3. doz biontech Covid-19 aşısı olanlar... Yan etkileri neler?

Ben iki dozumu oldum, üçüncüyü birkaç aya olurum diyordum ama bu hafta babam korona oldu (sanırım omicron,çünkü maşallah hafif atlatıyor). O yüzden biraz çekimser kaldım, çünkü bence bana da bulaşmıştır, aynı evdeyiz. Çok da dikkat etmiyoruz. Yani antikorluyumdur bence 😅 o yüzden kararsız kaldım, bu ay olup kurtulsam mi yoksa yaza doğru beklesem mi🙄🙄🙄🤔🤔

Ben iki dozumu oldum, üçüncüyü birkaç aya olurum diyordum ama bu hafta babam korona oldu (sanırım omicron,çünkü maşallah hafif atlatıyor). O yüzden biraz çekimser kaldım, çünkü bence bana da bulaşmıştır, aynı evdeyiz. Çok da dikkat etmiyoruz. Yani antikorluyumdur bence 😅 o yüzden kararsız kaldım, bu ay olup kurtulsam mi yoksa yaza doğru beklesem mi🙄🙄🙄🤔🤔
Yengeccim gecmis olsun

Oldum ama hala geçmedi ve tam bir hafta oldu burnum çeşme gibi akıyor öksürük hapşırık

Oldum ama hala geçmedi ve tam bir hafta oldu burnum çeşme gibi akıyor öksürük hapşırık
Cok gecmis olsun,benim arkadaşıma da 3.doz biontech 1 haftadir bildiginiz corona yasatmis,halen sesi kısık ,halsiz . Ilk iki dozda bu kadar yan etki cogunlukla sahit olmadim ama 3.doz biontech olanlar daha mi agir geliyor bünyeye bilemedim..benim 2 doz biontech aşım var 6 ay olacak,acikcasi 3. Dozdan tırstım..

Cok gecmis olsun,benim arkadaşıma da 3.doz biontech 1 haftadir bildiginiz corona yasatmis,halen sesi kısık ,halsiz . Ilk iki dozda bu kadar yan etki cogunlukla sahit olmadim ama 3.doz biontech olanlar daha mi agir geliyor bünyeye bilemedim..benim 2 doz biontech aşım var 6 ay olacak,acikcasi 3. Dozdan tırstım..
Bence olma benim de hâlâ sesim gıdık.Sanirim bünyeye fazla geliyor bu kadar antikor ya da günü geçmiş asi yapıyorlar gercekten

Üçüncü doz BioNTech Covid-19 aşısı sonrası görülen yan etkiler neler? En yaygın covid-19 aşısı yan etkisi yorgunluk ve kolda ağrı görülüyor. 3. Biontech aşısı yan etkileri...

Eki Görüntüle 2976833

BioNTech aşısının üçüncü doz yan etkileri belirlendi
Şuan covid olmuş gibi pertim
Dün oldum. Geçen yıl çok ağır bir şekilde covid geçirdim. Hastanede yatacak kadar ağırdı. İlk doz iyidi ama ikinci ve üçüncü doz sonrası sarstı. Ateş, titreme , tansiyon düşmesi yaşadım

Bence olma benim de hâlâ sesim gıdık.Sanirim bünyeye fazla geliyor bu kadar antikor ya da günü geçmiş asi yapıyorlar gercekten
Valla nasil hareket edecegimi bilmiyorum acikcasi,olayim mi olmayim mi..Yani halsizlik,kol agrisi,hafif ates tamam da ,öksürük,ses gitmesi 1 haftadir olmasi falan ,gercekten bilemedim..Tekrar gecmis olsun,sifa olsun, hayirlisi olsun .

Valla nasil hareket edecegimi bilmiyorum acikcasi,olayim mi olmayim mi..Yani halsizlik,kol agrisi,hafif ates tamam da ,öksürük,ses gitmesi 1 haftadir olmasi falan ,gercekten bilemedim..Tekrar gecmis olsun,sifa olsun, hayirlisi olsun .
Çok sağ olun hemen herkeste duydum o yan etkileri ama benim gibi olan nadirdir herhalde

Bizde titiz davranıyoruz şükür.Ama maaile öyle değil tabi ablam rahattır eniştem hariç 2 yegenimle geçirdi kendi.Gerci orda ilaç tedavisi de yok.

Ben ilk biontec kol ağrısı.
İkincisi hiç birşey yok.
6 ay sonra tam 3. yu oldum yine kol ağrısı.
Ben de Çarşamba günü üçüncü aşıyı oldum. Sadece kol ağrısı var çok şükür

cumartesigünü 3. doz biontech aşısı oldum akşamına kol ağrısı yaptı ama asıl sıkıntı pazartesi günü kolumun altında başlayan ağrı ve oluşan şişlik idi. kolum tavuk kanadı gibi havada kaldı :))
hemen aile hekimini aradım ve durumu anlattım. belirtinin normal oldugunu coğu kişide lenf şişliği ile karşılaşıldıgını birkaç güne gececeğini ama takipte kalalım dedi. evimin her işini eşim yapıyor kolumu tutarak geziyorum.

merhaba :9 bende de ilk gün kol agrısı ateş ve halsizlik oldu 1,5 gün sonra tamamen geçti

3. Biontech ablamda koltuk altında şişliğe sebeb oldu
Çoğu kişide ateş yaptı cevremde benim 3.de ayaklarım ellerim dondu isinmadi parol aldim iyi geldi şükür başka bisey olmadı

Dün oldum 3.dozu sol kolum göğsüme ve sırtıma kadar ağrıyor 🥺

İlk iki Biontech te 24 saat süren kol ağrısı oldu sadece, ama 3. Aşıda eşimin de benim de, kol ağrısına ek olarak , koltuk altımızda ağrı oldu, göğüs kafesinin yanında, aşı olunan taraf sadece. Lenfleri etkiliyebiliyormuş sanırım . Üzerine yatamadık acısından.İki gün sonra hafifledi.
Dört gün sonra eşiminki geçmiş , benimki tam olarak geçmedi.

X