3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

İlk grup kolaymış canım katılabilirim sonrakilere sayılara bakıp karar versem olabiliyor mu. Yoksa hepsine katılmak mı gerekiyor

Kızlar listeyi oluşturuyorum perşembe kandil biliyorusunuz haksızlık olmaması için perşmebe toplu herkesin niyetine kollektif dua yapalım diyorum yani herkes okusun ama herkesin dileği için okusun bireysel değil. mesela 41 Hz. Yunus duası ve yasin gibi olur mu onun dışındaki günler için listeyi atcam birazdan

3 aylar için oluşturduğumuz dualarımıza yarın başlıyoruz kızlar. Hergün birinin niyetine okunacak persembe kandil toplu kollektif dua yapacağız onun duşında sıralama belli herkes gününe bakabilir. 2 gün üstüste bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır. Hem de dua platformu hakka girmeyelim sonuçta bir yandan sevap kazanırken bir yandan günah olmasın. Yapamayacak olanlar şimdiden listeden çıkarsa çok sevinirim.

Okuma sırası şöyle 7 Estağfurullah, 7 Elhamdülillah, 3 salavat, 41+41=82 adet Hz.Yunus duası 2 kişi niyetine ve kapanış 3 salavat

Liste aşağıdaki gibidir. Niyetlerinizi gününüz gelince yazabilirsiniz kızlar

1. kavs-i kuzah Pazartesi (23.01.2023)
2. T tonyadunyam Pazartesi (23.01.2023)
3. Z Zeynoyi Salı (24.01.2023)
4. Nillatte Salı (24.01.2023)
5. -loyalty Çarşamba (25.01.2023)
6. @Ada-anne Çarşamba (25.01.2023)

Perşembe KAndil günü toplu gruptaki herkesin dileklerine 41 Hz.Yunus duası ve 1 yasin okuyalım

7. Catlak-kurabiye Cuma (27.01.2023)
8. slnn12345 Cuma (27.01.2023)
9. florya455 Cumartesi (28.01.2023)
10. H hazal94 Cumartesi (28.01.2023) Niyeti: Gönlümdeki kişiyle tez vakitte hayırlısıyla evlenmek
11. C Canangul133 Pazar (29.01.2023)
12. Onikiagustos Pazar (29.01.2023)
13. R rainyy Pazartesi (30.01.202) Niyeti: okulu bitirmek derslerimde basarili olmak. Iyilesmek. Ve hayirli bir insanla evlenmek
14. Bluepinkkk Pazartesi (30.01.2023)
15. Elifnesli65 Salı (31.01.2023)

Kızlar ben birşey soracağım şimdi ben hamileyim cinsiyet rahme düştüğü an bellidir ben kızım olmasını istediğim için dua etsem günah Mıdır sizce? Çocuk erkekse ben kız için dua ediyorsam günah mı ederim? Herşeyin başı sağlık. Sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun diye de dua ediyorum ama gönlümden geçen belli allah da biliyor. Sizler ne düşünüyorsunuz

Canım benim hiçbir bilgim yok ama sağlıklı olsun başta diyorsun o yüzden çok kötü düşünmedin ben kendi adıma

Abimin içinde bulunduğu durumdan feraha çıkması ve davasının lehine sonuçlanması niyetiyle canım

Bende bir kızım olsun çok istemiştim ama oğlan oldu uzun yıllar evlat hasreti çektiğim için çokta şeetmedim. Hayırlı imanlı sağlıklı olsun diye ekle istersen canım yine de sen bilirsin

Abimin içinde bulunduğu durumdan feraha çıkması ve davasının lehine sonuçlanması niyetiyle canım
Tamam canim gununuz gelmeden bir gun once hatirlatiraan yazariz yada ben zaten etiket yaparim sen yazarsin niyetini tekrardan herkese hatirlatiriz herkes gununden once niyetini yazsin kizlar ben etiket yapinca

Canım cinsiyet için hamilelik öncesi dua etmek lazım mesela şuan erkekse sen kız olmasını istersen ilerde cinsiyet karmaşası yaşıyorlarmış anne karnındaki bebekler annenin tüm duygularını hissederler sen Allah'a bırak o zaten hakkında hayırlı olanı verecektir

Tamam canim gununuz gelmeden bir gun once hatirlatiraan yazariz yada ben zaten etiket yaparim sen yazarsin niyetini tekrardan herkese hatirlatiriz herkes gununden once niyetini yazsin kizlar ben etiket yapinca
Aynen canım günümüz gelince niyetleri yazmak iyi oluyor yoksa bulamıyoruz kimin niyeti nerede. Karışık oluyor

Canım slnn12345 niyetim hayırlı sağlıklı evlat rabbim nasip etsin amin canım benn bugün okumaya başlasam olurmu yarın bı işim var gerçi yarın da okurdum da hani okuyabilirmiyiz

Canım slnn12345 niyetim hayırlı sağlıklı evlat rabbim nasip etsin amin canım benn bugün okumaya başlasam olurmu yarın bı işim var gerçi yarın da okurdum da hani okuyabilirmiyiz
Aslinda maksadimiz 3 aylar icerisinde yapmak canim o sebeple yarin yapabilirsek iyi olur yarin yapamam dersen elbetteki bugunden de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…