3 senelik ilişkim bir kız yüzünden bitti :(

Konuya bakınca düşündüğüm tek şey "paragrafın önemi".
Okumak istedim, başım döndü, azıcık düzenleseniz mi?

Evet olay kesinlikle bu.Kızdan hoşlanmış sohbet olarak,arkadaşım ayağına vakit geçiriyor siz de ''tamam canım'' demişsiniz,ne desem bilemedim.
Kadınla erkek arkadaş olur,hatta gayet de iyi olabilirler ama sizin hikayedeki olaylar bunlara bir örnek değil.

Hepsini şaşkınlıkla okudum.
Tek bir şey soracağım..
Siz eski sevgilinizle bu kızın gerçekten normal arkadaş olduğuna bunca şeye rağmen nasıl inandınız? Nasıl yani nasıl?
Ben en çok buna şaşırdım..

Olay geliyorum demiş çünkü..

İnanmadıım çok anlatmaya çalıştım kızın ondan hoşlandığını ama öyle olsa sana neden geri döneyim o bana barış kızla dedi sen bunları bilmiyorsun diyip duruyordu

Reactions: 000
Bazı üyeler iyimser bakmış fakat kız akşam saatlerinde bile arıyordu. Gündüz mesajlaşmaları yetmiyormuş gibi bir de akşam telefonda konuşuyorlardı. Aynı şey onların başına gelse eminim onlarda benim verdiğim tepkileri verip sakin kalamazlardı.

Hatalı olduğumu düşündüğünüz kısımları söyleyin demişsiniz baştan sonra her şeyde hatalısınız. Kafa yapınızı değiştirmezseniz daha çok hüsrana uğrarsınız ilişkilerinizde. Tanımadığınız kıza kötü konuşmak nasıl bir çirkinliktir. Sevgiliniz orta yolu bulamadığı için bariz hatalı bu durumu tenzih ederek söylüyorum kadın erkek arkadaş olabilir. Karma eğitim sistemindeyiz iş hayatında kadın erkek birlikte. En ufak bir mesajdan kavga çıkartma potansiyeli olan birini belli zamandan sonra kimse çekmez, biraz kendinizi törpülemeye çalışın. İlişkiniz kız yüzünden değil sevgiliniz yüzünden bitmiş ve bence bitmesi de iyi olmuş

Sizin ilişkinizden eski bir arkadaşlık değilmiş ki sonradan tanışmışlar, neyin savunması bu böyle o kızı. Kız zaten belli ki takmış çocuğa arkadaş ayağına kendini iyi gösteriyor. Eski bir arkadaşlık olsa neyse diyeceğim ama demek ki kız hoşuna gitmiş aklına yer etmiş. İyi olmuş bitirdiği ilerde başka şeyler olsa daha çok üzülürdün, hayır gelmez böyle birinden seni dikkate almadığı için. hiç düşünme aralarında birşey olsa bile yanlış bir başlangıç olacak onlar için. Sen yoluna bak, güzel düşün kendin için..

İnanmadıım çok anlatmaya çalıştım kızın ondan hoşlandığını ama öyle olsa sana neden geri döneyim o bana barış kızla dedi sen bunları bilmiyorsun diyip duruyordu
Üzgünüm ama hata üstüne hata yapmışsınız.
Yani siz niye kendinizi inandırmaya çalışıyorsunuz?
O sizi inandıracaktı.
Gerçi inandıramazdı.
Çünkü eski sevgiliniz sinyal vermeyi geçip açık açık dörtlüleri yakmış.. Ben gidiyorum diye..
Siz konduramamışsınız..
Bu size ders olsun..
Bu kadar taviz vermeyin.

Asla vermeyin.

10 aylik arada baskalariyla konusan ve umdugunu bulamayip size donen birini kabul etmeyin. Erkek arkadasiniz masa tenisi topu gibi . Siz bayanlar da o topu masanin bir ucundan oteki ucuna gonderen raketler. Top o kizda kaldi simdi.
Birakin o top o tarafta kalsin.

Sürekli sanki ara bozan kız erkek arkadasınızın hic sucu yokmus gibi davranmıssınız.Bana sorarsanız tam tersi,sürekli kızın pesinde olan,o kızdan hoslanan,mutlu etmek icin dört dönen erkek arkadasınız.Sizi de sevmemis,takmamıs.Yani nasıl böyle kör olabiliyorsunuz.Baskasını suclamak ve hic sevgilinizin iradesi yokmus gibi davranmak cok sacma.Göz görmek istemeyince görmüyor sanırım ama birileri sizi uyarmalı.Bu iliski coktan bitmis cocuk sizi oyalamış

Cok uzun ama erkek arkadaşıniz secimini o kızdan yana yapmis görünüyor bırakın gitsin ne gerek var yazmista teselli etmiste kendinizi paralamaniza

Bu konudaki kadın ve erkek normal arkadaş mı?
Vallahi ben iş yerimde normal bir erkek arkadaşıma 3 saat trip atsam benim akıl sağlığımdan şüphe eder.
Cikolataveturkkahvesi paranoyaklaştın mı der..
Bu başınıza gelse hala bu kıza arkadaş mı derdiniz??

Hiç sanmıyorum..

Hatalı olduğumu düşündüğünüz kısımları s
Normalde kötü konuşan bir insan değilim fakat kızın yaptıkları yüzünden kendimi tutamadım anlık bir sinirle ağzımdan çıktı. Yine de bu yaptığımı haklı çıkarmaz. Onun dışında o kızdan başka arkadaşları da var kız olarak fakat onunla tüm gün konuşmasından hoşlanmıyordum.

Yüzünü bile Görmedigi tanımadıgı etmedigi kızı sana tercih eden erkek arkadasın ama suclu konustugu kız öyle mi :)
Hayır kesinlikle öyle bir şey demedim. Ben onuda suçlu buluyorum. Hatta kendisine de söyledim. O kıza bu yüzü veren sensin. Sen böyle davranmasan sana bu kadar yakın olamaz demiştim. Kızda sevgilisi olan bir erkeğe bu kadar yakın konuştuğu için suçlu. Yoksa kesinlikle tek taraflı olduğunu düşünmüyorum.

Bugüne kadar bana hiç ciddi anlamda trip atan bir arkadaşım olmadı.
İnsan ilgi duyduğu birine böyle saçma tripler atar.
Kızın masum olduğunu düşünmüyorum ama erkek arkadaşın da saf ayağına yatıyor.
Hiç masum değiller, ikisi deeeeeeeeeeee

İyide kız erkek arkadasınızı tanımıyor haliyle sizide tanımıyor belki yalan söyledigini düşünmüştür veya hic hakkınızda konusmuyordur
Su anda erkek arkadasınız ben kız arkadasım var diye yalan söylemiştim seni denemiştim dese bası agrımaz sonucta sanal arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…