İmkansız ask

Lincleyecek bir durum yok ilk kez böyle bişey yaşıyorum duygusal açıdan eksik bir dönemden geçerken bir sohbet bir Güleryüz insanı başka yerlere goturebiliyor
İlk kezse sorun yok tabi canım.
Olur öyle arada.
Herkes duygusal boşlukta olunca yapıyor böyle şeyler nedir yanı.
Buradaki kadınlar duygusuz olduğu için sizi anlamıyor.
Adam evliliğiyle ilgili sorun çıkarmayacağınıza emin olursa daha rahat olur size karşı. Az daha sabırlı olun. Aşk için her seye deger. Sizin eşiniz, karşı tarafın eşi, belki çocukları bunlar önemli değil.
Önemli olan duygusal boşluğunuzun dolması.

Lincleyecek bir durum yok ilk kez böyle bişey yaşıyorum duygusal açıdan eksik bir dönemden geçerken bir sohbet bir Güleryüz insanı başka yerlere goturebiliyor
Nereye gitmek istersin yatak odasımi otel odası mı?? Zira başka gideceği bi yer yokta

Merhabalar aranıza yeni katıldım ve şöyle bir sorum var sizlere evliyim çalıştığım yerde birine aşık oldum o da evli ve ona açıldım fakat ondan beklentim olmadığını sadece bilmesini istediğim için i mesajı yazdığımı söyledim mesajima cvp vermedi bende tepkisini öğrenmek için yüz yüze konuştum saygı gösterdiğini nötr olduğunu belirtti olumsuz davranmadi sonrasında da .eşiyle foto paylaştı ben gördükten sonra yıkıldım ve baya mesafe koydum araya bugün de neden trip attigimi sordu ben de sebebini söyledim ve bana ne böyle tamamen iletisimsiz nede bazı şeyleri uçlarda yaşamak istemediğini normal bir hayat istediğini söyledi yine eskisi gibi konuşmaya başladık kendimi geri çekemiyorum ona karşı o da tamamen uzak durmak istemiyor yani araftayim ne yapmak istediğini tam anlamadım acikcasi
Allah sen gibi insanlardan korusun korkuç ve iğrençsin

Çoğu kişi ve bende ne dönemler atlatıyorum duygusal psikolojik o bu şu her dönem atlatırken evli birilerine mi aşık olalım

Eeee evdeki koca ne ise yarıyor varsa sorunun boşanırsın

Çocuk var mı?

Bide eşiyle resim koymusta yıkılmış var babam vay gel hüzne gel

Oooo my got :KK61: :KK61:

Merhabalar aranıza yeni katıldım ve şöyle bir sorum var sizlere evliyim çalıştığım yerde birine aşık oldum o da evli ve ona açıldım fakat ondan beklentim olmadığını sadece bilmesini istediğim için i mesajı yazdığımı söyledim mesajima cvp vermedi bende tepkisini öğrenmek için yüz yüze konuştum saygı gösterdiğini nötr olduğunu belirtti olumsuz davranmadi sonrasında da .eşiyle foto paylaştı ben gördükten sonra yıkıldım ve baya mesafe koydum araya bugün de neden trip attigimi sordu ben de sebebini söyledim ve bana ne böyle tamamen iletisimsiz nede bazı şeyleri uçlarda yaşamak istemediğini normal bir hayat istediğini söyledi yine eskisi gibi konuşmaya başladık kendimi geri çekemiyorum ona karşı o da tamamen uzak durmak istemiyor yani araftayim ne yapmak istediğini tam anlamadım acikcasi
Ya hu bosanin ne halt yiyiyorsaniz yiyin. Ne kadar igrencsiniz !

Adam tepki gösterse belki arkasından sapık herif diyecekler. Karısıyla fotoğrafını koymuş özellikle, demek karısıyla düzgün ilişkisi var, sende de gram gözü yok. İş yeri orası babasının çiftiği değil, sorumlulukları var, mecburen konuşacak.

Hiç utanmadan eşiyle foto mu koydu vah vah ya.
Bişi sorcam ya. Cidden hiç kocanızdan çekinmiyor musunuz? Öğrenirse ne açıklama yaparım diye. Ailenizin duyması falan sizde bi stres oluşturmuyor mu?
Ya da kocanızın yüzüne bakarken utanmıyor musunuz mesela sadakat duygusu vicdanen rahatsız etmiyor ?

Biz düzenli aralıklarla yaşadığımız için mi böyleyiz 😃 valla gitmek isteyen sohbetle de gider o başka yerlere göz kırpmasına da gider. Sen niyeti aldıktan sonra

Hani bazı konularda yazıyorlar ya kadın kocama musallat oldu...Heh işte o musallat olan kadın siz oluyorsunuz..Ya adam evli siz evli ne diye eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsunuz.. Allahım Kinamiyorum vallaha Kinamiyorum ama mutsuzsaniz boşanin ve bekar erkeklere ilgi gösterin..Duygusal boşlukta okadar çok kadın var ki sizin gibi istisnalar evlilerin yuvasını yıkıyor işte..

Bu kadar basit anlatmişsiniz karakteri sağlam insanlar böyle bir durumu yaşamazlar adam size pas vermemiş siz istediğiniz gibi anlamdırıyorsunuz.

Kimsenin yuvasını yıkma gibi bir derdim yok ayrıca kendi kendime gelin güvey de olmadım bosanabilseydim bosanirdim zaten size soracak değilim karsinizdakine hitab ederken daha usturuplu olmanızı tavsiye ederim otel odası falan çok çirkin yorumlar bunlar asla bu tarz bişey dusunmedim

Kimsenin yuvasını yıkma gibi bir derdim yok ayrıca kendi kendime gelin güvey de olmadım bosanabilseydim bosanirdim zaten size soracak değilim karsinizdakine hitab ederken daha usturuplu olmanızı tavsiye ederim otel odası falan çok çirkin yorumlar bunlar asla bu tarz bişey dusunmedim
hala utanmadan konuşuyorsun bi de yüzü de kızarmıyor ya hayret bişey. yaptığın çirkinliğe bak önce sen bi. burdaki yorumlar kibar bile. ay küfür edicem de senin yüzünden banlanmak istemiyorum. rezil şey ya.

Adamın belki ilgi az biraz hoşuna gitmiştir ya da iş arkadaşlığından dolayı ortamı germemek adına kalbini kırmamıştır ancak eşiyle fotoğraf paylaşması gayet cevabı veriyor zaten allahtan o senin gibi ahlaksız değilmiş.

Yıkıl valla yapacak bir şey yok. Adam karısının koynunda uyuyor kalkıyor sana da uzaktan ağlamak düşüyor bari kendi kocana acıyıp itiraf et o boşasın seni.

Bugün hakikaten bir mokluk var her yerde garip garip tam linçlemelik konular dönüyor tam ban yemelik gün.

Ne yapalım, normalleştirelim mi bunu? Kocası ile mutsuz olan herkes gitsin sağında solundaki adamlarla flört etsin mi diyelim? Boşan ve ne yaparsam yap, sadakatsizliğine kılıf uydurmaya çalışma. Burada kimse sana destek olmaz!.

X