3 aylık evlilik ne yapmaliyim

Birebir aynısını yaşadım.İnsanin hevesini kursağında bırakıyorlar.Evliliginiz olur tarafı yokmu.Bosanin demiyorum ama çocuk işini erteleyin bence.

Adam zerre sevmiyor hatta tiksiniyor.kendinize bunu reva görmeyin bu ....yi derhal bosayin.

Bile bile lades demissin. Yani nesine şaşırdın bilmiyorum ki. İnsan internetten tanıştığı ve açık açık her foyasini gördüğü adamla 3 ayda koşa koşa evlenir mi be guzel kardesim. Boşanican ya da hizmetçiligi kabul edip oturucan. Baska ihtimal olmadığını sen de biliyorsundur bence

Neden devam ediyosun

Size herkesin vereceği tek bir tavsiye olabilir ancak. Zaten sizde biliyorsunuz belki bizden duymak istiyorsunuz, arkaniza bile bakmadan kaçın evlilik asla böyle bir sey değil. Sizi iğrenç biriymissiniz gibi hissettiren birisiyle nasıl yapacaksiniz daha da 3aylıksıniz, evliligin icinde birisi hastayken ona bakmak var, gerekirse altından üstünden almak var, hamile kalsanız her türlü halinizi görmesi var...

En başından hata olmuş zaten ve düzeleceğini umut etmeyin. Kendinize yol çizin çalışmaya başlamak gibi. Çocuk yaparsanız geri dönüşünüz zorlaşır sakın. Sonra da zaten biter gider yeni hayat kurarsınız

Düzelir mi gibi bir fikrinizin bile olamayacağı kadar bozuk bir adam. Dışarıya muhteşem evdekine şeytan. Böyle değildi diyorsunuz ancak şu iğrenç karakter saklanabilecek gibi değil. Ne bekliyorsunuz boşanıp ayaklarınızın üzerinde durma yaşınızın geldiğini anlamak için. Ne olması gerekiyor daha? İşe gitmeden zeytinleri sayıp, adet hesabı yapması mı? Kendisine saygısı olan bir insan için şu anlattıklarınız ölümden beter aşağılanma. Okurken tiksindim, yaşarken kendinizden tiksinmeden eş olacsk kişiden tiksinip lütfen yolunuzu çizin.

Böyle bir konu vardı aynıydı. Ek olarak konu sahibi hamileydi. Hamile olduğu halde yiyecek bişeyler aldırmıyordu eşi. Napın rdin çocuk yapmayın ve de bosanın yahu bu b9yle cekilmez

Satır satır yazmışsınız zaten görünen köy kılavuz istemiyor. Planınız ne asıl onu yazın. Yediğimin içtiğimin batması normal mi diyorsunuz da konunuz baştan sonra anormal dolu. Kimse için değil kendiniz için çalışıyor olmanız gerek. Siz tuhaf aileniz sizden daha tuhaf. Kolunuzdan tutup dur yahu bu ne acele, 3 ayda millet flörtünden emin olamıyor ne evlenmesi nikahı demedi mi? Hatanın büyüğünü daha yapmamışsınız (yalvarırım korunuyorum deyin). Asıl çocuk olursa değişir aile olduğumuzun farkına varır deyip hamile kalırsanız en büyük ve geri dönüşümsüz hatayı yaparsınız.

Kendin ettin kendin buldun internetten buldugun kisiyle 3 ay icinde evlenilirmi, hadi evlendin diyelim okey ama ailesinin gelmedigi dugune sen kendi kendine gelin olmus gitmissin. Simdide o adamdan bi cacık olmaz sende daha cok konu acarsın burda. Bir kac ay sonrada eyvah hamileyim bu adamdan ben napacam diye konuyla gelirsin

33 sene ,bok kokuyorsun diyecek adamı mi bekledin de 3 ayda koşarak evlendin?çocuk da yok bahane üretme boşa bu mağara adamını.

Adam bulunmaz hint kumaşı sanırım. Aşkta bir yere kadar yahu.bu ne nasıl ilişki nasıl adam siz nasıl dayanıyorsunuz????

yani konuyu açıp ışık hızında uzaklaşıyorsunuz hemde 3 tane konu çok entresan cevabı arkadaşlar vermiş zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…