3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Peki o şekilde dualar i kabul olan kızlar oldumu ben ilk defa böyle bir etkinliğe katılacağım için bilmiyorum 🤔
Benim icin baska bir grupta etmislerde niyetim bile yazmiyordu kucuk bir dilekti ama olmustu Rabbim istedikten sonra ama isim soyleyebilirsiniz sonucta soyisim yazniyoruz sorun olmaz saniyorum nasil arzu ederseniz tabiki 🌸

Benim icin baska bir grupta etmislerde niyetim bile yazmiyordu kucuk bir dilekti ama olmustu Rabbim istedikten sonra ama isim soyleyebilirsiniz sonucta soyisim yazniyoruz sorun olmaz saniyorum nasil arzu ederseniz tabiki 🌸
Maşallah ne güzel Rabbim çok merhametli hepimizin dileklerini kabul etsin inşallah 🙏

Canım cinsiyet için hamilelik öncesi dua etmek lazım mesela şuan erkekse sen kız olmasını istersen ilerde cinsiyet karmaşası yaşıyorlarmış anne karnındaki bebekler annenin tüm duygularını hissederler sen Allah'a bırak o zaten hakkında hayırlı olanı verecektir
Ayy teşekkür ederim canım cevabın için ☺️haklısın ben de kendimi iyi hissetmiyorum zaten içimden kız geçirirken içim hiç rahat değil ki buraya yazıp danıştım… ben ama hamile kalmadan önce de dua ettim rabbim her türlü dengeyi en güzel sağlayandır bize hayırlı olanı nasip etmiştir tamamen teslim oldum Allaha 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ben de katılırım ama bence herkesin Kuranı Kerim’i Türkçe okuması şart. İki sayfa da olsa okunsa nasıl olur? Adetli olunduğu günler diğer günlere sarkar?

Kazen abi bir anket hazırladı. 20 kişiye kadar hazırlayabiliyorsun isim listesi yaparak okudum okumadım diye ekleyebiliyorsunuz

Ben de katılırım ama bence herkesin Kuranı Kerim’i Türkçe okuması şart. İki sayfa da olsa okunsa nasıl olur? Adetli olunduğu günler diğer günlere sarkar?
Kazen abi bir anket hazırladı. 20 kişiye kadar hazırlayabiliyorsun isim listesi yaparak okudum okumadım diye ekleyebiliyorsunuz
Canim kurani kerim okuma fikri guzel ama zorunly tutamiyorum kimseyi herkesin baska okumalari yada hayat yogunluklari oldugundan. Anketi nasil olusturuyoruz peki sen biliyor musun?

Sanırım Kazen abiden yardım istemen gerekiyor ama öncesinde katılacak kişilerin sırayla listesini yapman gerekiyor o da listeyi alıp anket açıyor

hosbulduk canım❤️❤️❤️ beni aranıza kabul ettiginiz icin cok tesekkur ederim cok mutlu oldum bir grupta daha bir arada olmamıza :KK68:
En basta sen ve birkac grup yoneticimizin olmasini isteriz canim benim cok degerlisiniz bizim icin ben sadcee rahatsız etmek istemedim inan kimseyi herkesin cok okumasi oluyor zaten redvelvetcake redvelvetcake te baska bie dua grubumuzda yonetici kizlar burdada bize destek te bulunacaktir. Nice dualarda birlikte olmaya canim benim ❤️🥰

X