3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Bilemiyorum kuzum tedavi görüyorum git geller ağrılarım çok oluyor dualarınzda bana da yer verin🥲🥲
Allah gönlüne göre versin canım 🤲🏻
Tez zamanda gebe kalırsın inşallah..
Pozitifleri almak nasip olur inşallah 🥰
O zaman seni listeye katmıyorum

Allah gönlüne göre versin canım 🤲🏻
Tez zamanda gebe kalırsın inşallah..
Pozitifleri almak nasip olur inşallah 🥰
O zaman seni listeye katmıyorum
Amin amin Allah razı olsun yok canım katma. Ama teşbih çekebilirim öyle birşey olursa etiketle 😘

Aaaa ben son sayfası diye anladım ondan dedim son sayfa ama hangi ayetler diye
Hahaha hep oruçlu kafa 🤣🤣🤣🤣
Ayyy pare 10 değil kız klavye hatası 🤣🤣🤣🤣
Son sayfası 🤣🤣🤣🤣
Hahahahahah 🤭🤣
Ben dur bulayım onu paylaşayım 🤣🤣🤣

IMG20220417190647.jpg

Kızlar Enbiya süresinin son sayfası bu 😍
Merak edenler için 🥲🥲🥲

MssPARE MssPARE 🤭🤭🤭🤭🌹🌹🌹♥️♥️♥️

Lna16 Lna16 canım ben bu sefer katilamiyacagim inşallah yeni liste olursa ona katılırım benim biyopsi sonucum şüpheli çıktı 😞 amaliyat mi tedavimi ona karar verecek dr rabbim hepimizin dualarını kabul etsin gönlümüzdekini nasip etsin inşallah 🤲😊🤲

Canım benim okurum elbette kaçıncı süre idi ?
Canım Enbiya süresi ayet olarak paylaştım Kur'anımdan Enbiya süresi son sayfası 3 kez dedim ben toplamda 70 tane toplaması gerekiyor 1 kişiye ama bizim o kadar kişi bulmamız imkansız ve ramazanda ortaya geldik zaten o yüzden yanında da 1 tane Yasin 1 tane Kenzül arş duası okuyacağız 🥲
Liste de olan kişilere bağışlama olacak bebek niyetine 🥲

Canım Enbiya süresi ayet olarak paylaştım Kur'anımdan Enbiya süresi son sayfası 3 kez dedim ben toplamda 70 tane toplaması gerekiyor 1 kişiye ama bizim o kadar kişi bulmamız imkansız ve ramazanda ortaya geldik zaten o yüzden yanında da 1 tane Yasin 1 tane Kenzül arş duası okuyacağız 🥲
Liste de olan kişilere bağışlama olacak bebek niyetine 🥲
Tamam canım anladım ... Dua da edicem herkese İnshaAllah mübarek günlerde Rabbim kabul etsin isnhaAllah 🤲🏻🤲🏻🥰

Lna16 Lna16 canım ben bu sefer katilamiyacagim inşallah yeni liste olursa ona katılırım benim biyopsi sonucum şüpheli çıktı 😞 amaliyat mi tedavimi ona karar verecek dr rabbim hepimizin dualarını kabul etsin gönlümüzdekini nasip etsin inşallah 🤲😊🤲
Yaaâaa geçmiş olsun canım Allah şifa versin umarım tez zamanda şifanı bulursun kuzum ...
Umarım ameliyatlık bişi olmaz tedavi ile geçer kuzum inşallah başka dualarda buluşuruz yine 😍
Amin inşallah canım Rabbim hepimizinkini kabul etsin niyetlerini 🤲🏻♥️

Tamam canım anladım ... Dua da edicem herkese İnshaAllah mübarek günlerde Rabbim kabul etsin isnhaAllah 🤲🏻🤲🏻🥰
Aminnn inşallah canım daha liste belli değil kuzum insanlar anca yazıyor 😍😍😍
Başlama sen hemen kız 🤭🤭🤭
O liste bnim Meryem suresi Okuyan listem 🤣
Okumak isteyenler olursa diye hepsini etiket ettim 🥰
Tam net kişi belli olsun Enbiya suresi 70 e tamamlamak için kişi başı kaç okunacak bakıcaz kuzum o yüzden okuma şimdi 😍
Yarın net belli olur ben etiketleme yaparım ciccim

Aminnn inşallah canım daha liste belli değil kuzum insanlar anca yazıyor 😍😍😍
Başlama sen hemen kız 🤭🤭🤭
O liste bnim Meryem suresi Okuyan listem 🤣
Okumak isteyenler olursa diye hepsini etiket ettim 🥰
Tam net kişi belli olsun Enbiya suresi 70 e tamamlamak için kişi başı kaç okunacak bakıcaz kuzum o yüzden okuma şimdi 😍
Yarın net belli olur ben etiketleme yaparım ciccim
Tamam canım bekliyorum zaten tamamlansin öyle ☺️☺️

X