3 haftalık hamilelik idrar testinde belli olur mu?

Bildiğim kadarıyla 3 haftalık hamilelik gerçek olarak 1 haftalık hamile oluyor ve beta hcg salınımı hızlıysa kana karışırsa kan da öğrenir idrar da biraz zor çok silik olabilir oda yanıltır hem erken öğrenmek hiç iyi değil , tavsiyemiz beklesin arkadaşınız

Ya öyle mi diyorsunuz:)) çok teşekkür ederim ileteceğim kendisine

Bende bugun erkn gebelik testi alıp yapmayı düşünyrm sanrm sizde almayı düşünyorsnz kimisi gereksiz dems norml testler daha iyi yazms ama bilemiyrm tabi benm 4 gün var yapsam cıkar mı acaba
Benim adetim 1-2 aralıkta ancak bugün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım silik ikinci çizgi çıktı kasık ağrım var kan testi verdim sonuçlarını bekliyorum ekran başında

Bende bugun erkn gebelik testi alıp yapmayı düşünyrm sanrm sizde almayı düşünyorsnz kimisi gereksiz dems norml testler daha iyi yazms ama bilemiyrm tabi benm 4 gün var yapsam cıkar mı acaba
Ama benim gibi silik ikinci çizgi yapıp kan testinde negatif gelen biri vardı o yüzden beklemedeyim ben de kan testim inş bugün sisteme düşer

Ama benim gibi silik ikinci çizgi yapıp kan testinde negatif gelen biri vardı o yüzden beklemedeyim ben de kan testim inş bugün sisteme düşer
Benim adetim 1-2 aralıkta ancak bugün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım silik ikinci çizgi çıktı kasık ağrım var kan testi verdim sonuçlarını bekliyorum ekran başında
Hayrlısı olsn canm Aldın mı sonuclarını güzl haberler ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…