3 kelime 1 cümle

Galatasarayın şampiyonluğu sonrası sahada taşkınlık çıkaran fenerli bekir olaya şahit olan amerika başkanı tarafından sakinleştirildi

Mantı, kedi, şampuan

Diyette olduğuna dair herkese yeminler eden ayşe, tesadüfen katıldığı baklava yeme yarışmasında zil sesini duyunca kendinden geçti

Çikolata, soba, kitap

Sobanın fırınında çikolatalı kek pişirip yerken kitap okudum.

Semiz otu, düyunu umumiye, sittin

Semiz otlu salatasını yerken tarih vizesine çalışan oğuz notlarda hiç bilmediği dûyunu umumiye’yi de görünce ben bu dersi sittin sene geçemem diye iç geçirdi

Merdiven, battaniye, kaşık

Semiz otlu salatasını yerken tarih vizesine çalışan oğuz notlarda hiç bilmediği dûyunu umumiye’yi de görünce ben bu dersi sittin sene geçemem diye iç geçirdi

Merdiven, battaniye, kaşık

Battaniyesine sarılıp merdivende Nutella kaşıklamaya başlayalı ne kadar olmuştu bilmiyordu …

Mars, kaynana, kürek 🤣

Battaniyesine sarılıp merdivende Nutella kaşıklamaya başlayalı ne kadar olmuştu bilmiyordu …

Mars, kaynana, kürek 🤣
Evinin temizliğine bile karışan kaynanasının ağzına kürekle vurmak isteyen seher domestos ani bir kararla onu Mars'a yollamanın daha doğru bir karar olabileceğini düşündü 😄

Mahkeme, yeşil soğan, domestos

Evinin temizliğine bile karışan kaynanasının ağzına kürekle vurmak isteyen seher domestos ani bir kararla onu Mars'a yollamanın daha doğru bir karar olabileceğini düşündü 😄

Mahkeme, yeşil soğan, domestos

Seher domestos’un kaynanası bağırıyordu; “hakim bey, hakim bey! Bu gelin yeşil soğanları güzel yıkamıyor, atın bunu içeri yeni gelin alcam ben” 🤣🤣

Bebek, masa, süt

Markete kraker almak için giden çocuk cüzdanı olmadığını görünce krakeri çalarak çatı katına çıkıp saklanırken aşağıda kendisini almaya gelenlere tuğla atıp kacti 🤣

Mersin,yuva, patates

Kayinvalidem patlamis misirdan tirtiklarken bi yandan da bu yaz Fethiye'de paraşütle atlama hayali kuruyordu, elimdeki çaydanligi yavasca yere biraktim 🤣

Lastikli don, maşa, domestos 😃
Maşasız ve ısısız buklelerin en iyi adresi saça bağlanan domestos lekeli lastikli don

Kuşburnu, tekne, vida

X