3.bebeğimde beni bıraktı

Canım benim çok üzüldüm çok geçmiş olsun...
Rabbim sabırlar versin sana:çok üzgünüm:

arkadaşlar allah herkese evlat sevgisini yaşatsın inşaallah. ben iki hafta önce doktora gittiğimde bebeğim altı haftalıkdı ama kalp atışı yoktu iki hafta daha bekleyelim dedi bugün tekrar gittiğimde kalp atışı yine yoktu. yarın kürtaj olacağım. bu gerçekten çok acı. doktora gitmeden bir kaç saat önce onun için oyuncak şirin bir bebek almıştım. eve gelip o bebeği görmek benim için bir felaketti. ama şu an düşünüyorumda belki rabbimin onu benden alması bir ceza değil belki bir mükafat. ölmeyip üç beş aydaha geçtikten sonra sağlıksız olduğu anlaşılabilirdi yada sakat doğabilirdi. hatta daha da acısı doğduktan sonra ölebilirdi. rabbim bunları yaşatmayıp bununla bıraktığı için şükürler olsun diyorum. lütfen siz de öyle düşünün ve asla karamsar olmayın. benim ablam üç tane ard arda düşük yaptı. şimdi iki tane sağlıklı oğlu var. ard arda beş düşükde olsa doğacak bu çocuk allahın izniyle. sadece dua.
allahın takdiri neyse o olur. bunu sorgulamak yada isyan etmek haddimize değil. allah hepinizin yardımcısı olsun.

çok geçmiş olsun canım
bende bebeğimi ağustosun 5 inde senin gibi kaybettim...
allah sabrını versin seni çok iyi anlıyorum

benim de 3 kaybım var. Rabbim hiç birimize bir daha yaşatmasın bu acıyı inşallah.

canım çok üzüldüm.umarım birdaha yaşamazsın bunu.
hiçbirimiz yaşamayalım.:KK43:((((

Canım çok üzüldüm. senağlama senağlama Allahım bu acını tez zamanda dindirir inşallah. Dualarım seninle. :a015:

allah sabır versin canım .... biiliyorsun bende 3 düşük yapmıştım...ben hiç birinde kürtaj olmadım...ama 3 nün parçalarını kendim toparlayıp potolajiye vermiştim...ama ondanda bir sonuç alamamıştık ...senin sonucuda merak ediyorum...allah yarcımcın olsun...
canım kaç haftalık kürtaşa aldılar?

allah sabır versin canım .... biiliyorsun bende 3 düşük yapmıştım...ben hiç birinde kürtaj olmadım...ama 3 nün parçalarını kendim toparlayıp potolajiye vermiştim...ama ondanda bir sonuç alamamıştık ...senin sonucuda merak ediyorum...allah yarcımcın olsun...
canım kaç haftalık kürtaşa aldılar?

canım çok üzüldüm benimde iki kaybım var kan pıhtılaşma testi yaptırdım henüz sonuç çıkmadı ama nedeni araştırılıyor kim bilir belki bu sefer gelir bebişim

canım allahım büyük sabır versin... inş. allahım gönlüne göre verir canım ... inş. böyle bişi yaşamazsın daha..

merhaba arkadaşlar,10 aylık evliyim,5 ay önce düşük yaptım.günüm 5 gün gecikmişti test yaptırdım pozitif çıktı sevinmiştim ama ne yazıkki o gece inanılmaz adet sancısı gibi bir sancı ve kanama oldu ve bebeğim düştü..allah razı olsun dr um çok titiz inanılmaz derecede tahlil ve testler yaptırdı bana en küçük şeylerime bile bakıldı ve lkan pıhtılaşması gibi bişey varmış,hamile kalmanda sorun yok kalırsın ama kaldıgında aylık iğne yapılacak dedi ve folik asit + bebe aspirini verdi.hamile kalana kadar günde 1 tane iç dedi.yaklaşık 3 aydır içiyorum..umudumu hiç yitirmedim umarım en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik ve bebek sahibi oluruz..sizlere çok önemli birşey söylemek istedim burda ÖNEMLİİİİ : ben 1 kere düşük yaptım,dr um bana '''bi takım testler var ama bu testler sadece çukurova üni. tıp fakültesinde yapılır (adanadayım bu arada)dedi. ve bu testler en az 3 kez düşük yapanlara yapılıyor dedi.seni oraya sevk edicem ama orada 1 kez düşük yaptım deme sorarlarsa 3 kez düşük yaptım de''' demişti .gerçekten tahlil için gittiğimde oradaki doktor daha once düşük yaptınmı diye sordu bende 3 kez yaptım dedim ancak oyle o tahlilleri yaotılar ve sonucunda işte kan pıhtılaşması çıktı.iyiki yaptırmışımki belki bunu bilmeseydim daha kaç kez düşük yapacaktım kimbilir..bikaç internet sitedeki yazılardan da okudum boyle durumla karşılasan arkadşlar varmış,bazı yerlerde bu testler en az 3 kez düşük yapanlara yapılıyormuş..bu çok kötü bi durum.ben yalan söyledim ve oyle yaptırdım o tahlilleri...en azından bilginiz olsun istedim..hepinize sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler diliyorum.inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız..(isteyenler tabi)

merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)

gecmıs olsun canım bnde 4. dusugumu yapmak uzereyım bı suru tahlıller genetık test hıtereskopı falan yapıldı sonuc hersey normal artık ne yapacagımı bılmıyorum benım gıbı olan varmı yanı hersey normal cıkıpta dusuk yapan allah hepımızın yardımcısı olsun

arkadaşlar bende 27 haftalık hamileyken bir hafta önce oğlumu kaybettim.ağrısız az bir kanama şikayetiyle doktora gittim. bebeğim o anda bile karnımda oynuyordu. doktor sonrasında sinemaya gidecektik. yani durum o kadar normaldi. doktorum ultrasonda baktığında bebeğin suyunda nispeten azalma olduğunu söyleyip o gece hastanede kalmamı söyledi.aslında bu riski en başından beri taşıyordum belki. ona çok bağlandığımdan hep bir kaybetme korkusu vardı.ama o gece hiç olmadığı kadar huzurlu uyudum. meğer bebeğim artık melek olup cennete uçmuş.sabah tekrar doktorla görüştüğümde sebebini bilmediğim bir mutluluk ve huzurla gülücükler saçarak yattım masaya ..........
bebeğim cennete uçmuş.aslında hisselirimi kelimelere dökmem imkansız ama beni en iyi sizin anladığınızı biliyorum. tek tesellim yaradandan aldığım manevi güç ve şu an cennete beni bekleyen bir yavrumun olması. Rabbim sabır versin

X