buluştugumuzda telefonunu eline alınca aşırı bir rahatsızlık duydu bir şeyler sakladığını anladım. Sonra facebookuna girince gördüm ki kızın ona yolladığı fotografları kendine mesaj olarak atmış. Sorduğumda sadece kızın resimleri yok yegenlerininde resimleri videoları var sakladığım arkadaşım oldugu için saklıyorum sen bu kadar kıskançlık yapmasan zaten galerimde durucaktı bu fotograflar silmicektim dedi. Biz her gün kavga edince kıza bunu söylemiş kızda beni haklı bulmuş isterseniz ben mesafe koyarım demiş. Tabii erkek arkadaşımda sen benim arkadaşımsın olur mu öyle şey diye cevap vermiş. Fakat ben kızın masum olduğunu hiç düşünmüyorum çünkü masum olsa bunu söylemek yerine kendisi uygulardı kendini iyi niyetli göstermeye çalışıyor fakat erkek arkadaşım bunu anlayamadı bir türlü ve ben yine onun gözünde kendi kendime kıskançlık yapan biri oldum çıktım. Bana o kız senin hakkında en ufak bir şey demiyor sen neden sürekli onu kötülüyorsun diyordu. Kızın doğum günü yaklaşıyordu ona dedim ki bir şey yapmayı düşünüyor musun bana hayır dedi. Fakat sonra telefonunun not kısmında o kız için tur gezisi ayarlamak istediğine dair bir yazı gördüm. Gördüğüm tarihten 2 ay önce kaydedilmiş. Açıklama olarak bana o zaman telefonda sohbet ederlerken böyle bir konunun açıldığı oda doğum gününde sana ne alıcağımızı buldum diyip unutmamak için kaydettiğini söyledi ama böyle bir şey yapmayacağını söyledi. Fakat benim doğum günümde hiçbir şey yapmadı sonra bana bir arkadaşımdan çiçek geldi oda kıskanıp bana bir çiçek yolladı. Yoksa onu bile yapmayacaktı. Kızda sevgili yapmaya çalışıyormuş artık bu yanlış anlaşılmadan sıkıldığı için biriyle tanışınca gelip erkek arkadaşıma anlatıyordu. Erkek arkadaşım oyun oynamayı seven biri telefonda ulaşamayınca oyuna girip ona yazıyormuş mesela. Erkek arkadaşım bana karşı çok ilgiliydi arardı sorardı yazardı ama o kızlada arasına bir türlü mesafe koymadı bizde her gün tartıştık durduk en sonunda benden ayrıldı. Bir daha bana dönmeyeceğini söyledi bana katlanamıyormuş ve arkadaşlık ilişkilerini baltalıyormuşum sürekli. Şimdi buluşmayı düşünüyorlar ve biz ayrıyız. En son dün konuştuk bana bak biz ayrıldık ama aramızda hala bir şey yok o kızla sen bu takıntıların ve kıskançlıklarından kurtulamadığın için ilişkimiz bitti bir daha asla barışmıcam seninle diyip kapadı telefonu ve bugün ona yazdığımda da beni instagramdan sildi. Ben ikisininde birbirine boş olmadığını düşünüyorum fakat sizce bana neden geri döndü? Uzun bir ilişkimiz olmuştu o yüzden beni özledi ama bana geri dönünce o kızdan hoşlandığını mı farketti dersiniz? Gerçekten çok üzgünüm. Onu tamamen kaybettim ve unutmak zorundayım. Yorum yaparsanız çok sevinirim benim hatalı olduğumu düşündüğünüz kısımlar varsa belirtebilirsiniz.

14-15 yaş civarı tüm ilişkiler böyle saçma olur. Kafanıza takmayin derslerinize çalışın.

Cok uzatmissiniz olayi. Eger bundan rahatsizsaniz ve sevgiliniz kizdan vazgecemiyorsa resti cekmeliydiniz. Kizi tercih ederse bir an once kurtulmus olup yipranmazdiniz. Sizi tercih ederse zaten ilişkiniz devam ederdi.

Bu sekilde çok lacka olmus. Devamli bir kiz muhabbeti donmus ilişkide.

Kizin niyetini bilemem ama birbirinin arkadasligindan keyif alan iki kisinin mesajlasmasi, konusmasi, fotoğraflar yollamasi cok normal. Sizin hassasiyetinizi gorup bunu duzenlemedi gereken kisi sevgilinizdi. O da yapmamis veya yapamamış.

Herkes çok iyi niyetli bakmış ama çocuk kızla internet üzeri tanışmış, yazışma bazında bir arkadaşlık daha görüşmemişler bile
Artı olarak çocuk kızın fotoğraflarını saklıyor bu ne perhiz ne lahana turşusu
Kız kıskanıldığını bildiği halde kendini naza çekiyor
Çok tuhaf , bu kız okuldan işten arkadaşı olur okey ama yoktan var olmuş çok gereksiz bir arkadaşlık

Klasik o benim arkadaşım, o asla kötü biri değildir, o melek sen fesatsın diye karşısındakini salak yerine koymaya çalışan sevgili. Bunun adı aldatmadır.
Hiç üzülme bile kız yüzünden bitmemiş ilişkin sevgilinle kız flört etmişler karşılıklı görüşene kadar arkadaş ayağına ilişkilerini yürütmüşler görüşünce sevgilin beğenip beğenmediğine karar verecekti sen mi o mu diye.
Ama sen tepki verince erken davranmış.
Yani geri dönerse bil ki kızı beğenmemiştir, sakın geri kabul etme.

Çocuk size canı sıkıldıkça geliyor. Üstüne bir de hayatım bu kabul edersen diye dayatıyor. Etmeyincede zaten sevmiyorum ne katlanıcam diyip çekip gidiyor. Özetle böyle.

Rest çekmeye çalıştığımda ben kimseyi tercih etmiyorum gidersen senin seçimin olur bu demişti. Bende sevdiğim için bir süre sabretmeye çalıştım zamanla düzelir diye fakat sürekli kavga ettik.

birde cocuga zarf atmis ben sevgili yapayim da ortalikta sorun kalmasin bari diye
ayrildin ayrildin ayrilmadin sevgili yapiyorum ha ona göre demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…