3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Kızlar lütfen günlük okuyup bildirim yapalım olur mu. Düzenli okuyalım. 2 gün üst üste okumayan arkadaşlar listeden çıkarılacaktır. Allah kabul etsin.

Pazartesi kavs-i kuzah ve T tonyadunyam niyetleri için okuyoruz.

3 aylar için oluşturduğumuz dualarımıza yarın başlıyoruz kızlar. Hergün birinin niyetine okunacak persembe kandil toplu kollektif dua yapacağız onun duşında sıralama belli herkes gününe bakabilir. 2 gün üstüste bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır. Hem de dua platformu hakka girmeyelim sonuçta bir yandan sevap kazanırken bir yandan günah olmasın. Yapamayacak olanlar şimdiden listeden çıkarsa çok sevinirim.

Okuma sırası şöyle 7 Estağfurullah, 7 Elhamdülillah, 3 salavat, 41+41=82 adet Hz.Yunus duası 2 kişi niyetine ve kapanış 3 salavat

Liste aşağıdaki gibidir. Niyetlerinizi gününüz gelince yazabilirsiniz kızlar

1. @ kavs-i kuzah Pazartesi (23.01.2023)
2. @ T tonyadunyam Pazartesi (23.01.2023)

3. @ Z Zeynoyi Salı (24.01.2023)
4. @ Nillatte Salı (24.01.2023)
5. @loyalty16 Çarşamba (25.01.2023)
6. @Ada-anne Çarşamba (25.01.2023)

Perşembe KAndil günü toplu gruptaki herkesin dileklerine 41 Hz.Yunus duası ve 1 yasin okuyalım

7. @ Catlak-kurabiye Cuma (27.01.2023)
8. @ slnn12345 Cuma (27.01.2023)
9. @ florya455 Cumartesi (28.01.2023)
10. @ H hazal94 Cumartesi (28.01.2023) Niyeti: Gönlümdeki kişiyle tez vakitte hayırlısıyla evlenmek
11. C Canangul133 C Canangul133 Pazar (29.01.2023)
12. [IMG alt="Beyourselff"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/1069/1069513.jpg?1673477714[/IMG] Beyourselff Pazar (29.01.2023)
13. R rainyy Pazartesi (30.01.202) Niyeti: okulu bitirmek derslerimde basarili olmak. Iyilesmek. Ve hayirli bir insanla evlenmek
14. [IMG alt="Bluepinkkk"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/1070/1070588.jpg?1660917592[/IMG] Bluepinkkk Pazartesi (30.01.2023)
15. Z Zuleyha65 Salı (31.01.2023)
16. Mavi_Eftelya Salı (31.01.2023)
17. QueenGenepil Çarşamba (1.02.2023)
18. redvelvetcake Çarşamba (1.02.2023)

Niyetimizi yazacak mıyız

Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn
Bu dua dimi canım
Duaları açıklamaya yazabilir misiniz? Ben çok listeye üye oldum ekranı açık tutarak kontrol ederek okuyorum

Niyetimizi yazacak mıyız
QueenGenepil Canım aslında yazmıştım duayı şu şekilde;

7 Estağfurullah, 7 Elhamdülillah, 3 salavat, 41+41=82 adet Hz. Yunus duası (aşağıda yazdım duayı) Catlak-kurabiye
"Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn
."
En son bitincede tekrar 3 salavat ile bitiriyoruz.

Okumak isten arkadaşlar ek olarak 1100 kere La İlahe İllallah her 100 e gelince de ''Muhammedürresulullah" 'ta okuyabilir zamanınız olursa arkadaşlar.

kavs-i kuzah evet niyetlerinizi şimdiden yazabilirsiniz. Yazma zorunluluğu yoktur.

Selamün aleyküm ve rahmetullah canlar
PAZARTESİ benim sıram.
Üç aylarımız hayırlara vesile olsun. Rabbim hakkıyla yaşamamızı nasip eylesin.

Duam
Rabbim, sen bizim neye ihtiyacımız olduğunu bilensin. Bize bildiğimiz ve bilmediğimiz ihtiyaçlarımızı nasip eyle.
Dünya ve ahiret nimetlerinin hepsini istiyorum. Hayırlısıyla lütfeyle.

Peygamberimizin şefaatine nail eyle. Senin "razıyım"dediğin kullarından olmamızı nasip eyle.

Evlatlarımı, beni, eşimi, özellikle kızımı, ailemi ve tüm müslümanları hakkıyla namazlı, iman hakikatlerini bilen ve hakkıyla uygulayan, salih ve saliha kişiler olmalarını, olmamızı nasip eyle.

Bizlere dünyada ve ahirette genişlik ver.
İmtihanımızı kolaylaştır. Bizim için kötü düşünen ve haksızlık yapanlar ıslah olacaksa ıslah et, değilse sana havale ettim Rabbim. Sen en güzel hüküm verensin.

Müslüman kardeşlerimin ve hassaten bu grupta sana el açıp yalvaran dua kardeşlerimin gönüllerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Birlik, düzenlik ve bereket nasip eyle.

Pazartesi günü için okudum canım

Pazartesi günündeki iki arkadaşımız içinde okudum Allah kabul etsin. Birinin niyeti belli değildi gönlünden geçenlerin olması niyetiyle okudum. Gece yapılan ibadetler daha makbul diye ben genelde gece okumalarımı yapıyorum niyetlerini yazacaklar gece yarısından önce yazarlarsa çok sevinirim

Bu gün benim de niyetime okunacak.ALLAH herkesin gönlündeki versin buaralar eşim ben iki büyük sınavdan geçiyoruz hayırlı bir şekilde atlatmayı nasip etsin bir hayırlı bir şekilde.1 yeni ev aldık ama geçemiyoruz kiracı sorun çıkarıyor.2 eşimin dükkanı kapandı tekrardan acılsin RABBIM kimseye muhtac etmesin iki niyetime de okursanız sevirim

Ben okudum RABBİM niyetini kabul etsin amin

Herkese merhaba,

Güzel arkadaşlarım size yaşadığım bir mucizden bahsetmek istiyorum. Eski dua grubumdakiler bilir konuyu, 4 yaşındaki oğlumda bir kas hastalığından şüphelenilmişti, ve çocuğumun yürümesi minimum düzeydeydi artık, bazı zamanlarda lavaboya bile giderken anne beni kucağında götürürmüsün diyordu,ve biz doktor doktor gezdik, günlerce...
redvelvetcake takım kaptanlığında dua grubuna katıldım, canım penyez83 yardımı ile 70.000 ya şafi okundu, ve inanıyorumki, o mesajlarımı gören herkes dua etti,

ve çok geç tarihdeki emar sıramızı, durumun aciliyeti nedeniyle öne aldırabildik, [imkansız deniliyordu ]
emar çekildi, ve sorun nörolojik değil, ortepedikmiş.
2 ay fizik tedavi görecek çocuğum, yinede yürüyüş düzelmezse, küçük bir cerrahi operasyon ile düzelebilir dedi doktorumuz,

Bir kaç konu okumuştum burada, dualar ile yaşadığınız mucize varmı diye konu açmışlardı, soranlar vardı.

Buda benim mucizem...

Allah'a emanet olun...

evet biliyorumm sizi çook sevindim çok mutlu oldumm. Allahım gözaydınlıklarınızı artırsın inş. Allah katında Duadan makbul bişey yoktur ki toplu Dua etmenin gücü çok büyük.

Aa hatırladım sizi. Çok sevindim umarım tedavi sonucunda düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…