3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Evet biliyorum canım 70 kişi 1 kişiye okunacağını ama bizim o kadar kişi bulmamız imkansız ve ramazan bitiyor Rabbim niyetlerimizi biliyor o yüzden katılmak istersen diye etiketleme yaptım eski listeyi ...
Burda olan arkadaşım da bizim gibi okumuşlar geçen yıl ramazanda fazla kişi bulamamışlar böyle yapmışlar Sonuçta Rabbim niyetimizi biliyor elimizden gelen bu..
Katılmak istersen yazarsın canım

Geçmiş olsun ferdam..
Amin inşallah kuzum tüm dualarımız kabul olsun ...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım
Nasıl şimdilik durumlar kuzum daha hastane de kalacak mısın

Sen nasılsınnnn iyi hissediyor musun biraz daha kendini canım ?
Oğlusun nasıl umarım inşallah iyisinizdir tez vakitte çıkarsınız hastaneden

Geçmiş olsun ferdam..
Amin inşallah kuzum tüm dualarımız kabul olsun ...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım
Nasıl şimdilik durumlar kuzum daha hastane de kalacak mısın
Sağol canım Allah razı olsun amin inşallah. Ben taburcu olucam ama oğlum daha burda canım ne zaman çıkacağı belli değil

Sağol canım Allah razı olsun amin inşallah. Ben taburcu olucam ama oğlum daha burda canım ne zaman çıkacağı belli değil
Senden de Allah razı olsun kuzum..
Yaaa
Allah'ım şifa versin inşallah
İnşallah çabucak erkenden çıkar bebeğinde hastaneden kuzummm

Senden de Allah razı olsun kuzum..
Yaaa
Allah'ım şifa versin inşallah
İnşallah çabucak erkenden çıkar bebeğinde hastaneden kuzummm
Amin inşallah teyzesi hersey nasip Rabbim ne derse o inşallah çabucak toparlayıp büyür ve evimize götürürüz

Kuzum 3 duayı yine 1 kez okuyup tüm listedeki arkadaşlar adına dualıcaz dimi
Lna16
MssPARE

Kuzum 3 duayı yine 1 kez okuyup tüm listedeki arkadaşlar adına dualıcaz dimi
Lna16
MssPARE
Evet kuzum Enbiya süresinin son sayfasını okuyup 3 kere 1 Yasin 1 Kenzül arş duasını okuyup listede olan arkadaşlara bebek niyeti olarak bağışlıcaz kuzum liste yapıyorum yarın da beklerim ne kadar olursak okuruz sayıları ayarlarız çiçeğim normalde 1 kişiye 70 okunurmus ama bizim öyle bir imkanımız yok en azından 70 tane toplayalım hep birlikte okuyalım istedim kimim duası kabul olur bilinmez

Amin inşallah teyzesi hersey nasip Rabbim ne derse o inşallah çabucak toparlayıp büyür ve evimize götürürüz
Aminnnnnnn inşallah Ferdammmm dualarım seninle çiçeğim üzülme arkadaşım bunlar da geçecek hep birlikte eve döneceğiniz günler yakında kuzunmmm
Teyzesi kurban olsun yumukkk ellerine
Güçlü bir bebek o annesi gibi çabucak iyileşecek kuzum için ferah olsun

Tamamdır balım beni de ekle listeye

Lenam enbiya süresi okunucak ayetleri buraya kopyelersen daha net anlaşılır sanki kuzum

Ben katılabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…