3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Bilemiyorum kuzum tedavi görüyorum git geller ağrılarım çok oluyor dualarınzda bana da yer verin
Allah gönlüne göre versin canım
Tez zamanda gebe kalırsın inşallah..
Pozitifleri almak nasip olur inşallah
O zaman seni listeye katmıyorum

Allah gönlüne göre versin canım
Tez zamanda gebe kalırsın inşallah..
Pozitifleri almak nasip olur inşallah
O zaman seni listeye katmıyorum
Amin amin Allah razı olsun yok canım katma. Ama teşbih çekebilirim öyle birşey olursa etiketle

Kuran'da Enbiya süresinin on sayfası zaten părem ama yinede paylaşırım şimdi
Aaaa ben son sayfası diye anladım ondan dedim son sayfa ama hangi ayetler diye
Hahaha hep oruçlu kafa

Aaaa ben son sayfası diye anladım ondan dedim son sayfa ama hangi ayetler diye
Hahaha hep oruçlu kafa
Ayyy pare 10 değil kız klavye hatası
Son sayfası
Hahahahahah
Ben dur bulayım onu paylaşayım

Lna16 canım ben bu sefer katilamiyacagim inşallah yeni liste olursa ona katılırım benim biyopsi sonucum şüpheli çıktı amaliyat mi tedavimi ona karar verecek dr rabbim hepimizin dualarını kabul etsin gönlümüzdekini nasip etsin inşallah

Canım benim okurum elbette kaçıncı süre idi ?
Canım Enbiya süresi ayet olarak paylaştım Kur'anımdan Enbiya süresi son sayfası 3 kez dedim ben toplamda 70 tane toplaması gerekiyor 1 kişiye ama bizim o kadar kişi bulmamız imkansız ve ramazanda ortaya geldik zaten o yüzden yanında da 1 tane Yasin 1 tane Kenzül arş duası okuyacağız
Liste de olan kişilere bağışlama olacak bebek niyetine

Tamam canım anladım ... Dua da edicem herkese İnshaAllah mübarek günlerde Rabbim kabul etsin isnhaAllah

Yaaâaa geçmiş olsun canım Allah şifa versin umarım tez zamanda şifanı bulursun kuzum ...
Umarım ameliyatlık bişi olmaz tedavi ile geçer kuzum inşallah başka dualarda buluşuruz yine
Amin inşallah canım Rabbim hepimizinkini kabul etsin niyetlerini

Tamam canım anladım ... Dua da edicem herkese İnshaAllah mübarek günlerde Rabbim kabul etsin isnhaAllah
Aminnn inşallah canım daha liste belli değil kuzum insanlar anca yazıyor
Başlama sen hemen kız
O liste bnim Meryem suresi Okuyan listem
Okumak isteyenler olursa diye hepsini etiket ettim
Tam net kişi belli olsun Enbiya suresi 70 e tamamlamak için kişi başı kaç okunacak bakıcaz kuzum o yüzden okuma şimdi
Yarın net belli olur ben etiketleme yaparım ciccim

Tamam canım bekliyorum zaten tamamlansin öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…