3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Herkese merhaba,

Güzel arkadaşlarım size yaşadığım bir mucizden bahsetmek istiyorum. Eski dua grubumdakiler bilir konuyu, 4 yaşındaki oğlumda bir kas hastalığından şüphelenilmişti, ve çocuğumun yürümesi minimum düzeydeydi artık, bazı zamanlarda lavaboya bile giderken anne beni kucağında götürürmüsün diyordu,ve biz doktor doktor gezdik, günlerce...
redvelvetcake redvelvetcake takım kaptanlığında dua grubuna katıldım, canım penyez83 penyez83 yardımı ile 70.000 ya şafi okundu, ve inanıyorumki, o mesajlarımı gören herkes dua etti,

ve çok geç tarihdeki emar sıramızı, durumun aciliyeti nedeniyle öne aldırabildik, [imkansız deniliyordu ]
emar çekildi, ve sorun nörolojik değil, ortepedikmiş.
2 ay fizik tedavi görecek çocuğum, yinede yürüyüş düzelmezse, küçük bir cerrahi operasyon ile düzelebilir dedi doktorumuz,

Bir kaç konu okumuştum burada, dualar ile yaşadığınız mucize varmı diye konu açmışlardı, soranlar vardı.

Buda benim mucizem...

Allah'a emanet olun...
Ayyy kuzum o kadar mutlu oldum ki inşallah fizik tedavi veya ameliyatla tamamen iyi olacak🙏🏻🤲🌸 gelmiş geçmiş olsun

günaydınn kızlar...3 aylarımız mübarek olsun kızlar bire bin verilen bu günleri hakkıyla geçirmek dileğiyle...
"Recep Allah”ın ayı, şaban benim ayım, ramazan da ümmetimin ayıdır." (Aclûnî, Keşfu’l-Hafâ, I, 423, Hadis No: 1358)
Günaydın kızlar 3 aylarımız ve recep ayımızın başlanngıcı mübarek olsun. Allah tüm dualarımızı kabul etsin amin.

Herkese merhaba,

Güzel arkadaşlarım size yaşadığım bir mucizden bahsetmek istiyorum. Eski dua grubumdakiler bilir konuyu, 4 yaşındaki oğlumda bir kas hastalığından şüphelenilmişti, ve çocuğumun yürümesi minimum düzeydeydi artık, bazı zamanlarda lavaboya bile giderken anne beni kucağında götürürmüsün diyordu,ve biz doktor doktor gezdik, günlerce...
redvelvetcake redvelvetcake takım kaptanlığında dua grubuna katıldım, canım penyez83 penyez83 yardımı ile 70.000 ya şafi okundu, ve inanıyorumki, o mesajlarımı gören herkes dua etti,

ve çok geç tarihdeki emar sıramızı, durumun aciliyeti nedeniyle öne aldırabildik, [imkansız deniliyordu ]
2 ay fizik tedavi görecek çocuğum, yinede yürüyüş düzelmezse, küçük bir cerrahi operasyon ile düzelebilir dedi doktorumuz,

Bir kaç konu okumuştum burada, dualar ile yaşadığınız mucize varmı diye konu açmışlardı, soranlar vardı.

Buda benim mucizem...

Allah'a emanet olun...
Çok sevindim canim RABBİM tez vakitte kalıcı şifa versin evladiniza aminnnnn 🤲

Selamün aleyküm ve rahmetullah canlar
PAZARTESİ benim sıram.
:KK36: Üç aylarımız hayırlara vesile olsun. Rabbim hakkıyla yaşamamızı nasip eylesin.

Duam
Rabbim, sen bizim neye ihtiyacımız olduğunu bilensin. Bize bildiğimiz ve bilmediğimiz ihtiyaçlarımızı nasip eyle.
Dünya ve ahiret nimetlerinin hepsini istiyorum. Hayırlısıyla lütfeyle.

Peygamberimizin şefaatine nail eyle. Senin "razıyım"dediğin kullarından olmamızı nasip eyle.

Evlatlarımı, beni, eşimi, özellikle kızımı, ailemi ve tüm müslümanları hakkıyla namazlı, iman hakikatlerini bilen ve hakkıyla uygulayan, salih ve saliha kişiler olmalarını, olmamızı nasip eyle.

Bizlere dünyada ve ahirette genişlik ver.
İmtihanımızı kolaylaştır. Bizim için kötü düşünen ve haksızlık yapanlar ıslah olacaksa ıslah et, değilse sana havale ettim Rabbim. Sen en güzel hüküm verensin.

Müslüman kardeşlerimin ve hassaten bu grupta sana el açıp yalvaran dua kardeşlerimin gönüllerinden geçen hayırlı dualarını kabul eyle. Birlik, düzenlik ve bereket nasip eyle.

Bu gün benim de niyetime okunacak.ALLAH herkesin gönlündeki versin buaralar eşim ben iki büyük sınavdan geçiyoruz hayırlı bir şekilde atlatmayı nasip etsin bir hayırlı bir şekilde.1 yeni ev aldık ama geçemiyoruz kiracı sorun çıkarıyor.2 eşimin dükkanı kapandı tekrardan acılsin RABBIM kimseye muhtac etmesin iki niyetime de okursanız sevirim
kavs-i kuzah kavs-i kuzah arkadaşımın kendisine ve ailesinin namazlı ve imanlı olmaları için kendilerine dünya ve ahiretleri güzel olması için okudum. T tonyadunyam için şse aldıkları ev ilealakalı sorunların aşılması için ve eşinin dükkanının açılması için okudum. Allah kabul etsin 🌸

Konuyla alakasız olcak ben birkaç kere etiketlemeden yazdım zaten rahatsız etmek istemedim ama yoğunluğunuz olmazsa üç aylar içindeki dualarımıza vaktiniz oldukça katılmanızı çok isteriz 🌸
Canım etiket olmaz ise konulara yazdığınızı görmem mümkün degil. 3,4 gruba girdim bakalım zaman ne gösterecek. RABBİM cümlemizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin aminnnnnn

Canım etiket olmaz ise konulara yazdığınızı görmem mümkün degil. 3,4 gruba girdim bakalım zaman ne gösterecek. RABBİM cümlemizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin aminnnnnn
Tamamdır haklısınız ben rahatsız etmekistemedim müsait olduğunuzda her zaman bekleriz siz değerli grup yöneticilerimizi ben bir dahaki listeye sizi ve birkaç grup yönecimizi etiketliycem müsaitliğiniz olursa kapımız her zaman açık 🌸

Herkese merhaba,

Buda benim mucizem...

Allah'a emanet olun...
canım benim cok sevindim insallah operasyonlara da gerek kalmadan 2 ay tedavisi bile bitmeden düzelir saglıgına kavusur yavrun :KK200: :KK68: masallah:nazar:

kızlar ben de benim sıram geldigi zaman kendi niyetim var evet ama baska bir sey icin dua etmenizi isteyecektim, instagramda cok ünlü belki bilirsiniz, hera'nın babası diye bir hesap var, köpegi var hera diye, cok hastaydı, onun iyilesmesi icin dua isteyecektim kendi sıram geldiginde. bu sabah gordum ki vefat etmis köpekcik :KK43: o kadar üzüldüm ki, hüngür hüngür ağladım. kac saattir dayak yemis gibiyim, sapasaglamdı birden bir tümör cıktı ve kansermis, o kadar cabuk yedi bitirdi ki onu, son bir haftadır krizler o bu takip ediyordum hep ama iyilesecegine inancım tamdı, hatta burada konu acacaktım salavatı fatih okuyalım hera icin diye, geceleri ona yasin okur dua ederdim iyilessin diye, yıkıldım gercekten o kadar uzuldum ki.. benim de köpegim var cunku aynı cins, Allah gecinden versin, ona bir sey olursa ne yaparım düsünemiyorum. kalbim parcalandı gercekten :KK43: Allah sahibine ve tüm sevenlere sabır versin, oraya gidip sadece tasması ile eve geri dönmek ne kadar acı :KK43:

katılırsan çok seviniriz 🌸 düzenli okuyan dua arkadaşlarım olsun çok isterim senin gibi ❤️ Her dua grubu gibi burdada takip etmem lazım canım hak geçsin istemem 2 gün üstüste bildirim gelmezse listeden çıkarmak zorundayım yarıın son kez kuralları anlatırım sonrasında başlarız. Seni ve diğer grup yöeticisi arkadaşlarımın gelmesini çok isterim (penyez83 missparem pixxie , redvelvetcake, rainny gibi unuttuklarım varsa kusura bakmasın) ama etikette yapmadım rahatsız etmek istemedim kimseyi zaten bizler için çok uğraşıyorsunuz. Sormak istedğin başka birşey var mı ❤️
3 aylar için dua ediyoruz ve grup başta belirsizdi ve sizi de rahatsız etmek istemedim hatta etiketlemeden yazmıştım ykarıdan görebilirsiniz ama beni her zaman grubuna davet eden yönetcilerimizi davet etmek istedim ve yanlış anladılarsa kırıldılarsa özür dilerim daha etiket yapmayı unuttuklarım varsa onlarda kusura bakmasın kapımız her zmaan açıkbir sonraki listede yine etiketliycem sizibiz bugun bşadık katılmak isterseniz katılabilrisniz suankine de. 3 aylarınız mübarek olsun hepinizin Allah dualarımızı kabul etsin. penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim MssPARE MssPARE Unuttuklarım varsa onlarda kusura bakmasın her zaman sizlere kapımız açık. 🌸❤️

kızlar ben de benim sıram geldigi zaman kendi niyetim var evet ama baska bir sey icin dua etmenizi isteyecektim, instagramda cok ünlü belki bilirsiniz, hera'nın babası diye bir hesap var, köpegi var hera diye, cok hastaydı, onun iyilesmesi icin dua isteyecektim kendi sıram geldiginde. bu sabah gordum ki vefat etmis köpekcik :KK43: o kadar üzüldüm ki, hüngür hüngür ağladım. kac saattir dayak yemis gibiyim, sapasaglamdı birden bir tümör cıktı ve kansermis, o kadar cabuk yedi bitirdi ki onu, son bir haftadır krizler o bu takip ediyordum hep ama iyilesecegine inancım tamdı, hatta burada konu acacaktım salavatı fatih okuyalım hera icin diye, geceleri ona yasin okur dua ederdim iyilessin diye, yıkıldım gercekten o kadar uzuldum ki.. benim de köpegim var cunku aynı cins, Allah gecinden versin, ona bir sey olursa ne yaparım düsünemiyorum. kalbim parcalandı gercekten :KK43: Allah sahibine ve tüm sevenlere sabır versin, oraya gidip sadece tasması ile eve geri dönmek ne kadar acı :KK43:
CAnım çok üzüldüm ya Allah senin köpeğinede uzun ömürler versin. NE diyceğimi bilemiyprum inan :KK43:

Ne kadar güzel kalbiniz var ben yillarca bizimle olan kuşum vefat ettiğinde dua okuyup kefenleyip gömdüğüm için yadırganmıştım. Oysaki onlarda canlı ve evin bir üyesi oluyorlar. Allah sevenlerine sabır versin.

Ne kadar güzel kalbiniz var ben yillarca bizimle olan kuşum vefat ettiğinde dua okuyup kefenleyip gömdüğüm için yadırganmıştım. Oysaki onlarda canlı ve evin bir üyesi oluyorlar. Allah sevenlerine sabır versin.
sizin de basınız sag olsun onlar Allahın sessiz kulları kalbimizin en güzel yerindeler hep, oyle masumlar ki sevgileri cok baska :KK200:

X