3 kelime 1 cümle

Teknesinin vidalarini sıkarken bi anda bu sabah kuşburnu icmeden evden ciktigini farketti ve kosarak evin yolunu tuttu

Banyo paspasi, pazar tezgahi, limon
cheescake yapmak için limon almaya gitmiştim ama pazar tezgahındaki limon desenli banyo paspaslarını alıp döndüm

makas, şehriye, çekiç

Duştayken canim kunefe istedi cikinca siparis vermek icin aradim, tam o anda komsunun horozu ötmeye baslayinca sesim duyulmadi kunefeci telefonu kapatti

Katli kesim, biber tursusu, plastik tabak

Duştayken canim kunefe istedi cikinca siparis vermek icin aradim, tam o anda komsunun horozu ötmeye baslayinca sesim duyulmadi kunefeci telefonu kapatti

Katli kesim, biber tursusu, plastik tabak
Günde plastik tabakta kısır, biber turşusu, ağlayan pasta yerken kuaför komşum saçlarıma katlı kesim attı

Şüphe, ördek, fincan

Komşularıyla kahve için kadın fal için fincanı kapattı.Falina bakan komşusu kocanın onu aldattığını söyledi,içine şüphe düşen kadın ördek kıyafeti giyip kocasını takibe aldı

Ahmet, kaktüs,demir

Eve giren hırsızı gören ahmet eline aldığı antika demir kılıcı hırsıza salladı hırsızın çevik hareketiyle kılıç masadaki kaktüsü ikiye yardı

Fındık, ağrı, film

Kazandibi yapmak için ocağa şekeri eritmeye bırakmıştım derken ocağın yanındaki kolonya alev almasın mı koşa koşa tuvaletten su doldurup söndürmeye çalışırken tuvalet terlikleriyle evi turladığımı fark etmem….
(Hint dizilerine bağlıyorum iyice )

Süpürge, pencere, çamur

Kafamda caldi su an melodisi

Yorgun argin eve süpürge tutarken pencerelerin de baya çamur oldugunu farkedip sinirlendim gidip hortumla pencerelere su tuttum parkeler makarna gibi sisti

Yan komsu, imam bayildi, dedikodu

Kafamda caldi su an melodisi

Yorgun argin eve süpürge tutarken pencerelerin de baya çamur oldugunu farkedip sinirlendim gidip hortumla pencerelere su tuttum parkeler makarna gibi sisti

Yan komsu, imam bayildi, dedikodu
Yan komşumla akşam üstü iki üç dedikodu yapmak için sözleşmiştik bir gittim kral masası hazırlamış imam bayıldıdan tut da krem karamele kadar her çeşit…

Yangın tüpü, kapkaçcı, karambol

Yolda yürürken kapkaca uğrayan kadın kapkaççıyi bir karambole getirip kafasını yangın tüpü ile yardı

Yıldırım ,türk filmi,tuvalet

Yolda yürürken kapkaca uğrayan kadın kapkaççıyi bir karambole getirip kafasını yangın tüpü ile yardı

Yıldırım ,türk filmi,tuvalet
Gulyabani isimli türk filmini yağmurlu bir gecede izleme gafletinde bulunan gençler yıldırımın düşme sesiyle soluğu tuvalette aldılar

Masal, şehrazat, uyku

Uykum gelip yatınca kendimi bir şehrazat masalının ortasında acayip bir rüyada buldum

Siren, yatak örtüsü, balen
Tam yatak örtüsünu toplarken dışarıda çalan siren yüzünden giydiğim bluzun balenleri ortaya çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…