3 kelime 1 cümle

Uranyum bulan adam yanlislika yaprak sarmasina karistirinca karısı zıkkım ye dedi

Perde,tavuk,hamam bocegi
Bana misafirlige gelen çinli arkadaşima perde pilaviyla tavuk sote yapmistim, dun onun evindeydim ve ikram ettigi sey hamam bocekli salataydi

Coconut, sifon, elti

Kebapciya kebap yemek için gitmiştim yan masadaki kadin çıplak ayaklı ve pembe crop giymişti

Gök gürültülü,dondurma,cin

Bütün gün liposuction ameliyatı yapmaktan yorgun düşen Doktor Chocolita , evine nihayet vardığında, savaş alanına dönen mutfağına, üzerine makarna dökülmüş halısına ve yerde ters şekilde duran süzgece bakıp benim mesaim hiç bitmeyecek galiba diyerek iç gecirdi.

Kedi, tren, balikadam

Helal ahahha önce bir anlayamadım liposuction yapmadım ki ben diyorum

Fantastik filmlere olan düşkünlüğümden bir balık adamla trene binip kaçmak ve bir sürü kedi sahiplenmek isterdim

Saç, fiş, afrodizyak

Cok iyi ters köşe yaparım

Genc kadın, az once saçlarını sekillendirmek için kullandığı maşanin fisini çekti, ayna karşısında omuzlarına dökülen buklelerine ve makyajina hızlıca bir bakış atip kendinden emin bir şekilde "bir akrep kadınının kendinden başka afrodizyağa ihtiyacı yoktur" diye mirildandi...

Havuç Saman Pense

Ahirda pense ile kapı tamiri yapan usta samanlarin içine karışmış bir cuval havuç buldu

Mersin, bilgisayar,cips

Dedi senarist
Ahirda pense ile kapı tamiri yapan usta samanlarin içine karışmış bir cuval havuç buldu

Mersin, bilgisayar,cips
Cips yiyerek yaptığım göbeğe bakıp, bilgisardan Mersin'de karın germe ameliyatı olanların sonuçlarını görüp iç geçirdim

Kımız, kara delik, ilik

İlikli kemik ile yapılan yemeği kımız eşliğinde tüketirken bir anda kendimi kara deliğin için de buldum

Oyalı yazma,kalem,kurbaga

Oğlum atari oynarken hırkasını giydiriyordum ki, siren sesleri çalmaya başladi.
Altın, kedi,çeyiz

Fosforundan yanından geçilmeyen zımba gibi bir kadındı, şimdi ise zincire vuruldu.

Yıldız, Perde, Oje

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…