3.bebeğimde beni bıraktı

bende çft rahim var .asında bu durum başlıca bir düşük sebebi. ama doktorum ameliyatı en son önerdi. bende rabbime sığınıp hamileliğe karar verdim. hemen de kaldım. 6 ay boyunca en ufak bir bulantı şikayetim bile olmadan geçirdim ama herşey bir gün içinde oldu ve bitti. oğlum yok artık. şimdiki doktorum kesinlikle ameliyat öneriyor. sonrası iyi olacak diyor. şimdi doktor araştırıyorum.izmir yada ankarada bu konuda tanıdığınız bir doktor varsa biildirin lütfen.

merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)

slm cnm bn elif bnde 2 bebeğimi kaybettımk yapılan araştrmalar sonucunda kanda pıhtlaşma olduğu çıktı ve dktrm folıc plus ve bebek aspirini kullanmamı syledi hemen gebe klamamı onerdi şimdi korkuyodm zaten iice korktum ya yıne olursa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ben 2 kez yaşadım ve şimdi korkuyorum.Son düşüğümden 7 ay geçti tüm tekikler yapıldı ama birşey yok...Şimdi nerden başlamalıyım ne yapmalıyım bilemiyorum...Umarım bir daha yaşamak zorunda bırakmaz rabbim....

X