3.bebeğimde beni bıraktı

_BERAY_

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
1.571
33
46
malesef ki bu bebeğim de beni bıraktı
ben anne olamıcam herhalde cuma günü kanamam basladı
paket gibi kürtaja aldılar hemen 15 dak.sonra kendime geldiğimde
kasık ağrısından baska hiçbirşey kalmamıştı birde bebeğimin parçaları
patalojiye göndermek için

;cok uzuldum..
bu mubarek arefe gununun hurmetıne rabbım dualarınızı kabul eder..
En kısa zamanda saglıklı bır bebegı kucagınıza almayı sıze ve tum ısteyen anne adaylarını nasıp eder..

Nedenir ki kelimelerin kifayetsiz kaldığı bi durum Allah'ım bol sabırlar versin.......

şu an aynı kaderi yaşıyoruz benimde 3, bebegimde kendiliginden düşmesini bekliyoruz 2 düşük yassamıstım Allah yardımcımız olsun

canım çok geçmiş olsun benimde 3 tane bebeğim gitti

RABBİM acil şifalar versin çok üzücü bir durum çeken bilir

bende kendiliğinden düşsün istedim ama
dediğim gibi paket gibi aldılar beni hemen düne kadar büyük tuvaletmi yapamadım kasık ve karın
ağrısından büyük çok şükür iyiyiim

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm karamsarlığa kapılma vakti saati vardır.zamanı gelince hayırlı sağlıklı evlatların olur inşallah:Saruboceq:

canım benim daha ne oldugu bile belli deil 7 haftalıgım ama bebek rahimde ve herhangi bir yerde gözükmedi dış gebelikte deil diyo dr degerler düşmeye baslamış dış gebelik olsaymış deger katlanırmış cumaya kadar bekle diyor dr yine kan tahlili yaptırcam dr belki cumaya kadar belki kendiliginden düşer dio

canım benim daha ne oldugu bile belli deil 7 haftalıgım ama bebek rahimde ve herhangi bir yerde gözükmedi dış gebelikte deil diyo dr degerler düşmeye baslamış dış gebelik olsaymış deger katlanırmış cumaya kadar bekle diyor dr yine kan tahlili yaptırcam dr belki cumaya kadar belki kendiliginden düşer dio
ilk gebeliğin mi............

canım çok geçmiş olsun.bebekden niye parça aldıalr canım.sebebini öğrenmek için mi.allah sabır versin acnım benim.üzü:teselli:ntünü anlıyorum.

çok geçmiş olsun allah sana sağlıklı hayırlı bir bebk versin inş tez zamanda

canımsın çok geçmiş olsun
Allah yardımcın olsun
dualarım hepimiz için

Allah sabırlar versin canım. Benim bi arkadaşım tam 6 kere kürtaj oldu. Bebekleri 8. haftada ölüyodu ÜSTELİK DEVAMLI DOKTOR KONTROLÜNDEYDİ BU ARKADAŞIMIN HAMİLELİKLERİ en son düşüğünden sonra doktor ona üzgünüm ama sen anne olamıycaksın demişti. Tam bir yıkım olmuştu onun için ve eşi için. Tedaviyi bıraktıktan bikaç ay sonra hamile kaldı ve şu anda doğumuna bikaç gün kaldı canım. Dilerim sende en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve hayırlısıyla kucağına almak büyütmek nasib olur.. Her şerde bir hayır vardır bebişin gelecek hayırlısıyla annesi doğru zamanı bekliyodur :1hug:

allah hayırlısını versin geç olsun güç olmasın canım benim üzme kendini.çok geçmiş olsun...

canım çok geçmiş olsun bende 5 tane bebeğimi kaybettim ameliyet oldum tedavimin bitmesini bekliyorum ve tekrar hamiile kalmak istiyorum.YÜCE RABBİM hepimiz için herşeyin hayırlısını versin gerçekten çok zor yaşayan anlar ancak

X